W III wojnie światowej może zostać użyta broń genetyczna, która zabije konkretne nacje

Kategorie: 

Źródło: Pixabay

W raporcie przygotowanym przez naukowców z Uniwersytetu w Cambridge można przeczytać, że już niebawem powstanie broń biologiczna, która dzięki analizie ludzkiego DNA będzie oddziaływać jedynie na osoby z określonej grupy etnicznej. 

Wielkie postępy w nauce, do których doszło w ostatnich latach, takie jak np. rozwój inżynierii genetycznej i sztucznej inteligencji, niosą za sobą wiele korzyści, lecz otworzyły również drzwi dla nowych zagrożeń. W raporcie opublikowanym przez Uniwersytet w Cambridge, eksperci wzywają decydentów politycznych do "ochrony swoich obywateli" i przygotowania się na potencjalne niszczycielskie pandemie, wywołane przez nowe rodzaje broni biologicznej.

Autorzy raportu następująco artykułują swoje obawy: 

Znalezienie się broni biologicznej w niepowołanych rękach może spowodować rozwój patogenów i toksyn, które rozprzestrzeniałyby się w powietrzu, żywności i zbiornikach wodnych, stanowiąc tym samym śmiertelne zagrożenie dla człowieka.

Technologia staje się coraz bardziej wyrafinowana, a ceny są coraz niższe, co wpływa na zwiększanie zdolności broni do wyrządzania szkód. W najczarniejszym scenariuszu broń biologiczna może zostać skonstruowana w celu dotarcia do określonej grupy etnicznej, w oparciu o jej DNA. 

W raporcie zwrócono również uwagę na ptasią grypę, która potencjalnie może stać się "niemożliwa do powstrzymania". Autorzy ostrzegli, że konsekwencje zbudowania inteligetnej broni biologicznej, która byłaby w stanie samodzielnie siać spustoszenie, mogłyby być katastrofalne. Naukowcy zwrócili się do brytyjskiego rządu z prośbą o powołanie ministra ds. ryzyka narodowego, którego zadaniem byłoby uważne monitorowanie tej dziedziny.

W sprawozdaniu wzywa się również do przeprowadzenia przeglądu największych zagrożeń dla Wielkiej Brytanii i całego świata oraz przeglądu obecnie stosowanych strategii zapobiegawczych. Oprócz czynników biologicznych zwrócono też uwagę na inne krytyczne zagrożenia, takie jak uderzenia asteroid oraz terroryzm z użyciem broni jądrowej.

Raport naukowców poparł, piastujący stanowisko Królewskiego Astronoma, profesor Martin Rees: 

Globalne problemy wymagają globalnych rozwiązań, ale narody muszą również działać indywidualnie. Bez podjęcia odpowiednich działań zagrożenia będą rosły, niezależnie od tego, czy chodzi o ekologię, broń biologiczną czy cyberprzestrzeń.

Rządy są odpowiedzialne za podejmowanie działań, zarówno w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia zagrożeń, jak i za opracowanie planów radzenia sobie z katastrofą, gdy do niej dojdzie. Ktoś musi wykazać inicjatywę, aby dać pozytywny przykład reszcie świata. 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: ZychMan
Portret użytkownika ZychMan

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl od ponad 2 lat. Specjalista z zakresu Internetu i tematyki naukowej. Nie stroni również od bieżących tematów politycznych.


Komentarze

Portret użytkownika Marian N

Wpisałem sobie do

 Na celowniku mogą się znaleźć (wg. teorii) jakieś jednolite geny/gen. Czyli populacja mająca wspólny gen/geny. 

Wpisałem sobie do wyszukiwarki "gen Chińczyka" oraz "gen Żyda".Skoro bowiem "po genach" ma iść depopulacja genetyczna, to trzeba wiedzieć po jakim/jakich.

Co do "żyda" to jakiś naukowiec wyde dudkował, że mają sporo wspólnych genów, chorób genetycznych oraz z tego powodu (?) duże IQ. https://www.fronda.pl/a/wszyscy-zydzi-maja-wspolne-dna,19724.html. Jednak nie ma konsensusu (współczesna nałka opiera się na takich ustaleniach, nie potrzeba niczego udowadniać).

A  co do genu Chińczyka, to wyszukiwarka podała - całkiem inteligentnie informację o chińskim strategu sztuki wojennej ("Art of war") Sun Zi (Sung Tzu). Pierwszy punkt z jego dzieła brzmi : wojna to sztuka wprowadzania w błąd.

I dlatego, że nauki przyrodnicze ( w tym biologia) UPADŁY, ludzie  WIERZĄ  w konfabulacje Pasteura, w błogosławieństwo szczepień i 5000 hipotez medycyny konwencjonalnej (wykluczających się).

A istnieje nowy paradygmat medyczny, opisujący procesy biologiczne zachodzące w organizmach żywych. I można go osobiście zweryfikować.

www.learninggnm.com

 

 

Z tych "gie-jzerów" rozsiewających  dezinformację niczym gówno wpadnięte w wentylator wynika, że NIE MOŻNA NIE TYLKO BRONI "GENETYCZNEJ" UŻYĆ. Ale żadnego "bioterroru" użyć do depopulacji.

Kto te bzdury wymyśla i powiela? Jakieś schizofreniczne, niedouczone osobniki, którym płacą za prowadzenie wojny informacyjnej celem zastraszania biednych gojów i żydów. Chińczycy maja te bzdury w ...poważaniu.

Edukacja leży. 

 

 

Portret użytkownika Robaczkowa

W wielu przepowiedniach

W wielu przepowiedniach mówiących o 3WŚ, a szczególnie o inwazji chińskich wojsk na Rosję i na Europę, nawet w takich bardzo już starych przepowiedniach podkreśla się, że będzie to wojna nakierowana na zniszczenie rasy białej i oszczędzanie ludności rasy żółtej. Chiny mają zaatakować zbrojnie nagle i mają oszczędzać te miejscowośći miasta, gdzie jest dużo żółtych ludzi i dużo infrastruktury chińskiej (na terenie państw obcych oczywiście).

Przepowiadano że Chińczycy będą chcieli przejąć dla siebie cały teren Azji i Europy dla powiększenia swojego terytorium, miejsca do życia.  Amerykanie nie będą w to ingerować zbrojnie (jedynie w duchu życzyć Rosjaniom zwycięstwa).

Nie zdziwiłabym się gdyby Amerykanie (odwrotnie) badali - produkowali broń przeciwko rasie żółtej.

Zwłaszcza gdy takie rzeczy się dzieją - https://wiadomosci.onet.pl/swiat/rywalizacja-usa-i-chin-o-europe-srodkowo-wschodnia/l126t5n  To art z ,,Łonetu" ale tym razem święta prawda.

A ja dzisiaj już dłużej nie wdaję się w żadne dyskusje! Jadę na zieloną trawkę gdzie nie ma dostępu do sieci. Miłego dnia!

Portret użytkownika Kangur.

Każda przepowiednia jest

Każda przepowiednia jest tylko jednym z niezliczonej liczby możliwych scenariuszy, szansa, że się spełni, jest jak trafienie szóstki w lotto.

Miłego odpoczynku Robaczkowa, niedawno sam byłem w takiej cudownej głuszy, gdzie nawet zasięgu nie było, nie miałem też ochoty stamtąd wyjeżdżać, ale niestety musiałem Sad

________________________________________

"Niektórzy "ludzie" nigdy nie będą mnie lubić, ponieważ mój duch irytuje ich demony…"

Portret użytkownika Medium

Moim zdaniem produkcją

Moim zdaniem produkcją przepowiedni zajmują się albo służby specjalne wielkich mocarstw, albo kościelne lub inne duże centra władzy.

Samo czytanie przepowiedni w jakiś sposób prowadzi do ich spełniania poprzez włączenie sfery emocjonalnej u odbiorców, a emocje to już magia.

Portret użytkownika czesiek z choiny

Wydał..Wydał w formie

Wydał..Wydał w formie broszurki na którą spojrzalem przechodząc obok kościoła św.Anny na Krakowskim Przedmieściu.Był to rok 1979 (raczej tak,bo później tamtędy nie chodziłem,ale pewności nie mam). Będąc świeżo po indoktrynacji,"klaskaniem mając obrzękłe prawice" PAR-TIA- GIE-REK,PAR-TIA-GIE-REK   [no tak bylo] myślałem wtedy :Co dzieje się z umysłem człowieka gdy zostanie zamknięty za murami klasztoru? Jak można pisać takie głupoty?  Cytuję z pamięci "widzę orła w koronie"-przecież to  powrót do  przedwojennych układów. "widzę takie małe, okrągłe stateczki a w nich ludzie.To jest najazd niewiernych na Europę-ale to nie są żolnierze " o czym on mówi? 

Minęło 40 lat.Mamy orła w koronie .Mamy niewiernych w Europie.O reszcie nie będę pisał mając nadzieję że o.Klimuszko był dobrym prorokiem(dobry prorok to taki ktorego proroctwa się nie spełniają):)

Portret użytkownika Medium

No tak, ale to nie jest

No tak, ale to nie jest zaprzeczenie mojej tezy powyżej. Na Ziemi więcej się dzieje wg czyichś planów i nawet jeśli ktoś sensytywny nie mał żadnych służbowych wtyczek, to mógł po prostu wstrzelić się w jakiś mentalny plan na przyszłość.

Portret użytkownika Tadeusz1

Przepowiednie to program i

Przepowiednie to program i weryfikacja w jaki sposób można manipulować duża ilością osób. Podświadomość nie wie czy to prawda czy nie i przyjmuje to jako pewnik. Najlepiej nie chodzić na zakupy do dużych sklepów, gdyż tam też są pewnego rodzoaju astrale wykonane, gdzie demony biegają pomiędzy ludzmi, a oni o tym nie wiedzą i chipują kolejne jednostki. W nocy ludzi się serwisowani przez niewidoczne istoty, gdyż większa ilość społęczeństwa to roboty sterowane przez górę.

 

Strony

Skomentuj