W Indiach pobity został rekord temperatury sprzed 60 lat

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Indie od kilku tygodni doświadczają charakterystycznej dla tej pory roku fali upałów. Jednak w piątek pobity został nowy rekord temperatury - w mieście Phalodi w zachodniej części kraju odnotowano aż 51 stopni Celsjusza.

 

W ostatnich dniach meteorolodzy ostrzegali przed intensywnymi upałami. Temperatury powyżej 40 stopni Celsjusza to obecnie norma w Indiach, lecz ciepło rzędu 50 stopni jest rzadkim zjawiskiem. Dotyhczasowy rekod temperatury padł w 1956 roku i wynosił dokładnie 50,6 stopni Celsjusza.

Mieszkańcy tego państwa odczują ulgę dopiero wraz z nadejściem monsunu, czyli w połowie czerwca. Do tego czasu Indie będą nadal doświadczały bardzo wysokich, niebezpiecznych dla ludzkiego zdrowia i życia temperatur. W zeszłym roku, upały zabiły łącznie około 2,5 tysiąca ludzi - w tym roku jak dotąd zginęło około 500 osób.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Dzięki takim filmom jak

Dzięki takim filmom jak "Elysium" wiemy o czym marzą elity NWO, do czego dążą. Przedstawiam państwu najświeższy video news z kanału znakomitego chrześcijańskiego reportera i badacza tajemnic Gonzy Shimury.

Od kilku lat szpieguje poczynania światowych kręgów władzy, zagłębia się w ich tok rozumowania, rozszyfrowuje ich najgłębsze tajniki alchemiczne, co może powodować u wielu poczucie strachu, wszystko to oczywiście dzięki wierze w Jezusa Zbawiciela, bez którego nie za wiele możemy sami zdziałać, zresztą i o tym jesteśmy informowani w Ewangelii Jana 15:5 "beze Mnie nic nie możecie uczynić" Jeżeli ktoś robi takie filmy jak Shimura, to z pewnością posiada pieczęć Chrystusową.

http://popotopie.blogspot.com/2015/04/nowy-swiatowy-porzadek-wodny.html

Nowy Porządek Wodny NWO - Gonz'o Shimura

https://www.youtube.com/watch?v=usYyrg4LkIM

Zdjęcie, zakręcanie w okreslonych miejscach i nawroty, to jest chemtrails !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika milache

Klimat jest zmienny, jak

Klimat jest zmienny, jak byłem mały też były bardzo gorące lata. Wszytko jest zmienne, nawet ozon, ale napewno nie przez nas. Cały kwik w tym jest to, że nasze organizmy potrafią się dostosować do tak zmieniających się warunków klimatu itp. I to jest dowód na genialną konstrukcję, nie przypadkową, jak człowiek.

Skomentuj