W Gruzji nieomal zlinczowano protestujących homoseksualistów

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Ofensywa propagandy homoseksualnej jest zauważalna na całym świecie. Wychowuje się nas na wszystkich frontach, aby aprobować osoby o skłonnościach do tej samej płci. Jak zwykle jednak taka tresura może się obrócić przeciwko tym, których władza każe aktualnie kochać i wkrótce środowiska gejowskie mogą rzeczywiście doświadczyć prześladowań. Ostatnia manifestacja w Tbilisi mogła się skończyć nawet tragicznie.

 

Wygląda na to, że promocja homoseksualizmu oraz tak zwanego singlostwa to po prostu zakamuflowana forma depopulacji. Biorąc pod uwagę tempo, w jakim wyludnia się Polska można powiedzieć, że jest to zdecydowany sukces. Wszystko odbywa się według znanego schematu. Najpierw stwierdza się, że dana grupa społeczna zasługuje na specjalne traktowanie a potem poprzez zmiany prawa doprowadza się do powstawania nierównowagi między większością i mniejszością. Takie postawy prawie zawsze prowadzą do odwrotnej odpowiedzi społeczeństwa niż ta programowana propagandowo.

 

Za pierwszego PRL kazano nam kochać Rosjan, którzy de facto okupowali nasz kraj. Co piątek puszczano filmy z rosyjskiej kinematografii ( ten zwyczaj zresztą powraca w drugim PRL-u, w którym żyjemy obecnie) a mimo zmasowanej propagandy Rosjan powszechnie nienawidzono, co w dużej mierze trwa do dzisiaj.

 

W naszych czasach kochać mamy przede wszystkim Żydów i homoseksualistów. Gdy ktoś otwarcie wyraża dezaprobatę dla którejś z tych uprzywilejowanych grup społecznych można się liczyć z agresywną odpowiedzią danego wymiaru sprawiedliwości. Doprowadziło to do swoistej paranoi i ludzie boją się mówić to, co myślą. Jest to też pożywką dla rozwoju ogromnych pokładów nienawiści do tych specjalnych grup społecznych.

 

Każdy rozsądny człowiek wie, że są porządni Żydzi i porządni homoseksualiści, a generalizowanie jest idiotyzmem takim samym jak powszechne w USA uważanie Polaków za głupków. Zresztą Polacy podobnie uważają o Amerykanach tylko nie opowiadają o nich chamskich żarcików. Można dojść do wniosku, że to nieliczni odszczepieńcy powodują gromadzenie się powszechnej niechęci do danej grupy społecznej.

 

Normalni homoseksualiści nie widzą potrzeby, aby afiszować się ze swoją orientacją seksualną tak jak nie widzą takiej potrzeby heteroseksualni. To, że ktoś będzie głośno krzyczał, że pewien typ zachowań jest normą nie oznacza, że staną się one społecznie akceptowane zwłaszcza, że działania podejmowane przez środowiska określające się, jako LGBT zdają się kroczyć po z góry zaplanowanej agendzie.

 

W różnych krajach Europy mamy różny poziom wdrożenia homoseksualnej "normalności". Linię podziału wyznacza stosunek do małżeństw jednopłciowych i adopcji dzieci. Ten element przeważnie jest kluczowy i na początku środowiska LGBT odżegnują się od tego, że ich celem są adopcje dzieci, ale praktyka wskazuje, na co innego. W Europie adopcje wprowadzono między innymi w Szwecji, Szkocji, Holandii a ostatnio we Francji gdzie nie pomogły nawet milionowe manifestacje przeciwników homoseksualizmu. Wkrótce temat adopcji dla gejów pojawi się w Polsce, trzeba tylko trochę poczekać. Obecnie nasz kraj jest na etapie małżeństw homoseksualnych.

 

Te same wzorce kulturowe próbuje się implementować na wschód od nas. Zapewne jest to realizacja tej samej agendy, bo metody są podobne. Najpierw tworzy się rzekomo uciskaną mniejszość, którą potem władza chroni zwiększając poziom ucisku prawnego w stosunku do innych obywateli. Na wschodzie jednak nie idzie tak łatwo jak w Europie Zachodniej. Manifestacje homoseksualistów mogą być tam bardzo ryzykowne dla ich organizatorów.

 

Rośnie też stopień społecznej dezaprobaty dla homoseksualistów. Media rosyjskie przytaczają statystyki wedle, których za równymi prawami dla gejów jeszcze 8 lat temu było 57% respondentów a obecnie tylko 37%. Manifestacje środowisk LGBT często stają się niebezpieczne dla nich samych. W Rosji zablokowano ostatnio pikietę w Sankt Petersburgu. Dokonali tego kapłani prawosławni wraz z tak zwanymi "prawicowymi bojówkami".

 

Jeszcze gorzej mogła się skończyć demonstracja w Tbilisi gdzie tłum przeciwników homoseksualistów był wielokrotnie większy niż grupka tęczowych aktywistów. Rozwścieczony tłum mógł wręcz rozszarpać gruzińskich piewców homoseksualizmu. Pod parlamentem zebrały się tysiące zwolenników tradycyjnego modelu rodziny, którzy zostali pobudzeni do działania przez swoich duchownych.

 

W końcu doszło do rękoczynów i geje oraz lesbijki znaleźli się w kłopotach. We wszystko wmieszała się policja, która użyła gazu łzawiącego. W sumie 17 osób zostało rannych. Przedstawiciele środowisk gejowskich musieli zostać ewakuowani w asyście gruzińskich służb porządkowych.

 

Incydenty z Tbilisi wskazują nam na to gdzie są skrajności po obu stronach tego ideologicznego konfliktu. Pokazuje nam to też niestety kierunek, w jakim to wszystko zmierza i prześladowanie gejów i lesbijek, którego de facto do tej pory nie było może się faktycznie pojawić, tak jakby taki właśnie był cel tych zakrojonych na dużą skalę prób propagandowego wpływania na społeczeństwo.

 

 

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika mordechaj

Polecam uważną

Polecam uważną lekturę:
"Kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, (27) podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę. (28) A ponieważ nie uważali za wskazane uznać Boga, przeto wydał ich Bóg na pastwę niecnych zmysłów, aby czynili to, co nie przystoi; (29) są oni pełni wszelkiej nieprawości, złości, chciwości, nikczemności, pełni są również zazdrości, morderstwa, zwady, podstępu, podłości; (30) potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, wynalazcy złego, rodzicom nieposłuszni; (31) nierozumni, niestali, bez serca, bez litości; (32) oni, którzy znają orzeczenie Boże, że ci, którzy to czynią, winni są śmierci, nie tylko to czynią, ale jeszcze pochwalają tych, którzy to czynią." - (List do Rzymian 1:126-32, Biblia Warszawska)
Czyż nie tacy właśnie są dewianci?

Portret użytkownika rozpieprzony

Artykuł

Artykuł homofobiczny.
dlaczego geje walczą o swoje prawa?
przez pisanie takich bzdur i sianie nienawiści do nich.
dla mnie bardziej odpychajaca od parady gejowskiej jest obłudna procesja katolicka, demonstracja własnej głupoty.
 
A kolorowi homo niech walczą o swoje prawa. Gruzja to średniowiecze.

Portret użytkownika devoratus

Typowa wypowiedź popierająca

Typowa wypowiedź popierająca zboczenia, dewiacje i sodomię.
 
Nie ma czegoś takiego jak "swoje prawa" dla mniejszości seksualnych - po prostu dlatego, że żaden przepis nie wnika w to, jakiej "orientacji" jest obywatel. Gdyby osoby homo nie miały prawa do wyborów, prawa jazdy, założenia firmy - to byłaby wtedy dyskryminacja - ale czegoś takiego nie ma !!!!!!
Mają dokładnie te same prawa i te same ograniczenia co reszta społeczeństwa!!!
 
Czego im niby nie wolno? Odwiedzić w szpitalu osoby, z którą nie są w związku małżeńskim? Nikomu tego nie wolno! Mnie też nie wolno odwiedzić mojej dziewczyny czy przyjaciółki, bo nie jestem ich rodziną.
Adoptować dzieci? Mnie też nie wolno, adopcja jest możliwa dopiero po spełnieniu konkretnych warunków - takich samych dla wszystkich ludzi.
Dotacje unijne dla firm także są przyznawane po spełnieniu określonych warunków, osoba która nie ma firmy po prostu nie dostanie takiej dotacji - bo nie spełnia wymagań, a nie przez dyskryminację.
 
Równie dobrze ja mógłbym zacząć krzyczeć, że mężczyźni są dyskryminowani bo nie mogą rodzić dzieci, a kobiety są dyskryminowane, bo nie mogą się podrapać po jajach. Dwóch facetów nigdy nie będzie miało dziecka i nie przez dyskryminację, ale dlatego, że Pan Bóg/Natura/Los nie przewidzieli możliwości poczęcia potomstwa przez wsadzenie członka do odbytu. Jeżeli ktoś wybiera inną "orientację" to siłą rzeczy sam wybiera swój los, podobnie jak ktoś, kto postanawia być samotny albo poświęcić swoje życie Bogu. Może zakonnice też są dyskryminowane, bo nie mogą brać udziału w orgiach narkotykowo-alkoholowych?
 
Odnoszę czasem wrażenie, że takie wypowiedzi jak Twoja - pisane są celowo, po to, żeby wywołać w społeczeństwie żądzę mordu na zboczeńcach - nigdy nie byliście tak blisko...
 
Twój nick dobitnie pokazuje z kim mamy do czynienia...
Koniec tematu.

 

 

Portret użytkownika gregor ju

masz racje w obydwu

masz racje w obydwu przypadkach niestety tacy sa ludzie jedni pna by sie pokazac inni po to by cos zyskac  ja nie popieram debilizmu jestesmy tak zbudowani i tak powinnismy postepowac a nie zmieniac swiata na  glupoty wystarczy  nowa techologia  a tego powinno sie zabraniac publicznie pokazywac i tym bardziej dawac im do adopcjii dzieci  i tak swiat juz jest do dupy .
 

ateista   prosze nie wciskac tematow religijnych bo to sa glupoty ok !!!
"Wer mit den großen Hunden pissen will , muß auch das Bein so hoch kriegen"!!!
ɟdoʞ
ɯǝp
ɟnɐ
ʇɥǝʇs
ʇlǝʍ
ǝuıǝɯ

Portret użytkownika mordechaj

A może odwrotnie? Ludzie

A może odwrotnie? Ludzie umęczeni codziennością i zmagający się z finansami na każdym kroku nie widzą co się dzieje i nie reagują prawidłowo na dochodzące do głosu dewiacje? Dlatego trzeba mówić, aby czasem ich mała rewolucja nie okazała się skuteczna bo spedalą i rozlezbią wszystkie dzieci w okolicy.

Portret użytkownika gregor ju

prywatyzacja jest dla ludzi z

prywatyzacja jest dla ludzi z idea a niestety nie kazdy potrafi wiec musi zadowolic sie tym co ma i tyle tylko nie uczciwa jest po prostu rywalizacja jedni dotowani sa inni nie a dlaczego KORUPCJA  nie te zmiany tylko to jest winne a polak jest nauczony by brac wiec o czym dyskutowac to oni ci co biora psuja rynek bo kasa nie jest opodatkowana tylko leci  a panstwo wqymysla cuda by sciagac kase z ludzi tak to wyglada.

ateista   prosze nie wciskac tematow religijnych bo to sa glupoty ok !!!
"Wer mit den großen Hunden pissen will , muß auch das Bein so hoch kriegen"!!!
ɟdoʞ
ɯǝp
ɟnɐ
ʇɥǝʇs
ʇlǝʍ
ǝuıǝɯ

Strony

Skomentuj