W Finlandii "zniknęło" kilka tysięcy uchodźców

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Islamiści którzy dla niepoznaki nazywani są imigrantami, masowo wybierają się do Europy i nagle "znikają". Według fińskiej policji, sytuacja jest bardzo niebezpieczna ponieważ wielu ludzi, tzw. uchodźcy którzy posiadali fałszywe dokumenty lub nie mieli ich wcale, znajdują się obecnie w nieznanym miejscu.

 

Szefowa Narodowego Biura Śledczego Sanna Palo stwierdziła, że około 2,5 tysiąca azylantów po prostu "zniknęło" i trwale utracono z nimi kontakt. Nie można nawet potwierdzić czy ci ludzie przebywają na terenie Finlandii. Niewykluczone że mamy do czynienia z islamskimi terrorystami którzy przebrali się za uchodźców i w ten sposób dotarli do Europy.

Nie jest to jednak jakieś wyjątkowe zdarzenie. Kilka miesięcy temu Niemcy oświadczyły iż "zgubiły" około 130 tysięcy uchodźców - tj. około 13% wszystkich azylantów którzy przebywają na terenie tego kraju. Żeby było jeszcze ciekawiej, nawet 400 tysięcy rzekomych migrantów nie posiada przy sobie żadnego dokumentu tożsamości i nie wiadomo jaki jest ich prawdziwy cel.

 

Coś co z pozoru przypomina największy od dekad kryzys migracyjny może być w rzeczywistości początkiem wielkiej wojny. Należy jednak pamiętać, że większym zagrożeniem od islamskich terrorystów są przywódcy Unii Europejskiej i poszczególnych państw, którzy przecież zgodzili się na przyjmowanie poborowych ISIS i to oni doprowadzili do obecnej sytuacji.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Wybudowany przez Węgrów płot

Trzeba bronić Polski przed sorosowcami którzy chcą zniszczyć naszą cywilizację !

"Wybudowany przez Węgrów płot wzdłuż południowej granicy jest szturmowany przez nielegalnych imigrantów. Dotąd zdarzały się przypadki przecinania ogrodzenia, teraz jest ono forsowane samochodami. Od początku roku do Węgier nielegalnie przedostało się ponad 10 tys. osób.

Wybudowany wzdłuż południowej granicy Węgier, liczący 500 km długości płot, jest coraz częściej forsowany przez imigrantów. Według Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Węgier, tylko w tym roku granicę nielegalnie przekroczyło ponad 10 tys. osób.Płot szturmują nie tylko imigranci, ale też przemytnicy. Zniszczenia są coraz większe, bo i osoby które chcą nielegalnie przekroczyć granicę nie przebierają w środkach. Dotąd przecinano drut kolczasty, teraz jest on też forsowany samochodami.Według władz Węgier w styczniu i lutym na teren państwa nielegalnie przedostawało się około 15 osób dziennie, obecnie jest to już około 125 osób dziennie. http://www.pch24.pl/szturm-na-wegierski-plot-graniczny--imigranci-nie-przebieraja-w-srodkach-w-drodze-do-ue,43315,i.html#ixzz48pvOeM50

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika brat albert

nie zniknęli tylko zostali

nie zniknęli tylko zostali potajemnie poddani w tajnych obozach eutanazji z przeznaczeniem ich zdrowych narządów na przeszczepy - w czasie 2WS większość europejczyków też nie miała pojęcia co się dzieje z żydami w obozach koncentracyjnych...

Portret użytkownika tento

W Syrii, Iranie, Libii,

W Syrii, Iranie, Libii, Afganistanie itp - napierniczajmy z Amerykanami do wszystkich ciapatych jak leci (ponad milion zabitych cywilów: dzieci i kobiet), bo to terroryści. W Europie: szanujmy różnice kulturowe, pozwólmy im podymać trochę europejskich kobiet na ulicach i nie róbmy z gwałtów jakiejś tragedii, oddajmy im swoje pieniądze i mieszkania ( a jak się Europejczykowi nie spodoba - to go do pierdla), przyjmujmy wszystkich jak leci (wbrew ostrzeżeniom wszystkich służb) i rozmieśćmy ich równo po Europie, zmieńmy program nauczania i pozbądźmy się świąt, żeby nie urazić uczuć...
Pozostaje pytanie: gdzie są psychiatrzy gdy są naprawdę potrzebni?

Portret użytkownika inzynier magister

Wszycy wiemy że

Wszycy wiemy że polskojęzyczne i poskomunistyczne elity należą do masoneri, a masoni chcą upadku panstw narodowych i zaglady ludzkości ! Co robili zdrajcy w Polsce ktorzy zapisali się do organizacji lucyfera ? Otóż planowali rozwalić całkowicie Polskę i sprowadzić tu islamistów, kto by miał nas bronić ? Nikt !!! Policja miała przestać isnieć ! Nie wierzycie ?! To przeczytajcie ! "Decyzja Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji o przywróceniu niektórych zlikwidowanych komisariatów policji jest odpowiedzią na sygnały płynące z lokalnych społeczności. Na brak policji najbardziej skarżą się mieszkańcy małych miast i gminy w województwach: podlaskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim oraz świętokrzyskim.Zmiany są mocno odczuwalne, bo jak poinformował Mariusz Błaszczak, szef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, w ciągu ostatnich ośmiu lat z mapy Polski znikła połowa istniejących w Polsce posterunków policji. Z 817 zlikwidowano aż 418 posterunków policji. Decyzje zapadały mimo zgłaszanych przez obywateli i samorządowców sprzeciwów. Co ciekawe, zdania nie zmieniono nawet w przypadku, gdy samorządy deklarowały, że będą łożyć na utrzymanie posterunków. Tak było m.in. w Czyżewie, Osieku. Posterunki zamykano pomimo sprzeciwu społecznego oraz deklaracji lokalnych samorządów, że będą do nich dopłacać. Co więcej, decyzje zapadały bez zbadania lokalnej sytuacji. – One zostały zlikwidowane bezmyślnie. Bez przeprowadzenia niezbędnych analiz. Mówiono, że będzie taniej i bezpieczniej –  zaznaczył Jarosław Zieliński, wiceszef MSWiA. http://www.pch24.pl/zlikwidowane-komisariaty-powroca--mswia-szykuje-zmiany-w-policji,43307,i.html#ixzz48oHe5Ykt

Nie wierzycie że chcą zniszczenia państw narodowych to zobaczcie film który dałem tam na dole we wpisie o statule masonów w USA !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj