W Europie jest prawie milion niewolników

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według opublikowanego właśnie raportu specjalnego komitetu Unii Europejskiej do spraw korupcji, prania brudnych pieniędzy i zorganizowanej przestępczości - CRIM - w krajach UE znajduje się aż 880 tysięcy niewolników.

 

Unia Europejska przyznaje tym samym, że istnieje proceder nowoczesnego niewolnictwa. Ponad jedna czwarta ze zidentyfikowanych nadużyć tego typu to osoby wykorzystywane seksualnie. Znane są też przypadki wykorzystywania ludzi do niemal niewolniczej pracy, w czym celują niektórzy przedsiębiorcy z bogatszych krajów zachodnich.

 

Według CRIM w Unii działa ponad 3600 grup przestępczych. Sam handel ludźmi przynosi 25 miliardów euro zysku rocznie. Nielegalny handel narządami i dziką przyrodą to od 18 do 26 miliardów euro. Z kolei cyberprzestępcy przyczyniają się do strat dla państw i obywateli UE sięgających aż 290 miliardów euro.

 

Jak to w biurokracji szybko rośnie korupcja. Raport mówi, o co najmniej 20 milionach przypadków korupcji w sferze publicznej. Eksperci twierdzą, że gospodarka traci na tym 120 miliardów euro rocznie. Komisja zaproponowała szereg środków do opanowania tych zjawisk. Parlament Europejski rozpatrzy raport CRIM 23 października tego roku.

 

Warto w tym momencie przypomnieć jedną rzecz. Raport CRIM może być też powodowany chęcią oszacowania przestępczego PKB. Eurokratom potrzebne jest to do kreatywnej księgowości, której chcą dokonać na zadłużeniu mierzonym zwykle w procencie do wytwarzanego produktu krajowego. Skoro cześć jest w czarnej strefie to trzeba to oszacować i już zyskuje się zdolność do kolejnego zadłużania, a na papierze będzie to wyglądało na zachowanie konstytucyjnego limitu.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika polyp

Jestem na takim "stażu" bo

Jestem na takim "stażu" bo nic innego nie mogłem znaleść a szukałem aktywnie ale podobno "krótko" bo tylko 6 miesiecy po przekwalifikowaniu się (oczywiście chodziłem na rozmowy ale wymówką pracodawcy było przeważnie za małe doświadczenie, chociaż tak naprawdę mam ponad 9 letnie, tylko że w różnych zawodach więc potencjalna pani "rekruterka" boi się o to że stanę się dla niej konkurencją?? albo że chce mieć na życie więceje niż ona) Ale dzisiejsza "akcja" .... prezes poinformował mnie i jeszcze jednego nowego (też na stażu) że herbata i kawa we jest własnym zakresie Lol i kubek też, omal nie parsknąłem śmiechem a powstrzymały mnie od tego tylko dobre maniery, nie dość że ma niewolnika za ktorego nie płaci [za staż płaci unia jewropejska]  to jeszcze żal mu kawy czy herbaty dla ludzi którzy wykonują dla niego pracę?? to jest własnie paradoks tych popier$#@&^% stażów i tego pseudo kapitalizmu panującego w polsce, za 980 zł muszę słuchać jego gów^% wartych pomysłów. To jest właśnie wasza unia która chwieje się i której szybkiego upadku wypatrują miliony normalnych ludzi, naprawdę ja wam mówię jak się zacznie to nie starczy latarni na tę mafię z wiejskiej.

Portret użytkownika redaktor

Chiny sie nabijaja z USA !

Chiny sie nabijaja z USA ! chinczycy okreslili usa jako zebraka !
China mocks U.S. as debt default looms

Cheryl K. Chumley
Washington Post
Oct. 16, 2013
Chinese state media have been filled this week with cartoon images of America’s leaders, mocking them for stumbling on a debt deal while depicting the nation as a beggar.
CBS reported that a Commerce Minister adviser to the Chinese government, Mei Xinyu, said the “gentlemen” on Capitol Hill are unconcerned how their “monkey business” is impacting the world and degrading America’s image across the globe. He also said that if America does default on its loan obligations, China will likely quit buying U.S. Treasury bonds.
“Average Chinese believe [their] government is able to handle this situation and won’t let it shipwreck China’s economy,” he said in the CBS report

Portret użytkownika okap5021

A to wszystko przez opryski z

A to wszystko przez opryski z nanocząstek, które przekraczają naszą barierę krew-mózg a reszty dopełnia HARP. Wszyscy stajemy się lemingami. Już nie myślimy, już myślą za nas a my mamy iluzję myślenia. Depopulacja została wdrożona.

Portret użytkownika Santiago88

Dziwię się, że nie wyczułeś

Dziwię się, że nie wyczułeś sarkazmu w moim poście.
 
Znaczyło to tylko tyle, że nie tyle dzisiejsza młodzież została "wsytrychnięta na dudka", jak to określił AMRŚP, tylko poprzednie pokolenia, które są współwinne temu, co obecnie dzieje się w naszym kraju. Ich bezczynność, brak działania na rzecz polepszenia życia przeciętnego Kowalskiego i ciągłe narzekanie na rządzących, których sami wybierają, prowadziły i wciąż prowadzą Polskę do upadku.

Portret użytkownika AMRŚP

Niewolników jest co najmniej

Niewolników jest co najmniej 40x więcej. W barbarzyński sposób zniewala się pracowników stacji benzynowych, biedronek i innych syjonistycznych molochów każąc ekspoedientom powtarzać do obrzydzenia i noscnych koszmarów słowa "dziekujemy i zapraszamy ponownie".. Apeluję do wszystkich, aby gdzie mogą, czy na forum, czy w kolejce wyrażac swoja dezaprobatę na ten symbol niewolnictwa naszych rodaków za ladą sklepową.
 To oburzające i uwłaczające wymuszanie standardowych mantr niewolnictwa "tak Panie " dobrze Panie"...
Mnie osobiście jest bardzo przykro słyszec takie podziekowania i zapraszanie, bo brzmi to mechanicznie i wchodząc w skórę tych pracowników, nietrudno sobie wyobrazić jak przez sen wymawia te niewolnicze podziekowania...
Gdyby mój szef kazał to robić tylko po to by upokorzyć mnie wyrżnąłbym mu w ryja i poszedł żebrać...
 STop syjonizmowi

Strony

Skomentuj