W Izraelu opracowani maskę neutralizującą koronawirusa

Kategorie: 

Źródło: https://www.mivzaklive.co.il/wp-content/uploads/2020/04/aab7fe9a6fd40f74288af95258ba5c89.pdf

Izraelska firma MedCu opracowała maskę ochronną specjalnie do zwalczania koronawirusa. Według badań przeprowadzonych w ostatnich tygodniach, użycie materiału, którego maska składa się ze składników miedzi, prowadzi do neutralizacji wirusa COVID-19 po kontakcie z nim i to już w ciągu kilku minut.

 

Danny Lustiger, przedstawiciel firmy, powiedział:

„Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pierwszymi programistami na świecie, którzy walczą z koronawirusem i staniemy na czele wojny przeciwko pandemii”.

Maski MedCu natychmiast wejdą do masowej produkcji i zostaną użyte w Chinach. Mikrobiolog dr Gadi Borochow, główny naukowiec w MedCu, mówi:

„Utlenianie minerału miedzi uwalnia jony zwane zabójcami wirusów i bakterii. Nasze badania są w dużej mierze istotne. Używamy miedzianych materiałów polimerowych. Zapewni to szybką organizację produkcji. Jest to bardzo ważne w obliczu globalnej epidemii."

W najbliższych dniach firma zorganizuje produkcję dziesiątek milionów takich masek. Zwróci się do izraelskiego Ministerstwa Zdrowia i zaoferuje swój produkt po kosztach, chociaż popyt i ceny masek wzrosły wiele razy na całym świecie.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika euklides

Ten wirus nie jest tylko moim

Ten wirus nie jest tylko moim wymysłem gdyż widziałem filmy

 

Oczywiście, że nie jest twoim wymysłem. Wymysłem totalniackiej propagandy, która robi już trzecie podejście po ptasiej i świńskiej grypie. Kto pamięta durne akcje dezynfekcji opon samochodowych na granicy? To co dzieje się teraz jest równie głupie, ale ludzkość jak widać przygłupiała na tyle, że można jej wcisnąć każdy kit.

Portret użytkownika Rumcajs

Zależy ile go jest na miedzi

Zależy ile go jest na miedzi i jaka jest temperatura - ogólnie badania na miedzi potwierdziły że standardowo ginie dopiero po 4,x godzinach : / więc jest to strasznie długo - lepiej mieć jest przy sobie spirtus 99% i spryskać klamki i rzeczy które często łapiemy - rękawiczki zwijamy do środka tak jak to robią lekarze po operacji i wywalamy je w 1 miejsce najlepiej przykryte szczelną pokrywą - mają tam przeleżeć przynajmniej 2-3 tygodnie zanim wirus sam się unicestwi. A najlepiej to w pizdu spalić na dobrym ogniu żeby nie było dymu z tego. 

 

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Strony

Skomentuj