W Helsinkach samochód wjechał w tłum ludzi

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Samochód osobowy jechał po chodniku i uderzył w pieszych w pobliżu stacji metra Siilitie w Helsinkach, podaje Agencja Prasowa STT.

 

 

Według policji, w wyniku zdarzenia kilkanaście osób zostało rannych. Ponadto, uszkodzonych zostało siedem innych pojazdów. Kierowca samochodu został zatrzymany przez policję. Na miejscu jest kilkanaście karetek pogotowia, strażacy i policja.

 

Ruch w okolicy miejsca wypadku jest wstrzymany, a ta część miasta, gdzie doszło do tragedii, została oddzielona szczelnym kordonem policyjnym.

 

Według świadków, samochód jechał około 300 metrów po chodniku zanim przejechał ludzi. Oficjalnie nikt nie potwierdza, że był to zamach. W mediach podawana jest informacja, że prowadzący auto trzydziestolatek zasłabł za kierownicą. Nic nie wskazuje na to, że był pod wpływem jakichkolwiek substancji.

Ocena: 

4
Średnio: 3.3 (4 votes)Komentarze

Portret użytkownika opatrzność

Ten carma....n - to

Ten carma....n - to wypowiedziałeś chyba, nie wiem czy tam zaglądasz tutaj - "zakładka Słońce". Dawno czegoś takiego nie widziałem. Spadek magnetyzmu i przepływu elektronów wtedy kiedy wszyscy już świętowali. I to po twoim wpisie.... Oj, Zenuś nie prowokuj , Ha,Ha..... Wszystkiego dobrego w nowym czasie, pozdrawiam.

Portret użytkownika Zenek ;)

Zaczyna się Carmageddon.....

Zaczyna się Carmageddon.....

 

Swoją drogą co za "ZMYSLNOŚĆ" stada.... jedzie w nie samochód a te stoi JAK ROZMODLONE bałwany NAIWNIE WIERZĄC iż WYHAMUJE...... zamiast się rozejść na  boki od tak dla własnego bezpieczeństwa... Zamiast zejść mu z toru jazdy..... ze zwykłej PRZEZORNOŚCI.

 

Skomentuj