W Japonii nastąpiło trzęsienie ziemi o sile 5,4 stopnia

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W sobotę w godzinach popołudniowych w środkowej części Japonii wystąpiło trzęsienie ziemi o magnitudzie 5,4 stopnia w skali Richtera. Nie ma jednak powodów do obaw zagrożeniem tsunami.

 

Według głównej agencji meteorologicznej w kraju, drżenia zostały zarejestrowane o 11:48 czasu lokalnego w pobliżu prefektury Wakayama. Centrum sejsmiczne znajdowało się na głębokości 60 kilometrów pod ziemią.

Źródło: USGS

Wstrząsy do 4 stopni były odczuwalne w 23 prefekturach. Najsilniejsze drgania zostały odnotowane w Wakayamie, Mie, Kioto, Nar i Whitefish.

 

Póki co nie ma jeszcze informacji na temat ofiar oraz zniszczeń w wyniku trzęsienia ziemi. Nie ma też żadnych danych na temat zakłóceń w pracy elektrowni jądrowych zlokalizowanych w tamtych regionach.

 

Ocena: 

3
Średnio: 3 (2 votes)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika Mojeimię44

W Rumuni maja dobry miod.

W Rumuni maja dobry miod. Bardzo pro. Pisze powaznie. Taki z antywirusami. Musicie kupowac bo pszczoly zdechna a potem szczepionki. Ja pisze naprawde powaznie. Albo miod albo szczepionki. Wybor nalezy do was. ^°_8

Kiedys dawno dawno temu popelnilem wielki blad. Teraz za to niektorzy placza. Musi wiec ruszyc program w afryce a przede wszytkim w Libi ferma. Komp pro mis musi byc. 

Portret użytkownika Maras

Co to za whitefish i nar?

Co to za whitefish i nar? Popraw to. siedzialem z corka jak tunpnelo potential troszke pobujalo. co do trzesien duzo ciepla sie uwalnia biorac pod uwage wzmozona aktywnosc sejsmiczna szczegolnie w glebinach gdzie warstwa skorupy ziemskiej jest cienka, moze powodowac efekt el ninnio 

Skomentuj