W Indiach z zalanych ulic wyciągane są pełne sieci ryb

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Najgorsze opady od dziesięcioleci spowodowały prawdziwą powódź w Kalkucie, a nawet gdy ustała, część miasta wciąż znajdowała się pod wodą. Niektóre centralne ulice i bulwary przypominają bardziej rzekę niż infrastrukturę miejską.

 

Podczas gdy większość mieszkańców nadal martwi się apokaliptycznymi powodziami, to rybacy trafili w dziesiątkę po tym, jak centrum miasta zostało zalane wodą z ławicami ryb. Na prezentowanym filmie kilku mieszkańców rzuca sieci na środku bulwaru. Ku zaskoczeniu wszystkich, nie tylko zapełniają swoje sieci, ale także łowią kilka dużych okazów.

 

Jeden z mieszkańców podzielił się na Facebooku niezwykłą filmową relacją. Film przedstawia mężczyznę stojącego na chodniku, który odbiera dużą dostawę ryb. Ryby pojawiły się po raz pierwszy na zalanych ulicach we wtorek wieczorem. Kilku mieszkańców popadło w zachwyt i postanowiło zarzucić sieci.

 

Świadkowie twierdzą, że na zalanym terenie ludzie wyławiali setki kilogramów ryb.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Powodzie w Indiach świadczą

Powodzie w Indiach świadczą od niepamiętnych już czasów, że jest to taki obszar, który jest podatny od niepamiętnych już czasów na powodzie.I...od nie a pamietnych juz czasów tam nikt, nic z tym oczywistym zjawiskiem nie robi. No, nie całkiem bo jak się da to ci co nie płaczą to ryby łowią. I tyle ode mnie mądrego w temacie.

Portret użytkownika Takjakgodosz

Ta informacja o rybachw

Ta informacja o rybachw Indiach jest nam naprawdę potrzebna do życia, jak spadające żaby i pająki. To jest chyba oczywiste że jak jest wszystko zalane to i też są ryby w końcu w wodzie żyją.

Skomentuj