W Europie straszą blackoutami. Przerwy w dostawach prądu spodziewane są już zimą

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Austriackie ministerstwo obrony, niemiecki rząd i służby cywilne Hiszpanii, nagle zaczęły ostrzegać obywateli przed zimowymi przerwami w dostawach energii elektrycznej. Można odnieść wrażenie, że jest to jakaś zorganizowana międzynarodowa akcja, aby przestraszyć społeczeństwa i przygotować je do klimatycznych wyrzeczeń przygotowywanych dla nas wszystkich przez unijnych decydentów.

Dziwne reklamy społeczne przedstawiające sposoby postępowania na wypadek przerw w dostawach energii nagle pojawiły się w kilku krajach jednocześnie. Zbiega się to z gigantycznymi podwyżkami cen gazu, paliw i węgla. Mimo, że brak prądu w zimie wydaje się wielu osobom nieprawdopodobny, może to być realna konsekwencja szalonej polityki klimatycznej. 

 

Nie da się też wykluczyć, że jest to po prostu kolejny etap tresowania społeczeństw i wprowadzania osławionego wielkiego resetu gospodarki światowej, który już jawnie zapowiadają globaliści ze Światowego Forum Gospodarczego. W perspektywie mamy też wprowadzenie cyfrowej waluty CBDC, a zatem większą inwigilację ludności i socjalizm 2.0

 

Świat, który szykują nam unijni decydenci i kolaborujący z nimi politycy lokalni, może stworzyć warunki tak nieprzyjazne i ceny energii tak wysokie, że ludzi zwyczajnie nie będzie stać na korzystanie z prądu. Niektórzy już teraz żartują, że klasę średnią będzie można rozpoznać po włączonym świetle. Już teraz firmy w Polsce montują liczniki przedpłatowe. Można sobie wykupić jakąś ilość prądu do zużycia i dopiero po zapłacie można z niego korzystać. Takie instalacje mogą się stać w najbliższym czasie powszechne. 

 

Oczywiście istnieje ryzyko, że ludzie starając się ogrzać w zimie będą mieli gdzieś wytyczne klimatystów, po prostu paląc w piecu czym popadnie, ale na takich niepokornych szykowany jest bat. Już wkrótce nasze domostwa mogą być patrolowane przez drony, które będą wyszukiwać kominy z których wydobywa się straszliwy dwutlenek węgla. 

 

Potem wystarczy wysłać odpowiednie ekipy, które przećwiczą delikwentów skłonnych do niszczenia planety bez podatku za powietrze. Jeśli ktoś myśli, że szalone ceny gazu i węgla kosztującego już ponad 1400 złotych za tonę, to jedyny problem, wkrótce może się dowiedzieć, że nie wolno już palić czymkolwiek, a marznięcie mas jest stanem postulowanym. 

 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Jack Ravenno

Straszaki i tyle. Niestety -

Straszaki i tyle. Niestety - cywilizacja w obecnej postaci jest NA PRĄD. Wyłączenie spowoduje kolaps. Nic tego nie wytrzyma i kropka. Nastąpi kompletna utrata kontroli. Jak myślicie - pójdą na to? Chaos chaosem ale to może się źle skończyć dla siewców chaosu.

PS 23,4

Portret użytkownika Historyk

Kto im co zrobi ? Ty ,lub ja

Kto im co zrobi ? Ty ,lub ja . Nie mamy czołgów i armii , a tylko tak można ich wsadzić do więzienia , bo tam ich miejsce . Oni od lat piszą i mówią o potrzebie spowodowania ogólnego chaosu , z którego ma się wyłonić ich "nowy wspaniały świat"

Portret użytkownika S

Rząd Szwecji wydał podobne

Rząd Szwecji wydał podobne ostrzeżenia. Na rządowej stronie GOV. jest specjalna apka, gdzie podajesz ilość osób w mieszkaniu/domu i apka ci oblicza ile musisz mieć na przetrwanie tygodnia: wody i jedzenia, świeczek do oświetlenia itp. Podaje też jakie ubrania przygotować, radio tranzystorowe, walkie-talkie i podobne surviwalowe wyposażenie. No właśnie, i pytanie: po co to robią?

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika Ruchomy Cel

Interesujący Interes Polski (

Interesujący Interes Polski (?) 
W tym samym artykule stwierdzono, że Polska sprzedaje prąd i równocześnie kupuje prąd z zagranicy:

"...Natomiast we wrześniu 2021  najwięcej energii przypłynęło do Polski ze  Szwecji. Było to  ponad 198 GWh, czyli blisko  40 proc. importu handlowego w minionym miesiącu..."

Interesujące jaka jest różniąca cen kupna i sprzedaży i kto naciska "guziki z prądem" w Polsce.

Portret użytkownika kolo21

Gnoje sprzedają prąd a my

Gnoje sprzedają prąd a my płacimy za CO2 I jeszcze żydole podwyższają jego ceny. 11 grudnia jak wejdą te nowe przepisy to złomuję grata i wsiadam na rowerek. Całe życie nim pedałowałem wiec szybko wróce do formy a nie dam się terroryzować żydolom z pisu.

kolo21

Portret użytkownika inzynier magister

szanowny adminie już jest

szanowny adminie już jest gorąco na Marszu super Niepodległości ! nie piszesz nic ? lewactwo eurokołchozu dosało szału !

W rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości Parlament Europejski przegłosował… rezolucję przeciwko Polsce

11 listopada, w 103. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości Parlament Europejski przegłosował… rezolucję przeciwko Polsce. Tym razem dotyczy ona kwestii mordowania dzieci nienarodzonych, czego domagają się eurokraci. „Za było 373 europosłów, przeciw 124” – Informuje korespondentka Polsat News Dorota Bawołek.

„W rezolucji PE: potępia wyrok TK z 22.X.20 i wrogą retorykę polskich urzędników wobec obrońców praw człowieka, apeluje o depenalizację aborcji i zapewnienie unijnego finansowania organizacjom broniącym praw kobiet w PL. Jest zaniepokojony stosowaniem klauzuli sumienia/odmową opieki med.” – przekazała na Twitterze Dorota Bawołek.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj