W Indonezji na jeden z domów spadł meteoryt

Kategorie: 

Źródło: Internet

W Indonezji doszło do niezwykłego zjawiska kosmicznego. Na jeden z domów spadł fragment meteorytu. Przebił dach i wpadł do budynku.

 

Meteoryt zniszczył dach domu. Spadł z nieba na wioskę w środkowym Lampung w Indonezji. Do zdarzenia doszło 28 stycznia 2021 roku o godzinie 22:00 czasu lokalnego. Według naocznych świadków upadkowi meteorytu towarzyszył głośny huk, podobny do wybuchu bomby.

Po kilku minutach poszukiwań źródła eksplozji mieszkańcy wioski znaleźli ciepłą skałę w małym kraterze w wiosce Astomulio w regionie Punggur.  Inni mieszkańcy, kilka kilometrów od miejsca katastrofy, donieśli, że widzieli jasną kulę ognia spadającą z nieba.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Skrzat

Wątpię, ze jest prawdziwy w

Wątpię, ze jest prawdziwy w Indonezji kombinują jak mogą żeby kasę zarobić np, wystarczy obejrzec tych slynnnych youtuberow, którzy pozorują ratując zwierzęta przed śmiercią, w ten sposób na współczuciu ludzi są bohaterami a wyświetleń maja w milionach.

Skomentuj