W Kalifornii liczono ofiary wypadków samochodowych jako zgony spowodowane COVID-19

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Podczas pandemii wiele mówiło się o celowym zawyżaniu zgonów związanych z koronawirusem. Okazuje się, że taka sytuacja miała miejsce w Kalifornii. Hrabstwo Alameda uwzględniało ofiary wypadków samochodowych jako zgony spowodowane COVID-19.

 

Hrabstwo Alameda zamieszkuje około 1,7 mln ludzi (dane na rok 2019). Tamtejszy departament zdrowia od samego początku pandemii wliczał do statystyk dotyczących śmiertelności COVID-19 każdą osobę, która w momencie śmierci była zakażona koronawirusem. To otwiera furtkę dla manipulacji - nawet jeśli dana osoba zginęła w wypadku samochodowym, a test wykazał u niej zakażenie koronawirusem, to zgon był uwzględniany w statystykach covidowych. Według mediów takie osoby podobno nie były uwzględnianie w statystykach stanowych.

 

Hrabstwo Alameda właśnie zmieniło sposób klasyfikowania zgonów spowodowanych chorobą COVID-19. Od teraz w statystykach będą pojawiać się osoby, które faktycznie zmarły lub mogły umrzeć z powodu COVID-19. Okazało się również, że w ten oto sposób liczba ofiar epidemii zmniejszyła się o 25 proc. - z 1 634 do 1 223.

W tym kontekście warto przypomnieć niedawną aferę z udziałem dyrektora technicznego CNN Charliego Chestera, który został potajemnie nagrany przez dziennikarzy grupy Project Veritas. Chester przyznał, że stacja CNN mocno liczyła na wyższe dane o zgonach, aby poprawić swoje notowania. Mówił również o tym, że CNN zawyżała liczbę zgonów z powodu COVID-19, ponieważ "strach napędza wyniki".

 

Na powyższym przykładzie widzimy, że istnieją solidne podstawy, aby podejrzewać, że rzeczywista liczba zgonów z powodu COVID-19 na świecie może być niższa. Warto do tego dodać, że każdy kraj stosuje swoje własne metody liczenia zgonów związanych z koronawirusem.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Robaczkowa

Znzlezione w necie :

CHYBA ZACZYNAJĄ SIĘ PROBLEMY Z WYPŁATAMI UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE W PRZYPADKU OSÓB ZASZCZEPIONYCH NA COVID19

Znalezione w necie :

1. Marcin T., 4 godziny temu:

,,Historia z mojego otoczenia. Matka pewniej oby zmarła na coś tam, ale była po dwóch szczepionkach, rodzina poszła po ubezpieczenie po zmarłej i w znanej firmie ubezpieczeniowej odmówili ponieważ zmarła brała udział w eksperymencie medycznym ... (Czym właśnie jest preparat szczepienny na srowid) także cyce szczepcie się i jazda."

2. Kamil Banaszek, 2 godziny temu:

,,Ustawa z dnia 2 grudnia 2020 i 30 grudnia 2020 mówi jasno. Kto uczestniczy w dobrowolnym eksperymencie medycznym ten zrzeka się odszkodowania od ubezpieczyciela . Tyle! Nieznajomość prawa szkodzi."

A tu wlog o problemach z wypłatami ubezpieczeń osób zaszczepionych i innych przekrętach -(1922) Szczepienie przeciw Covid-19, a ubezpieczenie na życie u prywatnego ubezpieczyciela. Analiza ustawy - YouTube

 

Portret użytkownika Demiurg

Wbrew logice i wirusologii

Wbrew logice i wirusologii nowe mutacje sa coraz bardziej zjadliwe. To skutek złamania podstawowej zasady: szczepi się w trakcie pandemii, co eliminuje warianty szybkie, a pozostawia zjadliwe.

W dodatku zaczęła się 4 faza operacji: juz straszą, że przechorowanie nie uodparnia, a szczepionka tak (mimo faktu, że 10% zaszczepionych nie wytwarza przeciwciał). Już tez straszą, że zaszczepiono dorosłych więc nie przenoszą wirusa (co jest bzdurą), a za przenoszenie odpowiadają nieszczepione dzieci (mimo, że do tej pory podobno się nie zarażały).

Strony

Skomentuj