W Houston doszło do strzelaniny

Kategorie: 

Źródło: http://www.mirror.co.uk/news/world-news/houston-shooting-gunman-loose-after-8916910

Napastnik został zastrzelony przez policję po tym jak zdążył zranić sześć osób podczas strzelania w przypadkowe samochody.

 

Przynajmniej sześć osób zostało rannych po tym, jak uzbrojony mężczyzna otworzył ogień na parkingu jednego z centrów handlowych. Policja w Houston potwierdza, że człowiek został zastrzelony przez służby i póki co nie ma żadnych informacji o dodatkowych podejrzanych.

Straż pożarna oficjalnie potwierdza liczbę sześciu rannych osób, przetransportowanych już do szpitala, z czego kilka znajduje się w ciężkim stanie. Świadkowie oraz służby opisują chaotyczne sceny, gdy podejrzany zaczął strzelać celując w szyby samochodów, za którymi znajdowali się ludzie. Czy to kolejna zbrodnia na tle religijnym?

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika livid

Tak i do tego mówi się że

Tak i do tego mówi się że Policja jest narażona na największe niebezpieczeństwo.. Na pewno Smile Oni są uzbrojeni, nie tykalni mają całą armie dobrze zorganizowanej mafii na usługach Syjonistów i Szatanistów wystarczy źle na policjanta spojrzeć i można dostać gazem po oczach ale ludzie niestety to łykają..

Dosłownie jesteśmy jak niewolnicy pomiatani jak gówno a większość tego nie widzi. W Polsce jest jeszcze gorzej bo my nic nie mamy a ludzie jeszcze to nawet bronią:D

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Skomentuj