W Indiach tygrys niespodziewanie zaatakował ludzi

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

W Indiach doszło do bezprecedensowego zdarzenia. Tygrys bengalski wkroczył do miasta Tezpur w stanie Assam i zaatakował grupę ludzi, raniąc dwie z nich. 

 

Niesamowity film z ataku został uchwycony przez naocznego świadka. Widać na nim grupę ludzi uciekającą przed rozjuszonym zwierzęciem. Nie wiadomo co sprowokowało tygrysa do takiego ataku, ale można tylko podejrzewać, że jest to skutek kurczenia się jego naturalnego habitatu, odbieranego coraz bardziej przez ludzi. Skutkuje to tym, że tygrysy znajdują się bliżej siedzib ludzkich, a ludzie stanowią dla nich łatwy cel.

 

Incydent, z poniższego nagrania miał miejsce na obrzeżach miasta Tezpur. Zdarzenie to wywołało panikę w okolicy. Ludzie obawiają się, że tygrys wciąż jest gdzieś w pobliżu i może im zagrozić.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika tubylec

Dla kota który waży 300 kg to

Dla kota który waży 300 kg to taki chudy Hindus jest jak szczur dla kota domowego, podobne proporcje. Więc dziwi mnie słowo "niespodziewanie" użyte w tytule. Tygrys widocznie miał powód .. może ludzie wleźli mu w rewir, może drażnili go lub polowali na niego, albo chcieli sobie zrobić z nim selfie (obecne pokolenie miewa różne durne pomysły) , a może była to tygrysica z młodymi a wtedy nie ma zmiłuj.

Portret użytkownika NoProblemJest

Podobnie sobie myślę o

Podobnie sobie myślę o filantropie. Gość robi tylko swoje, nikomu krzywdy nie robi. Tylko małpom sprzedaje brzytwy. Nie rozdaje za darmo tylko bardzo drogo sprzedaje. Tylko jak rozpoznać taką małpę z brzytwą to nie wiem....

Skomentuj