W Jakucji w połowie lipca drugi dzień pada śnieg

Kategorie: 

Źródło: www.instagram.com/p/BHyfGXZgRcL/

W Jakucji w północnej części regionu amurskiego latem można lepić bałwanki. Jak podaje portal Ykt.ru, w miejscowości Sebjan - Kjuel (org. Себян-Кюель) od dwóch dni pada śnieg.

 

 

Śniegu jest tak dużo, że ludzie tworzą śniegowe rzeźby.

 

„Mamy krótkie lato. Rzadko jest gorąco, a i wówczas temperatura nie przekracza 15-20 stopni. W tym roku zostaliśmy mocno zaskoczeni” – powiedział jeden z mieszkańców.

 

 

Podobna sytuacja panuje Tyndzie. W środę rano w północnej stolicy regionu amurskiego odnotowano  4 stopnie Celsjusza, donosi z kolei Amur.info. Niektórzy kierowcy musieli nad ranem rozmrażać i czyścic z lodu swoje samochody.

 

Zdaniem synoptyków pogoda w regionie amurskim, jak na lipiec, jest dość niska, ale przy tej anomalii trzeba pamiętać, że to jednak północ.

 

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika SONIA

jak podają media  Polak

jak podają media  Polak uratował dziewczynki 12 i 13 letnie na basenie ,dziewczynki zostały wciągnięte do toalety przez napastników ,nie było żadnej reakcji ze strony niemców ,polak wyważył dzrzwi do toalety ,dziewczynki były juz nago ,obecnie Polak znajduje się w szpitalu z połamnymi żebrami i ranami kłutymi nóg ,policjia przyjechała po pól godzinie napastnicy uciekli 

Skomentuj