W Finlandii mieszkańcy walczyli z uchodźcami

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Blisko centrum dla uchodźców w Forssa w południowo - zachodniej Finlandii doszło do bitwy między migrantami i mieszkańcami miasta, podaje portal Yle.fi.

 

 

 

Wieczorem 23 sierpnia br., lokalna policja otrzymała informacje, że grupa kilkudziesięciu mieszkańców napadła na schronisko, w którym przebywali uchodźcy. W miejsce zdarzenia wysłano wszystkich funkcjonariuszy, pełniących dyżur tego dnia. Patrole policji nie były w stanie powstrzymać najbardziej krewkich Finów, choć kilku trafiło do aresztu. W sumie w starciach pięć osób zostało rannych.

 

Niedawne ataki terrorystyczne zmieniły postawy Europejczyków wobec uchodźców. Przypadki ataków rdzennej ludności na przybyszów odnotowywane są coraz częściej w Austrii, Szwecji, Niemczech, Francji i innych krajach.

 

Jak wskazano w opublikowanym w lipcu 2016 roku badaniu Pew Research Center, większość Europejczyków (59%) wyraziło obawy, że napływ uchodźców zwiększa ryzyko ataków w ich kraju, a druga połowa (50%) - wierzy, że imigranci są obciążeniem dla gospodarki.

 

05 kwietnia br. sąd w Finlandii skazał rodziców dwuletniej dziewczynki na kary w wysokości 300 i 240 euro. Dziecko podczas zabawy w przedszkolu namawiało swoich rówieśników, aby ci uderzali pluszową małpę, nazywając ją „uchodźcą”.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika husarz

Gdyby koło mojego osiedla

Gdyby koło mojego osiedla postawiono obóz uchodźców byłby napadany co godzine , okradany, zezłomowany, podpalany, obrzucany łajnem, świnskimi łbami, mołotowami, petardami, racami, tasakami. Połowa towarzystwa spod bloków czeka tylko na obcego aż przejdzie się pomiędzy blokami by go oje*ać lub zaczepić. Stare babcie robiłyby tam msze pod obozem co 2 h , śpiewały maryjne pieśni. Laski wysmiewałyby imigrantów czekając na sytuację kiedy którys wychyli nos poza obóz w celu "zaruchania" i pewnie skonczyłoby się to dla owego typa fatalnie. Policja ma w dupie potrzeby i sprawy cyganów czy turków tych od kebabów więc pewnie i tu srałaby po całości. Osobiście byłbym tym z mołotowem w ręku, a w drugiej dębowa pała. Mieszkam w Katowicach, hanysy się nie pie&dolą  w tańcu. Gratuluję Finom, choć tak małej grupie odwagi i męskich odruchów terytorialnych.  Jestem całym sercem z każdym Finem, który pokaże miejsce w szeregu tym jurnym imigrantom, a Finlandia to nie pedalska i przesiąknięta lewicowymi idiotami Skandynawia (tak Finlandia to nie częśc Skandynawi czyli Szwecji, Dani , Norwegii) sami się od tego odcinają , a także z geograficznej strony, W samych krajach skandynawskich za Skandynawię uważa się jednak tylko trzy kraje (Dania, Norwegia, Szwecja).  Z nimi mozna pomyśleć o sojuszach.

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Strony

Skomentuj