W Indiach 50 krów padło nagle na pastwisku. Przyczyny pozostają tajemnicą

Kategorie: 

Źródło: Internet

W zeszły czwartek, w pobliżu indyjskiej wsi Landaduali w dystrykcie Ganjam odnalezionio 50 martwych krów. Nie wiadomo co spowodowało zgon tych zwierząt, co wywołało panikę wśród mieszkańców.

Według doniesień prasowych, pięciu pastuchów wyruszyło na poranny wypas bydła gdy nagle około 50 zwierząt padła martwa. Rolnicy i mieszkańcy byli zszokowani i pragnęli dowiedzieć się powodów tej tajemniczej masowej śmierci.

 

Podobne plany mają indyjscy urzędnicy, którzy również starają się znaleźć przyczynę tej dziwnej nagłej i masowej śmierci bydła. W grę wchodzi zatrucie lub choroba.

 

Mieszkańcy panikują. Wiele osób zadaje sobie pytanie o to czy pozostawanie w tym obszarze jest bezpieczne i czy to co spotkało krowy nie może spotkać też ludzi. Nie bez znaczenia ma tez fakt, że doszło do tego w kraju, gdzie krowy są traktowane z szacunkiem. 

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Kwazar

Tak to są Indie w całej

Tak to są Indie w całej swojej świetnej i świetlanej okazałości ! Pastuchy odnajdują i zdania nie mają na temat,urzędnicy domniemują tajemnic z wykształcenia swego, reszta jest w strachu.Jako indyjski szósty albo i siódmy syn z pastychów powiem tłumacząc.W słoneczny dzień nagle nadleciał piorun kulisty i walnął po prostu. Innych indyjskich wyjaśnień nigdy nie będzie zgodnie orzekli urzędnicy.

Portret użytkownika Jajcarz

Jak każdy zakompleksiony

@ Exart2

Jak każdy zakompleksiony debil, masz straszne parcie na obnażanie swojego debilizmu. Lepiej policz sobie karby na torbie, zamiast tak hiperaktywnie pyskować. Może to cię troszkę wyciszy i w końcu zaznasz odrobiny spokoju, pejsaty dziadu.

Gratuluję błyskotliwego dowcipu. Smile

Portret użytkownika Exart2

dzięki.

dzięki.

 

Co do pejsów - wciąż się waham. czy 1/8 semickiej krwi już mnie obliguje - Twoim zdaniem?

Co do reszty - przeczytaj raz jeszcze Wink pozdrawiam.

Portret użytkownika Jajcarz

To nie krew, przygłupie,

To nie krew, przygłupie, tylko obrzezany ptasi móżdżek i nie zawsze ma związek z ptaszkiem. Smile

Cieszę się, żeś skorzystał z mojej rady i obliczyłeś te karby. Od razu wydajesz się być mniej spięty. Smile

Historia lubi się powtarzać...Prawda? Nieprawda. Historia nie jest jakimś nadrzędnym ożywionym tworem, nie jest zbiegiem przypadkowych sytuacji. Zdarzenia są skutkiem czegoś, co było wcześniej planowane.

Strony

Skomentuj