W Jerozolimie odbędzie się bezprecedensowy szczyt Izrael-Rosja-USA

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niedługo Jerozolima będzie gościć bezprecedensowe spotkanie trzech światowych mocarstw - Rosji, Stanów Zjednoczonych i Izraela. Jak wynika z oświadczenia Białego Domu wydanego w zeszłą środę, dyskutowane będą tam kwestie bezpieczeństwa w regionie.

 

Data nie została jeszcze podana do publicznej wiadomości, ale wydarzenie nastąpi w nadchodzących tygodniach. Ze strony Stanów Zjednoczonych na spotkaniu pojawi się doradca prezydenta Donalda trumpa, John Bolton. Strona izraelska będzie reprezentowana przez doradcę w zakresie Bezpieczeństwa Narodowego Meira Ben-Shabbata. z kolei Rosjanie wyślą Nikołaja Patruszewa, zajmującego podobne stanowisko w rosyjskiej administracji.

 

Premier Izraela Benjamin Netanjahu twierdzi, że takie spotkanie nigdy jeszcze nie miało tam miejsca i jest o czymś zupełnie wyjątkowym. Mimo że agenda spotkania nie jest znana,oczywiste jest toże dyskusje będą się koncentrowaćwokół Iranu oraz wojny Syrii.

Tematy to są ze sobą zresztą powiązane, bo Iran wspiera prezydenta Syrii, Baszara Al-Asada. Izraelskie Ministerstwo Obrony konsekwentnie domaga się aby irańskie wojsko znajdujące się rzekomo na terytorium w Syrii, zakończyło prowadzoną tam operację i powróciło do Iranu. Amerykanie gotowi są pójść na wojnę z Iranem jeśli takie życzenie wyrazi Izrael, ale w tej układance ie można zapominać o Rosji, która konsekwentnie wspiera Iran i której wsparcie w Syrii przyczyniło się do tego, że de facto pokonano Państwo Islamskie.

 

Izrael doprowadził już do tego, że Amerykanie zrównali z ziemią Irak. Teraz wygląda na to że nadchodzi czas na Iran i planowany jest kolejny konflikt zbrojny na Bliskim Wschodzie, w którym mogłyby być zaangażowane inne kraje takie jak Arabia Saudyjska. Trilateralne spotkanie izraelsko-rosyjsko-amerykańskie ma zapewne za zadanie wybadanie Rosji,odnośnie ich ewentualnej odpowiedzi na rozpętanie wojny z Iranem.

 

Jeśli Rosja da zielone światło dla takiej operacji, co wcale nie jest wykluczone biorąc pod uwagę doskonałe relacje izraelsko-rosyjskie, to być może już wkrótce w Polsce zmieni się "mądrość etapu" i szybciutko głęboko zakopiemy eksponowaną dzisiaj do przesady rusofobię, podniesioną niemal do rangi patriotycznego obowiązku i usłyszymy narrację o potrzebie dialogu z Rosją. To się zresztą już dzieje, bo niedawno doszło do spotkania szefów polskiego i rosyjskiego MSZ, a Andrzej Duda właśnie udzielił wywiadu Sputnikowi, co w środowiskach PiS uważane jest za automatyczne posądzenie o bycie ruskim agentem.

 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Solo8o

Przecież ta cała polityka

Przecież ta cała polityka jest przedstawieniem. A te wojny będą tylko po to by jeszcze bardziej przetrzebić bydło/gojów o nie chcianym genomie. A resztę wymieszać i stworzyć jedną rasę pozbawioną atrybutów charakterystycznych dla poszczególnych ras. Naprzykład intuicji i wizjonerstwa charakterystycznych dla i tak już zdegenerowanej ciągłymi wojnami i programami ideologicznymi rasy białej. Dlatego najbardziej porządany konflikt to NATO vs Rosja i dodatkowo Polska vs. Ukraina. 

Historia lubi się powtarzać...Prawda? Nieprawda. Historia nie jest jakimś nadrzędnym ożywionym tworem, nie jest zbiegiem przypadkowych sytuacji. Zdarzenia są skutkiem czegoś, co było wcześniej planowane.

Portret użytkownika Kwazar

"W Jerozolimie odbędzie się

"W Jerozolimie odbędzie się bezprecedensowy szczyt Izrael-Rosja-USA" Po mojemu to będzie tak: Rosja do Izraela Syria ma zostać.Iran ok dogadamy się i bez ekspansji ze strony Iranu ale z gwarancjami dla Iranu.Rosja gwarantem Izraela No chyba że ten musi sobie coś zbombardować byle by nie na całkiem serio.Wszyscy budiet rzyc.A USA ? USA to najlepiej wszyscy tam razem piejut ....janki go home !!! 

Portret użytkownika Illuminat13

medium nie spamuj gowno sie

medium nie spamuj gowno sie znasz na polityce globalnej lokalna polityka to dno u was a coz dopiero miedzynarodowa POsluchaj babo chca stworzyc rzad swiatowy a kazdy debil putin tramp i inne chuje chca by carami zabiore im zycie w nocy pojda w nielaske na margines  histori botoksy im nie pomoga

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika kapitan ameryka

taki oficjalny dla

taki oficjalny dla propagandowskich mediów i ciemnoty światowej z przed tv.To spotkanie już sie odbyło 25 maja.Wzieły w nim udział usa,izrael,rosja i przedstawiciele Palestyny. Mnie chu.... strzela jak słysze i widze taka amatorszczyzne pod nazwa redaktor.

+ Jesteś naszym bogiem  - Jesteś naszym idolem

(Ban - Cosiek)

Portret użytkownika hs100

Na pewno nie będą debatować o

Na pewno nie będą debatować o pokoju, o tym się nie debatuje wystarczy go przestrzegac i nie prowokować do wojny.  Będą debatować o przyszłej wojnie z Iranem; kto ma wziąc udział, kto siedzieć cicho no i  przede wszystkim żeby gdzieś nie doszło do przypadkowego  konfliktu mocarstw. Szydzi i USSmani chcą dostać wolną ręke od Rosji w zamian za coś czego jeszcze nie ujawniono opinii  publicznej ale na pewno dogadają sie z Putinem. Konflikt w Syrii to była taka próba  przed  spektaklem generalnym. Tramp nie zdecyduje się na konflikt na dużą skalę porównywalny z początkami II WS bez porozumienia z Rosją.

Portret użytkownika Jestem, który jest

Ciekawe czy Pan PUTIN, WRÓCI

Ciekawe czy Pan PUTIN, WRÓCI z tego spotkania w całości? !!! bo szykuje się DRUGI "SMOLEŃSK" w Jerozolimie. Hmmm ciekawe o co może zachaczyć samolot Putina ???

Czerwiec jest KLUCZOWY ! zobaczcie co się dzieje ze Słońcem. Zesłanie Ducha Świętego i Boze Ciało !!! Etna już się wkurzyła Smile Yellowstone CZYCHA jak bomba zegarowa itp, itd, a jeszcze z NIEBA może coś spadnie ?!!!

Pamiętejcie !!! WODA, SUCHE DROŻDŻE, MĄKA !!! no i GORĄCO zalecam SPOWIEDŹ ŚWIĘTĄ !!! WARTO !!!

3majcie się.

 

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Tyś ocipiał z tą mąką? Skąd

Tyś ocipiał z tą mąką? Skąd masz prawdziwą mąkę? To co kupujesz w sklepie i w hurtowni od dawna jest GMO. Lepiej zbieraj kapustę i fasolę, te dwie rzeczy zagotowane bez tłuszczu wyczyszczą ci bebechy jak będziesz czymś zatruty lub skażony. A od wdupcania mąki to jedynie szybciej spotkasz się z Jezusem.

Strony

Skomentuj