W Estonii nadal można oglądać rosyjskie kanały telewizyjne. Interweniować mogą tylko Google i Apple!

Kategorie: 

Źródło: tg

Wiele rosyjskich kanałów telewizyjnych jest w Estonii zakazanych, ale nadal można je oglądać na smartfonie przez aplikacje i tylko Apple i Google mogą to ograniczyć.

 

Chociaż wiele rosyjskich kanałów telewizyjnych nie jest już nadawanych w Estonii, nadal można je oglądać na inteligentnym urządzeniu za pośrednictwem aplikacji, na przykład centralną telewizję Rosji i zakazana RBC.

„Aplikacje zamyka platforma, która je oferuje (np. App Store, Google Play). Tele2  (dostawca Inernetu) może ograniczyć dostęp do domeny internetowej”- skomentował sytuację operator.

Według Aapa Andreasa Rebasa, doradcy ds. komunikacji w Urzędzie Ochrony Konsumentów i Regulacji Technicznych, propaganda wojenna jest zabroniona niezależnie od formy, w jakiej jest emitowana.

„Aplikacje zawierają zabronione treści. Skontaktowaliśmy się również z głównymi dostawcami internetowymi, aby zmapować ich możliwości do ograniczenia aplikacji, które dostarczają zabronione treści. Podobnie jak inni dostawcy usług internetowych, Tele2 ogranicza dostęp do dziesiątek stron internetowych związanych z osobami objętymi międzynarodowymi sankcjami”.

Według Departamentu Ochrony Konsumentów i Regulacji Technicznych (TTJA) firmy zapewniające dostęp do Internetu są zobowiązane do zablokowania dostępu do następujących stron internetowych:

 

1.aktualidad.rt.com

2.arab.rt.com

3.rt.com

4.de.rt.com

5.doc.rt.com

6.rbth.com

7.francais.rt.com

8.rtd.rt.com

9.lv.sputniknews.com

10. rosyjski.rt.com

11. sputniknews.com

12. sputniknews.ru

13. sputniknews.lt

14. sputniknews.ee

15. sputniknews.gr

16. sputniknews.kz

17. sputniknews.cn

18. sputniknews.lv.com

19. sputniknewslv.com

20. sputnik.by

21. sputnik.kz

22. sputnik.az

23. sputnik.az

24. sputnik-news.ee

25. sputnik-media.ee

26.armeniasputnik.am

27. sputnik-abchazja.info

28. sputnik-ossetia.com

29. sputnik-georgia.com

30. sputniknews-uz.com

31. sputnik-tj.com

 

Sankcja międzynarodowa to środek polityki zagranicznej, którego celem jest utrzymanie lub przywrócenie pokoju, bezpieczeństwa międzynarodowego, demokracji i zasad rządów prawa, poszanowania praw człowieka i prawa międzynarodowego lub osiągnięcia innych kart Narodów Zjednoczonych lub osiągnięcia wspólnych celów polityki zagranicznej i bezpieczeństwa Unii Europejskiej.

 

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Władze Estonii nie zdają

Władze Estonii nie zdają sobie sprawy z faktu, że ich obywatele i tak obejdą ten zakaz. Mniejszość rosyjska w tym kraju na bank będzie protestować przeciwko ograniczaniu im dostępu do informacji. Dodatkowo część Rosjan tam mieszkających nie zna języka estońskiego.

Portret użytkownika spokoluz

Krótkowzroczna polityka z

Krótkowzroczna polityka z zamykaniem dostepu do kanałów informacyjnych ma bardzo dobry wpływ na społeczeństwa i jednostki bo zaczynają samodzielnie myśleć. Władza to zamknęła czyli waładza chce abyśmy nie dowiedzieli się prawdy o naszej władzy.

Prohibicja w usmani jest najlepszym tego przykładem jak radzą sobie ludzie z zakazmi nałożonymi przez władzę.

Słowian dobrej woli jest więcej - Słowiański WIEC, Słowiański ZEW , Słowiańsk DUCH , Słowiańska KREW - na pohybę .......

Portret użytkownika inzynier magister

telewizje diabła nadajce

telewizje diabła nadajce czały czas relacje z wyzwolicielskiej wojny ukraińskiej zjadają mózgi ludziom i odbierają im dusze ! tak to czuję ! dlatego ważna jest modlitwa katolicka Chrystusa Jerzusa i Ducha Świętego ! inaczej ludzie stracą swoje dusze i mózgi na rzecz demonów iluminacko lucyferianskich ! Niech nas ochrania Bóg YHWH !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

JEDYNYM sposobem na pokonanie ich jest powrót do egzekwowania prawa naturalnego; Znieść CAŁE ich ustawodawstwo, które wzmacnia i wzbogaca ich, zubażając i zniewalając nas 

Portret użytkownika r.abin

Poza tym (oni) doszli do

Poza tym (oni) doszli do takiej wprawy, że w ciągu godziny, potrafią każdego - przerobić na kacapa. Popież, powinien ich obłożyć anatemą i wciągnąć na indeks zakazanych. Papa Francesco - go

Portret użytkownika Kurtka

Jedyne co podoba mi się w tym

Jedyne co podoba mi się w tym pierdolonym "wolnościowym" zachodzie, to troska o lasy oraz aktualna sytuacja z probanderowskim przekazem. Właśnie jesteśmy świadkami jak to wszystko działa, jak to wszystko funkcjonuje :d gdzie strony internetowej, informacje niezgodne z linią prawdy politycznej są blokowane, usuwane. Ciekawe ile milionów "wolnościowych" Polaków zrozumie, jak działa system :d

Skomentuj