W japońskim porcie lotniczym samolot pasażerski wpadł w zaspę śnieżną

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Samolot wypadł z pasa podczas lądowania. Na pokładzie przebywało 25 osób. Do incydentu doszło w czwartek rano na lotnisku Titos na japońskiej wyspie Hokkaido. Lądujący Bombardier DHC-8 wypadł z pasa startowego i utknął w śniegu, informuje Reedus.

 

 

Najprawdopodobniej przyczyną wypadku był obfite opady śniegu na Hokkaido. Po tym zdarzeniu władze lotniska tymczasowo zamknęły jeden z pasów startowych. Na pokładzie maszyny, realizującej Lot nr 1831, było 25 osób. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

 

Wcześniej podobna sytuacja miała miejsce 04 stycznia br. w Porcie Lotniczym Hrabrowo w Kaliningradzie, kiedy samolot Aeroflotu wypadł z pasa startowego. Wszyscy pasażerowie i członkowie załogi zostali wówczas szczęśliwie ewakuowani.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika spostrzegawczy

Dzięki za tekst, super, ale..

Dzięki za tekst, super, ale... zagadka dla osoby która to pisała: ile błędów jest w artykule?
Nie mówię o przecinkach, bo z tym każdy ma problem. Ale takie, kłujące w oczy, błędy w tytule?!

Każdy szanujący siebie i czytelnika pisarz czy dziennikarz winien przynajmniej raz przeczytać swoje wypociny. Jeśli szukacie kogoś do tego typu poprawek to zgłaszam się na ochotnika! A dodam tylko, że większość artykułów tutaj ma takie błędy. Oczywiście charytatywnie, bo po prostu dla niektórych jakość ma znaczenie.

Skomentuj