W izraelskiej armii stworzono oddział dla dzieci chorych na autyzm

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Portal Newrezume.org opisał raport o autystycznych służbach w izraelskim wywiadzie wojskowym. Istnieje specjalna jednostka, w której służą młodzi chłopcy i dziewczęta. Inicjatywa jej powstania należy do Tamira Pardo, obecnego dyrektora służby wywiadu izraelskiego Mossad.

 


Dzieci z autyzmem są zaangażowane głównie w analizy map i zdjęć lotniczych, które pojawiają się na ekranach komputerów. Ze względu na charakter myślenia, zwracają uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Pod tym kontem przygotowywane są operacje wojskowe, aby minimalizować straty wśród żołnierzy. Ważne jest również, że w trakcie służby wojskowej młodzież nabywa umiejętności, które pomogą im w codziennym życiu.

Dzieci z autyzmem są w stanie przetworzyć wizualną i tekstową informację kilka razy szybciej niż osoby niecierpiące na spektrum autystyczne. Okazuje się, że to nieodłączna cecha ich niebywałych predyspozycji. Duńska firma Specialisterne, specjalizująca się w doradztwie technologicznym, zatrudnia 75 procent osób z autyzmem, u których zdiagnozowano zespół Aspergera, określany także jako spektrum autyzmu.


Od zwykłych pracowników różnią się oni niezwykłą dbałością o szczegóły, nadludzką koncentracją i zdolnością do szybkiego przetwarzania dużych ilości informacji. Umiejętności te są szczególnie użyteczne w programowaniu testowym. Jakość ich pracy jest kilka razy wyższa niż możliwości pracy zwykłych pracowników. Mlodzież z autyzmem może zapoznać się z dokumentacją techniczną do 4 tysięcy stron dziesięć razy szybciej niż w przypadku zwykłych ludzi i nie popełnia przy tym żadnych błędów.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika obserwator1001

ONZ oficjalnie nakazała

ONZ oficjalnie nakazała rządom europejskim politykę depopulacyjną, a precyzyjniej chodzi o politykę pieknie brzmiącą - regulacji urodzeń. Takie rzeczy to mówili tropiciele teorii spiskowych, że ludzi się morduje lub upośledza przy pomocy zmyślnych pomysłów jak przymusowe szczepienia, a tu taka niespodzianka. 
Przypomnę może wykryte techniki uposledzania i zabijania.
Na pierwszym miejscu według mnie powinna być polityka zubozenia społeczeństwa, które nie jest w stanie zapewnić podstawowego bytu rodzinie i dzieciom. 
 
1. Ubóstwo - sprzedanie przemysłu, zniszczenei drobnych przedsiębiorców przez np. dotacje takich sklepów jak Lild i Kauland kasą 1 mld dolarów z naszych podatków, co za tym idzie, sklepy takie mogły prowadzić politykę dumpingową ponizej kosztów produkcji wobec innych sklepów. Ikoną walki o polskie przedsiębiorstwa jest poseł Janowski, który walcząć o polskie cukrownie padł ofiarą służb specjalnych, które otruły go narkotykiem przez co w mediach pokazano jego nienaturalne zachowanie. 
2. Dodadawanie chemii do produktów żywnościowych, która powoduje bezpłodność. Woda z fluorkami, które powodują osłabienie umysłowe i łatwość na manipulację. Bisfenol A udający estrogen w organizmie, wydzielany z plastikowych butelek. 
3. Przymus szczepień, które powodują alergię, ADHD, itp. u dzieci, a nawet śmierć. O szczepianiach napisano wiele, niestety nadal jest to temat z dziedziny teorii spiskowych. Tylko uczciwi lekarze przyznają, że sprawa jest poważna, ale nikt oficjalnie nie stanie przeciwko tak potężnym korporacjom mafijnym jak farmaceuci, potrafiących wylobbować przymus szczepień w Sejmie. 
4. USG powodujące u płodów w I trymestrze aberracje chromosomalne, zwłaszcza do 3 tygodnia, a do 8 różnego rodzaju komplikacje wielonarządowe. W późniejszej fazie rozwoju płodu, nieumiejętne USG może doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń mózgu płodu. Lekarze w tym temacie nabierają wody w usta, lub na pytania dociekliwych matek stają się wobec nich opryskliwi. Tylko nieliczni uczciwi przestrzegają kategorycznie przed robieniem USG do co najmniej 8 tygodnia ciąży od zapłodnienia. 
5. Szkolnictwo, które nie tworzy fachowców, lecz nijakich "wykształconych", którzy nie są innowacyjni i nie przyczyniają się do rozwoju nowych technologii. Przykładem upośledzenia nauczania, jest fakt wmówienia większości ludnosci społeczeństwa, że spróchniała brzoza spowdowała rozpadnięcie sie wojskowego samolotu na tysiące kawałków w promieniu kilku kilometrów. 
6. Promieniowanie elektromagnetyczne, na temat którego wiele napisano i wiele eksperymentów zrobiono, ale za każdym razem były bagatelizowane przez lobby telefonii komórkowej i wyciszane w mediach mainstreamu. O taki rozwiązaniach jak klatki Faradaya zakładane na elewacje domów - cisza. Ludzie nadużywający telefonów komórkowych chorują na róznego rodzaju alergie, a czesto kończą też z rakiem.
7. Należy też wspomnieć o dziwacznej i nieracjonalnej polityce drogowej, która nie zwiększa bezpieczeństwa, ani kierowców, ani pieszych natomiast zwiększa wpływy ze sprzedaży paliwa poprzez np. zakorkowanie ulic, zwiększony pobór prądu, jak światła w dzien, zakłocanie ciągłości ruchu, spowalniające ronda, spowalniajace progi i uszkadzające zawieszenie. Podobnie ma sie z jakością dróg, które są remontowane co roku.  
... Podobne zjawisko można zauwazyć w jakości produktów jak np żarówki LED, które powinny wytrzymać 30 razy dłużej niż zwykłe żarówki, niestety tak się nie dzieje, palą się po okresie zbliżonym do żarowych - oczywiście mowa o tych tańszych, ale deklarowanych dłuższych czasach świecenia. Więcej kasy dla mafii, a mniej na dzieci i ich kształcenie.
8. Zanieczyszczenie środowiska np. tlenkami azotu. Pomijam CO2, bo to życiodajny gaz z którego mafia zrobiła sobie kolejny biznes na wyciąganie kasy z podatnika. 
...
Listę dziwnych i nietypowych zjawisk, powodujące nietypowe choroby i ogólnie rzecz ujmując depopulację można rozszerzać dziś bez narażenia się oskarżenia wypisywania głupot i tworzeniu teorii spiskowych, ponieważ te przypadki są już po prostu oczywiste.  Być może należałoby to powiązać z teorią spiskową o Protokołach Medrców Syjonu... wszystkie opisane powyżej fakty funkcjonują na zasadzie presji środowisk zajmujących się dziedziną (jak środowisko lekarskie z którego można zostać wykluczonym, profesor moze stracić tytuł, pracownik wyrzucony) i ogromnym biznesie, ale spośób działania można okreslić jako typowe dla PMS. 

Strony

Skomentuj