W Japonii tajemniczy krater pochłonął część drogi

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Gigantyczny krater pojawił się dzisiaj w Fukuoka w południowej Japonii. Jego głębokość osiągnęła  głębokość 30 metrów, a średnica mierzy około 27 metrów, donosi BBC.

 

 

Do pracy przystąpiły służby municypalne, aby powstrzymać proces powiększania się dołu. Katastrofa nastąpiła prawdopodobnie na skutek robót ziemnych, prowadzonych w okolicy.

 

„Stało się to nagle. Usłyszałem głośny hałas i wyszedłem z domu, gdzie ujrzałem ogromną dziurę" – powiedział jeden z mieszkańców w wywiadzie telewizyjnym.

 

Przypomnijmy, że dwa lata temu w mieście Fukuoka miał miejsce podobny incydent, ale lej był znacznie mniejszy.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika żulo

Dokładnie to sobie pomyślałem

Dokładnie to sobie pomyślałem patrząc na zdjęcia. W sumie to i tak dziwne że w Japonii takie rzeczy rzadko się zdarzają. Przecież te ciągłe, nawet nieduże trzęsienia ziemi muszą mieć wpływ na owe tunele odpływowe. Muszą tam mieć dużo wyższe standardy budowlane. Jak coś spieprzysz to do katastrofy droga niedaleka.

Portret użytkownika tteis77

ziemia się rozdziera i nic na

ziemia się rozdziera i nic na to nie poradzicie. Możecie traktować ludzi jak nic nie wartą rzecz, mam nadzieje że natura stoi po stronie tych ludzi którzy są źle traktowani. I będziecie żałować tego jak innych traktujecie.

Skomentuj