W Iranie wraz z deszczem z nieba spadały ryby

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Tydzień temu  24 kwietnia br. niezwykłe opady wystąpiły w kilku miastach prowincji Isfahan w Iranie - podały lokalne media. Wraz z deszczem z nieba spadały małe ryby w dużych ilościach. Do dziś nikt nie potrafi wyjaśnić tego, co wydarzyło się w ubiegły wtorek.

 

W sieci opublikowano wiele filmów, dokumentujących to zdarzenie. Jeden z nich nagrano w mieście Golpeyegan. Na nagraniu widać, że ryby miały w przybliżeniu taką samą wielkość i należały do jednego gatunku. Zazwyczaj podczas tornada występują deszcze rybne, ale w Iranie tego dnia nie było huraganu, ani żadnego silnego wiatru. Skąd ta anomalia?

 

W mediach krążą cztery założenia, dotyczące tego, co się stało:

  1. Ryby mogły „pokryć" asfalt z powodu kolizji samochodu przewożącego połów z innym pojazdem. Problem w tym, że takiego wypadku nie było tego dnia.
  2. Woda wystąpiła z brzegów jeziora w wyniku obfitych opadów. Akwen znajduje się rzekomo blisko miejsc zdarzenia.
  3. Woda wystąpiła z koryta rzeki Ghebla, ale ona płynie daleko od miejsca, gdzie wystąpiła anomalia.
  4. Teoretycznie mogło to być jednak jakieś tornado, ale takiego zdarzenia nie odnotowali meteorolodzy.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Jowi

A ja powiedziałabym, że to

A ja powiedziałabym, że to jeden ze znaków końca świata.Proszę przypomnieć sobie film z Demi Moore "Siódmy znak " ,śmierć dziecka Evana był jednym z siedmiu znaków,przepowiednia się wypełnia,czeka nam zagłada i śmierć wielu ludzi na całym świecie,jest wiele proroctw ale ludzie myślą że ten czas nigdy nie jest dziś a jednak.Sny i znaki pokazują że to właśnie teraz,niech Bóg ma nas w opiece,Amen

 

Skomentuj