W Iranie powstaje ruch mobilizacji młodych ludzi na "syryjski dżihad"

Kategorie: 

youtube.com

Wiele krajów ostrzegało, że konflikt w Syrii się rozprzestrzeni i tak też jest w rzeczywistości. Wojna na terytorium tego kraju jest dosłownie prowadzona za pomocą cudzych rąk. Wojska Baszara al-Assada muszą stawiać czoła tak zwanym rebeliantom (90% z nich to najemnicy), którzy są wspierani i otrzymują broń od wielu krajów, głównie od USA.

 

Syria posiada swoje wojsko, mimo to otrzymuje wsparcie ze strony Hezbollahu, który oficjalnie przyznał się, że jest zaangażowany w wojnę. Niewiele osób może o tym wiedzieć ale w połowie maja kilka tysięcy osób zapisało się do rosyjsko-ukraińskiego korpusu ochotników, którzy prawdopodobnie od dłuższego czasu znajdują się w Syrii i walczą po stronie prezydenta Assada.

 

Również w połowie maja pojawiła się informacja, że Syria zamieni się w ruch oporu oraz przeprowadzi atak na Wzgórza Golan. Kraj zyskał poparcie wśród Hezbollahu, Iranu oraz Dowództwa Generalnego Ludowego Frontu Wyzwolenia Palestyny. Teraz organizacje młodzieżowe ogłosiły nabór ochotników z Iranu i Iraku, które będą miały za zadanie bronić Syrii "do ostatniej kropli krwi"

 

Grupa oporu wysłała list do Baszara al-Assada z prośbą, aby ten zezwolił im na założenie bazy na Wzgórzach Golan. Co więcej, w swoim komunikacie w telewizji poinformowali, że "zmyją plamę 60-letniej syjonistycznej okupacji w Palestynie, 30-letnie zbrodnie przeciwko islamowi i ponad dekadę kłamstw, które uzasadniały działania wojskowe przeciwko krajom arabskim".

 

Grupa oskarżyła również Izrael i Stany Zjednoczone o sfabrykowanie fałszywych dowodów przeciwko syryjskiemu rządowi, które mają uzasadnić interwencję militarną oraz skrytykowała ich brutalne i krwawe działania w Iraku, Pakistanie, Jemenie, Libanie, Egipcie, Bahrajnie i Syrii.

 

 

 

 

Źródło: http://www.abna.ir/data.asp?lang=3&id=457742

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika boulibrat

APEL DO AMERYKAŃSKICH

APEL DO AMERYKAŃSKICH PACHOŁKÓW ŻYDÓW. Wy amerykanie za dużo służycie już diabłu i popieprzyło wam się dobro ze złem. To co dobre jest dla was przekleństwem (tak jak wolność obywatelska, niezależność itd.) a to co złe (jak wojna, zniszczenia, embarga, niewolnictwo) jest tym co kochacie. Wasze dzieci zamiast troszczyć się o losy całego świata wspomagając świat finansowo zarabiają jeszcze na tych biednych ludziach, którzy stali się niewolnikami waszego państwa. To co robicie nie jest dobre dla ludzi na ziemii za to jest dobre dla waszych syjonistycznych elit często łączących się w różne klany jak illuminati. Nienawiść kierujcie do nich bo jest ich 2% ludzi na świecie a rządzą 98 procentową ludnością.  To przecież elity waszego państwa rządzą CIA i innymi szpiegowskimi agencjami, które doprowadzają w swoim interesie do zmian w różnych regionach tego świata przeważnie wojną lub powstaniami i najętymi zbrodniażami. Ludzie już wiedzą o waszych podłych zagrywkach i zrównają was z ziemią. Robicie zament na świecie to czas zrobić zament u was przy okazji wyniszcając te syjonistyczne ścierwo żerujące na podstępie, przebiegłości i oszustwie. Ludzie dobrzy przez was będą musieli zejść na złą drogę by pokonać szatana który u was gości i wami się wysługuje. ta wojna będzie ostateczną wojną w której i tak wygra strona Boga prawdziwego a nie fałszywego proroka jakim jest Obama. 

Portret użytkownika Zenek

Wojowanie dotąd nie poprawi

Wojowanie dotąd nie poprawi losu ludzi dopóki na "wojnach" nie zaczną ginąć politycy, doradcy, banksterzy i całe inne społeczne, judaszowe ścierwo naganiające innych do wzajemnej nienawiści z powodów, rasowych, kulturowych, geograficznych czy z powodu wymogów "wiary"  odwiecznie, nazistowskiej ideologii spisanej w torze.
 
Dopóki ludzie nie będą pozbywać się takich chciwych mącicieli to same wojny będą tylko zakamuflowanymi "depopulacjami" w których najszybciej giną te jednostki jakie mogłyby w czasach pokoju doprowadzić do obalenia rządów takich polityków, doradców, banksterów i innych społecznych, judaszowych ścierw naganiających innych do wzajemnej nienawiści z powodów, rasowych, kulturowych, geograficznych czy z powodu wymogów "wiary"  odwiecznie, nazistowskiej ideologii spisanej w torze.
 
To jest jeden z wielu myków w jakie daje się robic okupowana i zmieszana nazistowską ideologią odsemicką Ludzkość.
 
NIE TWOJA WOJNA NIE WALCZ.
 
Niech sobie walczą te wszystkie polityki, doradcy, banksterzy i całe inne społeczne, judaszowe ścierwo naganiające innych do wzajemnej nienawiści z powodów, rasowych, kulturowych, geograficznych czy z powodu wymogów "wiary"  odwiecznie, nazistowskiej ideologii spisanej w torze. Niech się patroszą na polach bitwy dla tego swojego demona yahwe w imię własnej chciwości i wyuczonego religią debilizmu. To ich wojna. Ty obywatelu tylko dopilnuj by Oni a NIE ty czy Twoje dzieci na tych "całopalnych ofiarach dla demona yahwe" się rezali jak świnie halal. TY MASZ ŻYĆ. A NAZISTOWSKIE GÓWNO NIECH SOBIE GNIJE W TYCH WYBRAŃCZYCH GROBACH czekając na wskrzeszenie w Piekle.
 
Inaczej co wojne będziesz miał gorzej i gorzej i gorzej. Dokładnie tak jak teraz bo zapominasz iż ci wszyscy politycy, doradcy, banksterzy i całe inne społeczne judaszowe ścierwo naganiające innych do wzajemnej nienawiści z powodów, rasowych, kulturowych, geograficznych czy z powodu wymogów "wiary"  odwiecznie, nazistowskiej ideologii spisanej w torze CIĘ NAJZWYCZAJNIEJ NIENAWIDZĄ ZA BYCIE DZIECKIEM BOGA a nie tego satanistycznego, pedofilskiego pierda yahwe który wedle Sithina ich z małpy i innych zwierząt "stworzył" do wojowania z Twoim Bogiem. 
 
 

Portret użytkownika cytat

Jest w pełni możliwe, że

Jest w pełni możliwe, że balistyczne fałszywki zostały wystrzelone na Morzu Śródziemnym przez niszczyciele VI. Floty Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych w celu sprawdzenia skuteczności wykrywania celów powietrznych przez środki obrony przeciwrakietowej Syrii, a także systemy rosyjskich okrętów na Morzu Śródziemnym” – powiedział informator.    czyli zabawę czas zacząć- szkoda ze kosztem wielu istnien.

Portret użytkownika Zenek

Zostały "wystrzelone 3" bo 4

Zostały "wystrzelone 3" bo 4 września u nazistów zaczyna się święto:
 
Tegoż 4 września zaczyna się żydowski Nowy Rok – Rosz Haszana (Dzień Sądu). W Rosz Haszana Bóg ocenia ludzi i zapisuje ich losy w dwóch księgach: w Księdze Życia – sprawiedliwych i w Księdze Śmierci – zatwardziałych grzeszników. Wszystkich pozostałych Bóg jeszcze osądzi i zdecyduje o ich losach. Tym ostatnim wyznacza się czas na poprawę do Jom Kipur (Dnia Pojednania). Dziesięć dni dzielące Rosz Haszana od Jom Kipur to tzw. Jamim Noraim (Straszne Dni). Jom Kipur zaś to Święto Pojednania. Tyle że w tym roku mija 40 lat od wojny Yom Kippur kiedy Syria i Egipt zaatakowały Izrael. Oby tych przy rakietowych guzikach nie swędziały paluchy…"
 
i nazistowskie bydło chce wykorzystać okazje do wywołania rozpierduchy w Syrii pod przykrywką świętej wojny pod sztandarem demona yahwe.
 
 
(http://nnka.wordpress.com/2013/08/29/tadeusz-owsianko-i-44-wyklad-z-cyklu-oblicza-duchowosci-i-krysztalowe-misy-camila-vatral/#comment-20082)

Strony

Skomentuj