W Europie nadciąga apartheid szczepionkowy. Niezaszczepieni będą podludźmi

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W Europie nadciąga nieuchronny apartheid szczepionkowy. Społeczeństwo będzie podzielone na tych bezrefleksyjnych, którzy pozwolą sobie wstrzyknąć preparat za który nie chca wziąć odpowiedzialności jego producenci i na tych, którzy sa sceptyczni co do pomysłu zaszczepienia się. To wlaśnie na tych drugich szykuje się bat w postaci uczynienia ich podludźmi, którzy mają ograniczone prawa obywatelskie.

Władze Hiszpanii oświadczyły, że planują utworzenie rejestru osób niezaszczepionych. Ma to być coś w rodzaju czarnej listy krnąbrnych obywateli. Co więcej ogłoszono już, że ten rejestr będzie również dostępny zgranicą, bo Hiszpanie mają zamiar dzielić się informacjami na ten temat z innymi krajami. Podobnie planują postąpić Włochy. Zapewne wkrótce do nich dokooptują kolejne kraje, w tym Polska.

 

Minister Michał Dworczyk w ostatnich dniach nie raz dawał do zrozumienia, że w Polsce powstanie nowa kasta obywateli - zaszczepionych przeciw COVID - którzy zyskają specjalny status. Wygląda na to, że nasi rządzący realizują zlecony im plan nic sobie nie robiąc z takich detali jak Konstytucja RP i zamierzają jawnie łamać jej art. 32 stanowiący o równości wobec prawa wszystkich obywateli.

Dz.U.1997.78.483 - Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r.

Art. 32. Zasada równości obywatela wobec prawa

1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

W obecnej sytuacji prawem nikt się już nie przejmuje. Już teraz wiadomo, że ludzie, którzy się nie zaszczepią nie będą w stanie wejśc na pokład samolotu, nie zostaną wpuszczeni na żadne koncerty i inne imprezy masowe. W 2021 roku gawiedzi zostanie zaprezentowany nowy dokument tożsamości - paszport szczepień - z pewnością konstruktorzy tego wirusowego szaleństwa zadbają o to, aby ludzie, którzy nie posiadają świadectwa "aryjskości" tzn. szczepienia. Dopiero jeśli w sytemie będzie wpis o szczepieniu obywatel otrzyma kod QR określający jego status społeczny.

 

Niedawno kilka europejskich i amerykańskich linii lotniczych przedstawiło w Genewie projekt cyfrowego paszportu COVID. Jest to aplikacja na smartfony, w której możesz przesłać informacje o wynikach testów na koronawirusa, przeciwciałach i szczepieniach. W przyszłości wszyscy pasażerowie powinni korzystać z tego programu.

 

Taki paszport elektroniczny już teraz wprowadziły Węgry. Można go pobrać na telefon i składa się z dwóch aplikacji. Pierwsza to sam dokument, a druga to wyniki badań COVID z ostatnich dwóch tygodni oraz informacje o szczepieniach. System jest już teraz testowany. Eksperci uważają, że  niedługo bez takiego certyfikatu nie będzie już można iść do opery czy do fryzjera.

 

We Francji, gdzie liczba osób chcących się zaszczepić jest niższa niż w pozostałej części Europy, pomysł podziału społeczeństwa również został sformalizowany. Zaszczepione osoby będą mogły latać samolotami, znaleźć pracę, posłać dzieci do szkoły i uczęszczać na uniwersytet. Oznacza to też, że wprowadzone ograniczenia sanitarne nie będą miały zastosowania tylko dla osób, które się zaszczepią.

 

Sam dokument potwierdzający szczepienie z pewnością wkrótce wyewoluuje i tylko zaczynamy od aplikacji. Jesteśmy na kursie i ścieżce w kierunku chipa, który zostanie nam implantowany i zastąpi docelowo QR. Witamy w orwellowskim 2021 roku!

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika 777

„Rząd po zatwierdzeniu

„Rząd po zatwierdzeniu charakterystyk produktów leczniczych szczepionek we współpracy z Radą Medyczną rozważy możliwość wprowadzenia kolejnych rozwiązań zwalniających z zasad bezpieczeństwa, dla osób zaszczepionych i opublikuje je w formie rozporządzenia”, czytamy w opublikowanym w czwartek stanowisku polskich władz dotyczącym benefitów dla osób, które zaszczepią się przeciwko COVID-19.

Rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz podkreślił, że w pierwszej kolejności zostanie zrealizowane to, co dotychczas rządzący zapowiedzieli, czyli: osoby zaszczepione będą mogły bez dodatkowych testów korzystać z usług zdrowotnych w publicznej służbie zdrowia, a także nie będą uwzględniane w limitach dotyczących spotkań towarzyskich.

Ponadto nie będą musiały odbywać kwarantanny po ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną koronawirusem.

Portret użytkownika gołota

Mam wrażenie że wszystkie te

Mam wrażenie że wszystkie te serwowane nam "wydarzenia" mają na celu pchnięcie ludzi do wojen domowych A szczepienia mają podzielić ludzi na tych którzy zachowali trzeźwy umysł z koronaidiotami, którzy niebawem zaczną między sobą walczyć Myślę że stworzą nam takie warunki abyśmy sie sami zabijali, w końcu latami na to pracowali A bardzo prawdopodobne jest że zacznie sie to 6 stycznia w Stanach jeszcze Zjednoczonych podczas mianowania Bidena na prezydenta w sfałszowanych wyborach

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika baca

ten caly zakłamany system

ten caly zakłamany system runie w nowym roku a szubienice będą wyjątkowo gęsto w nim stały....
bo to już nie jest namolne sekciarskie nawracanie tylko namolne mordowanie...
po przekroczeniu masy krytycznej pójdzie iskra i jak domino ludobójcze szumowiny będą wisiały...
nawet Hitler nie wydusił mało liczebnego plemienia mimo iż sie naprawdę zawziął a co dopiero te nędzne popłuczyny rzucające się z motyka na cały świat...
zamiast straszno robi się coraz śmieszniejsza ta z dupy wzięta pandemia i prosze pomyśleć jak mocno osrani są ludobójcy w teh chwili - przekroczyli punkt bez powrotu i wiedza doskonale że ich zadanie jest niewykonalne z powodów technicznych oraz że lada dzień to na nich się zacznie światowe polowanie...
głowy do góry, bo jeśli już dojdzie do najgorszego wariantu tak zwanej licytacji z diabłem to dobrze jest wiedzieć że Polacy jako jedyni na tej planecie taką właśnie licytację już raz wygrali...
jesteśmy bowiem i to liczebni a plany były grube, bo teoretycznie miało nas już od ubiegłego stulecia nie być
tak więc zbrójcie się i nie traćcie nadziei... z braku czegoś lepszego dobrze jest nabyć poręczny pręt zbrojeniowy z castoramy i go ładnie naostrzyć - z taką dzidą żaden szczepionkowy maniak nie bedzie wam straszny...

 

Strony

Skomentuj