W Indiach odkryto chrząszcza - zabójcę, który może zniszczyć ludzkość

Kategorie: 

http://укроп.org

Śmiertelnie niebezpieczne owady, prawdopodobnie pochodzące z eksperymentu przy tworzeniu broni biologicznej, występują się w Indiach. Chrząszcze niewielkich rozmiarów mają silny jad, który może zabić człowieka nawet przy małym kontakcie. Ten jad jest natychmiast wchłaniany przez skórę, a następnie przenoszony przez krew w całym organizmie, co powoduje szybką śmierć. Naukowcy nie opracowali jeszcze antidotum, podaje portal Poliksal.

 

To ogromne niebezpieczeństwo tym bardziej, że Indie są przeludnionym krajem, a większość ludzi żyje poniżej granicy ubóstwa i chodzi boso. To wystarczy, aby przydepnąć mutanta lub trącić go przypadkowo ręką, a trucizna łatwo dostanie się do organizmu.

 

Naukowcy nie wykluczają, że owad ten jest w stanie szybko rozprzestrzenić się na całym świecie, zagrażając życiu i zdrowiu miliardów ludzi. Ponadto, naukowcy nie potrafią odpowiedzieć na pytanie, czy te chrząszcze z jakiś powodów mogły pojawić się już również w innych krajach.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Komentarze

Portret użytkownika sarcastic

Przepuszczam, że to na drodze

Przepuszczam, że to na drodze ewolucji takie się stały. Najprawdopodobniej wykrztałciły takie mechanizmy obronne. Trzeba sprawdzić Biotop dlaczego takie coś powstało i zjakich przyczym. 

 

Druga opcja to moe i faktycznie ktoś coś eksperymentował i wysłal je w teren. 

Portret użytkownika Kolovrat

Jesteś żywym dowodem, na to,

Jesteś żywym dowodem, na to, że moja opinia odnoście tallinna jest prawidłowa. Ten przygłup swoimi wpisami wystawia na pośmiewisko całe ZnZ i jego użytkowników... ale i tak nikt z tym nic nie zrobi, BO? BO KASA SIĘ ZGADZA. Nie ważne jaki artykuł, ważne są wyświetlenia. A im głupszy i bardziej żenujący artykuł tym większe kontrowersje.

 

...ktoś zaprzeczy moim słowom?

Portret użytkownika HeS

@Autor:"Ponadto, naukowcy nie

@Autor:"Ponadto, naukowcy nie potrafią odpowiedzieć na pytanie, czy te chrząszcze z jakiś powodów mogły pojawić się już również w innych krajach."

To jest przyczynek do szerszej dyskusji na temat mutacji i powstawania nowych gatunków. Nie wiem jak inni, ale kilka lat temu zauważyłem w mojej okolicy (Kraków) wysyp brązowych ślimaków bez muszli na grzbiecie. Była tego masa, w kolejnych latach ich liczba zmalała, ale dalej je spotykam. Skąd się wzięły? Migracja? Byłem w wielu krajach europejskich i nigdzie nic takiego nie widziałem. Może jakiś biolog by się wypowiedział. Mnie to wygląda jakby "deus ex machina" pojawił się nowy gatunek (rasa?).

 

Portret użytkownika Anna Kaczynska

w Szwecji jest tez ich masa.

w Szwecji jest tez ich masa..to jest gatunek bez muszli..one bardzo niszcza uprawy i nazywamy je slimakami mordercami....ludzie zbieraja je z ogrodkow, bo jak sie dorwa do roslin, to potrafia wszystko zniszczyc.....sa lata gdzie ich jest malo, ale byly tez takie, ze po prostu chodzilo sie po nich, bo wylazily na chodniki...nie wiem co to za gatunek i jak sie nazywa, ale zbyt sympatycznie i chciane to one nie sa....

 

Strony

Skomentuj