W Indiach złapano słonia zabójcę

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Strażnicy przyrody ścigali słonia przez indyjską dżunglę za pomocą dronów i udomowionych słoni, a następnie ustrzelili go za pomocą środka uspokajającego.

 

Według urzędników słoń zabójca, którego nazwano Osama bin Laden, zabił pięć osób. Został złapany po przeprowadzaniu operacji na dużą skalę. Pracownicy dzikiej przyrody tropili zwierzę w dżungli przez kilka dni za pomocą dronów i udomowionych słoni.

 

Słoń został nazwany na cześć niesławnego lidera ataków z 11 września przez mieszkańców wioski w okręgu Goalpara Assam w północno - wschodnich Indiach. Pięć osób, w tym trzy kobiety, zginęło w ataku , który wydarzył się pod koniec października.

„Dzisiaj rozpoczęliśmy ostatni etap operacji” - powiedział starszy urzędnik ds. leśnictwa.

Przyrodnicy nalegali, aby brać pod uwagę dobro słonia, a także bezpieczeństwo tych, którzy mieszkają w pobliżu. Chcą mieć wpływ na to, gdzie go przenieść. Według danych opublikowanych w czerwcu w ciągu ostatnich pięciu lat słonie w Indiach zabiły około 2300 osób.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Masakra

Jak człowiek przyrodzie tak

Jak człowiek przyrodzie tak przyroda ludziom.

Słonie pamiętają twarz człowieka do końca życia, bardzo możliwe że ten słoń został skrzywdzony albo jego rodzina zabita i był żądny zemsty. Ludzie powinni traktować z szacunkiem i miłością zwierzęta.

Skomentuj