W Fukushimie znaleziono zmutowane drzewa iglaste

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Ministerstwo Środowiska Japonii informuje o odkryciu licznych wad morfologicznych w populacji jednego z lokalnych gatunku sosny. Obserwowane jest to na całym terenie dotkniętym skażeniem z elektrowni atomowej w Fukushimie.

 

Japońskie służby prowadzą obecnie stałe badania około 80 gatunków dzikich zwierząt i roślin zamieszkujących w okolicy uszkodzonej od 2011 roku elektrowni jądrowej, która jest przyczyną najpoważniejszego wypadku jądrowego w dziejach Japonii.

Ostatnie wyniki wskazują, że w populacji jednego z gatunków drzew iglastych badanych ostatnio, zanotowano znaczący wzrost liczby wad morfologicznych w tym szczególnie brak pędów wierzchołkowych, tak zwanych stożków wzrostu, które odpowiadają za wzrost drzew w górę.

Badanie wykazało defekty u 98% z wszystkich takich drzew rosnących w promieniu 3,5 km od zakładu Fukushima Daiichi. Poziom promieniowania w okolicy wynosi tam około 34 mikro siwertów na godzinę. Wyniki te wskazują, że przyczyną tych morfologicznych nieprawidłowości może być emisja materiału radioaktywnego po zdarzeniach w marcu 2011 roku.

Oficjalnie poinformowano, że związek przyczynowo-skutkowy między promieniowaniem wyemitowanym przez siłownie nadal pozostaje niejasny i potrzebne są dalsze badania. Wiadomo jednak o przynajmniej kilku przypadkach zmutowanych zwierząt i roślin, na przykład niedawno pojawiły się zdeformowane kwiaty. Mimo to, urzędnicy z ministerstwa środowiska twierdzą, że do tej pory nie znaleziono tak znacznych nieprawidłowości u innych badanych roślin i zwierząt.

 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Anuradha

Zrozumcie kochani, że Bóg

Zrozumcie kochani, że Bóg właśnie doświadcza przez ludzi, bo istnieje w każdym sercu.  Eksperyment sie zakończył, tylko ludzie o tym nie wiedzą, a niektórzy nie chcą wiedzieć i dlatego jeszcze trwają stare energie męskie, które chcą dominować, więc cały czas walczą o swoje pozycje. Wrzesień przyniesie najwięcej "atrakcji", bo zaczną na Ziemię docierać energie żeńskie, które przyniosą trwałe zmiany-na lepsze. To jeszcze trochę potrwa, bo te energie Bogini Matki muszą się zakotwiczyć w naszych sercach i sercu Matki Ziemi. Oczywiście, kto chce niech wierzy, kto na to gotowy.

Portret użytkownika charis

prawdziwy Bóg został

prawdziwy Bóg został objawiony tylko i wyłącznie w Chrystusie. " Gdybyście mnie znali, znalibyście też mego Ojca. I już teraz go znacie, i widzieliście go.
8 Powiedział do niego Filip: Panie, pokaż nam Ojca, a to nam wystarczy.
9 Jezus mu odpowiedział: Tak długo jestem z wami, a nie poznałeś mnie, Filipie? Kto mnie widzi, widzi i mego Ojca. Jak możesz mówić: Pokaż nam Ojca? " - Ewangelia Jana 14:7-9 Uwspółcześniona Biblia Gdańska
 
oczywiście prawdziwe uznanie Chrystusa, podążanie za Nim kłóci się z miłością do bezbożnego świata, z gonitwą za grzechami, życiem dla pożądliwości a rezygnacja z tych rzeczy nie podoba się większości więc odrzucają Chrystusa

Portret użytkownika Zenek :)

"Wrzesień przyniesie

"Wrzesień przyniesie najwięcej "atrakcji", bo zaczną na Ziemię docierać energie żeńskie, które przyniosą trwałe zmiany-na lepsze."

- tyle iż wbrew ezo-propagandzie ŚWIAT CIERPI WLAŚNIE NA NADMIAR ENERGII ŻEŃSKICH, NADMIAR POŁĄCZONY Z ICH NEGATYWNYM ASPEKTEM i dodawanie do "masy" jeszcze wiecej "babskości" NICZEGO NIE URATUJE jeśli się tej NEGATYWNEJ BABSKOŚCI nie ZUTYLIZUJE lub ZNEUTRALIZUJE.

To że elity NWO oczekują NAPŁYWU ŻEŃSKICH ENERGII nie ma ŻADNEGO ZWIĄZKU z RATOWANIEM ŚWIATA a rozpatrzliwym, ustawicznym PRZYZYWANIEM przez nich SWOJEJ PANI czyli PIERWSZEJ BIBLIJNEJ BESTII która będzie "królowała" uduchowionym frajerom WYŻERAJĄC ICH FLAKI CZY OBŻERAJĄC KOŚCI (od niej na Ziemii zaczęło się LUDOŻERSRWO o czym wam CELOWO nie mówią kastrowani naciągacze na "medytache")

Strony

Skomentuj