W Europie Zachodniej trwa wojna hybrydowa z Islamem, ale jeszcze mało kto to zauważa

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wojna religijna na zachodzie Europy staje się faktem. Ten hybrydowy konflikt, w którym rolę "zielonych ludzików" znanych z Krymu pełnią pseudo-uchodźcy, wchodzi w nową krwawą fazę. Proces islamizacji starego kontynentu radykalnie przyspieszył, wraz z nastaniem islamskiej inwazji zwanrj eufemistycznie "kryzysem migracyjnym".

 

Miliony islamistów zalewają Europę i nie trzeba już nawet czekać dekad na ziszczenie sie demograficznych przepowiedni skutkujących w przejęciu przez przez nich naszego kontynentu. Wojna o islamską Europę, z prawami koranicznymi jako powszechnie obowiązującymi, już trwa.

 

Ostatni zamach w brytyjskim Manchesterze niestety nie wywołał zbytniej refleksji u klasy politycznej Wielkiej Brytanii. Niechlubnym standardem jest już także umniejszanie skali zamachu nazywając go "incydentem", na skutek którego śmierć poniosły 22 osoby, w tym dwójka Polaków. Brytyjskie służby ukrywały tożsamość sprawcy masakry po koncercie, bo okazał się muzułmaninem i w końcu informację o tym, że to 23 letni libiczyk, Salman Abedi odpowiada za zamach, podali Amerykanie.

Oczywiście władze na wyspach nazywają Salmana "Brytyjczykiem". Takmjak wcześniej islamskich terrorystów nazywano "Francuzami", "Belgami" i "Niemcami". Część społeczeństw zachodnich daje się jeszcze na to nabierać i jak mantrę powtarza głupoty o empatii dla uciekinierów ze "strefy wojny" i o pokojowym charakterze islamu. Brytyjczycy stali się w ten sposób zakładnikami islamistów. Władze nie ukrywają, że w każdej chwili może dojść do kolejnego zamachu terrorystycznego, a premier Theresa May podniosła alert terrorystyczny do poziomu "krytycznego". Bardzo możliwe, że służby specjalne podejrzewają kolejne zamachy samobójcze, kto wie czy nie nie większą skalę. 

Takie właśnie oblicze ma ta wojna, która trwa na zachodzie. Nikt nie może się już tam czuć bezpieczny, bo wiele tysięcy potencjalnych zamachowców przenika cały czas szlakami z imigrantami ciągnącymi masowo na europejski socjal. Oznacza to, że nieunikniona wydaje się eskalacja poprzez wzrost ilości zamachów w europejskich miastach.

 

Dla ludzi mieszkających na zachodzie nadciąga czas dziwnej wojny, w której może zginąć każdy, a nie głownie żołnierze, jak to było w poprzednich konfliktach. Tym razem Europejczycy sami wyhodowali sobie problemy wręcz wspierając islamizację swoich społeczeństw, godząc się na przejmowanie przez muzułmanów calych dzielnic miast zwanych strefami "NO GO", ze względu na bezpieczeństwo. To właśnie tam wykluwa się wojujący islam i to stamtąd koordynowany jest atak na Europę. 

Dalej może być tylko gorzej. Wzrastająca ilość imigrantów, w większości wyznających islam, bedzie stanowić stały rezerwuar nowych szaleńców gotowych się wysadzić, aby zabić niewiernych i znaleźć się w  islamskim raju z obiecanymi dziewicami. Zresztą chętnych do samobójczej śmierci siepacze ISIS znajdują również wśród miejscowych islamistów, którzy urodzili się w Europie. To dowodzi totalnego fiaska polityki integracji i multikulturalizmu, ale lewackie ośrodki władzy w UE, udają że tego nie widzą. 

Mapa zamachów i przestępstw popełnionych w Europie przez islamistów - źródło: www.refcrime.info

Jedyne co można obecnie zrobić to zacząć deportacje podejrzewanych o kontakty z terrorystami. Pozbyć się  islamskich ideologów z meczetów, zwanych mułłami, którzy programują te masy do walki z niewiernymi na ich terenie. Ludzie ci nie ukrywają, że  celem nie jest tolerancja i współistnienie tylko uczynienie Europy islamskim kontynentem z prawem koranicznym. Islamiści nigdy zresztą tego nie ukrywali. Teraz zaczynamy obserwować początek walki jaka zdaniem dżihadystów doprowadzi ich do sukcesu.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (5 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Adrii

Jak sie czyta to bajanie o

Jak sie czyta to bajanie o Islamic to sieniedobrze robi - ludzie wykstalceni czy pracujacy w europie czy tamchodza ubrani po europejsku a nie w szmatach - w szalwarach I innych Syracuse chodzi biedota I pleas I najgorsze ze jest tego duzo I sciagaja w dol swoim mysle norm innych ale co do tozroznienia czlowieka od czlowieka topomimo wait religii its ktore nas roznicuja normalny czlowiek nie sa sie w to wciagnac I bedzie zachowywal sie normalnie ,,,,, 6 lat obracam sie w srode muzeumanow I zyje zadnym smieciem kobiecym nie jestem I na moon czy ich Terenie  zawsze Polskie ,,cures,, dziala I wielki pysk ,,,, a to ze politycy wedlug was sie Nona to jest wielka bujdana kolkach im jest to na reke co sie dzieje I to ludzi wina ze pozwalaja przestepcom grasowac a atakuja normalnych ludzi ,,,, nic dodac nic ujac bedzie halos bo bikini sie nie chce tego zmienia ani politykom ani nam ani I'm - kazdy boo sie o swoje lepek a kobietom to wisi tylko krzycza ale nic nie chca zmienic ,,,, to tyle na temat a co do dziewic to jak ona pozwoli dziwkarzowi na dzieki to se pojdzie a jak nie to a nut w spodnie I po dziwkach  

Portret użytkownika U_P_Adlina

To chyba jasne. Islamscy

To chyba jasne. Islamscy nachodźcy zostali wysłani przez "elyty" zakulisowego rządu światowego do europy, aby poprzez zamachy siać śmierć i strach wśród tubylców i z czasem przejąć te tereny dla islamu. "Zielone ludziki" na Krymie miały za zadanie ochronę miejscowej ludności przed nazizmem i banderyzmem, które szybko dotarłyby tam wraz z bojówkami kijowskiej junty. Trudno ci to zajarzyć, czy może to niewygodne dla ciebie fakty?

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika star

Apel rodaka z Norwegii:

Apel rodaka z Norwegii: Otwórzcie oczy zanim Polska znajdzie się tam, gdzie Francja, Szwecja, Niemcy

Opublikowano: 26 marca 2017 15:29:24

Podziel się i skomentuj

- Mieszkałem 23 lata w Szwecji, mieszkam od 4 lat w Norwegii (jestem nadal obywatelem polskim) słuchałem wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego i mówię: to wszystko jest PRAWDA, to co mówi ten człowiek o Szwecji jest prawda…. czy komuś się to podoba czy nie….. bez względu na Twoje nastawienie, przekonania polityczne itd. PRAWDA JEST PRAWDA. Ja żyłem 23 lata w Szwecji, mam tam dzieci i bywam tam nadal i wiem jak jest naprawdę - ostrzega nasz rodak w w przejmującym liście.

 

- Jest nas w Skandynawii cała masa…… język polski w Norwegi jest drugim największym językiem tego kraju i mimo, że jest nas tak wielu, my szanujemy ten kraj, bo jesteśmy w nim gośćmi……. Pogadajcie z Polakami którzy tu mieszkają…. nie słuchajcie telewizji, bo TV powie Wam to, co będą chcieli byście usłyszeli….. nic więcej.

Są miejsca w Szwecji gdzie nie oficjalnie obowiązuje szariat, gdzie ludzie boją się wychodzić na ulice, a kiedyś można tam było wychodzić z domu nie zamykając drzwi na klucz, dziś staruszki boją się własnego cienia…

To strasznie przykre, ale to jest prawda. Są miejsca gdzie np. na basen chłopcy nie mogą chodzić z dziewczynkami, gdzie muslimi ubierają się w żółte bezrękawniki i chodząc po mieście nagabują dziewczyny by się tak „bezwstydnie” nie ubierały…… można by o tym pisać do białego rana. Gdy kiedyś pomagałem Szwedowi wypchnąć samochód z zaspy śniegu i przez to zablokowałem na chwilę ruch uliczny, pomagali również Szwedzi, wtedy podjechał samochód pełen muslimów którzy grozili, że jeśli się nie usuniemy, to oni się ze mną i nimi rozprawią za pomocą noży.

Ile razy stawałem w obronie starszych ludzi, kobiet, dziewczynek które wieczorami czekając na przystanku były wyzywane i opluwane przez muslimów, tych przypadków bym nie zliczył. Ile razy mi grozili, że mnie zabiją. Oni są wręcz nieprzyzwoicie mili, gdy są sami, lub gdy jest ich mało, ale gdy jest ich więcej to zrywa im po prostu dekle…….. Ludzie nie dajcie się omamić durnemu pieprzeniu ludzi w telewizji…….. Nawet tu w Skandynawii, ci którzy z czystej przyzwoitości przymykają oczy i bronią imigrantów, nie chcą mieszkać miedzy imigrantami….. Jak myślicie…. dlaczego?????????? SZWEDZKA PODWÓJNA MORALNOŚĆ………..

Nie macie pojęcia, co się dzieje……… boicie się kościoła katolickiego????? A nie zastanawiacie się, co czeka Polskę, gdy więcej muslimów przyjedzie do Polski?

To agresywni ludzie, pełni nienawiści….. boicie się Cyganów a muslimów nie????? To oznacza, że z Wami jest coś nie tak……….. Na miłość Boską…. to nie jest tak, że my jesteśmy rasistami, bo rasa niema tu nic do rzeczy… my po prostu powinniśmy się bronić przed zniszczeniem naszej kultury, naszych zasad, naszych tradycji…. Poza tym to oni nas nienawidzą…. nie my ich, lecz oni nas.

Zejdzie na ziemię, na naszą czarną prawdziwą ziemię i spójrzcie co TAK NAPRAWDĘ SIĘ DZIEJE…. OTWÓRZCIE OCZY ZANIM MY ZNAJDZIEMY SIĘ TAM GDZIE DZIŚ JEST FRANCJA, SZWECJA, NIEMCY.

Jedno jest pewne, jeśli sobie ubzdurałaś/ubzdurałeś, że to są biedni ludzie, którzy są pokojowo nastawieni, to nikt nie zmieni Waszego zdania…… Jedno jest w stanie zmienić Wasze nastawienie….. to co zmieniło moje nastawienie do nich, t.zn. trzymany przez muslima kij basebolowy uderzający Was w głowę….. tak było w moim przypadku…..

W Norwegii Polak pracuje, wieczorami uczy się języka norweskiego ZA WŁASNE PIENIĄDZE, a te sk….y siedzą i nic nie robią…. żyją na nasz koszt. Podatki w górę, bo utrzymywać trzeba nierobów podczas gdy Szwedki czy Norweszki mając raka zapierniczają ciężko pracując……. Mieszkam prawie 27 lat w Skandynawii, najpierw bylem zwykłym robotnikiem, teraz pracuję w biurze i jeżdżę po różnych budowach….. gdy pytam ilu muslimów tu pracuje zawsze dostaję tą samą odpowiedz ZERO…….. 27 LAT W SKANDYNAWII I JESZCZE NIE SPOTKAŁEM MUSLIMA NA BUDOWIE WIĘC PYTAM: JAK NIBY CI LUDZIE MAJĄ NAPĘDZAĆ NASZĄ GOSPODARKĘ????????

Ile lat czekają Polacy w Kazachstanie, Rosji, Ukrainie, Białorusi, Sybirze na możliwość powrotu do Polski????? NIE MA DLA NICH PIENIĘDZY. Nie ma też pieniędzy na obniżenie wieku emerytalnego… ALE PIENIĄDZE NA UTRZYMYWANIE MUZUŁMANÓW SĄ……. Pieniądze które Unia daje Polsce na ich utrzymanie to kropla w oceanie potrzeb……… muslimi to finansowa studnia bez dna……

Co z matkami samotnie wychowującymi dzieci, które nie dają sobie rady finansowo…… nie ma dla nich żadnej pomocy i często odbiera im się dzieci…… co z emerytami którzy dostają mniejszą emeryturę niż mają dostawać te darmozjady? Gdzie są te muslimskie kobiety i ich dzieci???? 75% „uchodźców” to młodzi, silni, zdrowi, dożywieni i bogaci mężczyźni którzy powinni walczy o wolność w swoich krajach, tak jam Polacy w czasie wojny. Oni płacą przemytnikom więcej pieniędzy niż większość biednych Polek w ogóle widziała na oczy………

Anglicy, Niemcy, Francuzi, Holendrzy i inni kolonizowali kraje islamskie i czerpali z tego zyski, a my dziś mamy za to płacić?????? To jakiś żart………….

Odnoszę wrażenie, że europejscy politycy i dziennikarze wleźli już tak wysoko po szczeblach kariery, że już nie widzą, co dzieje się, na ziemi…………. i znów wróci nazizm, masowe mordowanie tym razem przez muzułmanów.

Nikt tego nie chce, ale zobaczcie jak oni się zachowują, nie szanują innych religii, innych ludzi, innych nacji….. akceptują tylko to, co oni sami reprezentują. Żydzi nikomu nic nie zrobili…. mieli tylko głowy do interesów czego brakowało innym Europejczykom i jak to się skończyło?????

Natomiast muzułmanie nas nienawidzą, za inną religię, za sukces cywilizacyjny, za sukces finansowy i żeby usprawiedliwiać swoje skandaliczne zachowanie i stosunek do nas nazywają nas niewiernymi.

Przyjmujmy….. chrześcijan (mają naprawdę podobną mentalność do naszej i są prześladowani), Żydów, Latynosów, Chińczyków…… ogólnie Azjatów…… ALE NA MIŁOŚĆ BOSKĄ NIE MUZUŁMANÓW…. MUZUŁMANÓW NIECH PRZYJMUJĄ MUZUŁMANIE ! ! ! ! ! ! !

Piotr Kabat

Źródło: Otwórzcie oczy zanim Polska znajdzie się tam, gdzie Francja, Szwecja, Niemcy

 

"99% populacji to owce przeznaczone do strzyżenia w czasie pokoju i na rzeź w czasie wojny. Politycy i biurokraci to owczarki, a gospodarzami farmy są bankierzy i midasy - światowa finansjera"(motto+awatar z www.glosulicy.pl)

Portret użytkownika Polaczek

ponad 10 lat doswiadczenia za

ponad 10 lat doswiadczenia za granica i moge z przykroscia powiedziec ze zgadzam sie w 100%. To co sie dzieje to jakas paranoja zeby zaden polityk nie potrafil podjac konkrentych przeciwdzialan na podstawie prostej analizy wydarzen - rozumiem ze jest tzw poprawnosc polityczna i oczywioscie masa prawnych legislacji ktore bezwzglednie zabraniaja jakich kolwiek atakow na wybrana religie ale badzmy realistami! juz nawet nie trzeba doszukiwac sie zadnych statystyk aby stwierdzic ze : kazdy zamach na przelomie ostatnich 5 lat w europie, badz wiekszosc z nich zostaly przeprowadzone przez osobnika wyznajacego ta sama religie i co najwazniejsze w chwili ataku/samobojstwa mozna bylo uslyszec komentarze swiadkow ktorzy slyszeli te same frazy dotyczace wielbienia konkretnej religi - k...a czy ludzie juz naprawde do konca stracili rozum?

Strony

Skomentuj