W Ekwadorze sinkhole połknął cały dom

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Dramatyczny materiał pokazuje, jak w środową noc w południowo-ekwadorskim mieście Zaruma, zawalił się budynek. Ziemia pod nim otworzyła się nagle i cały dom wpadł do krateru.

 

Przerażający materiał filmowy pokazuje gapiów patrzących gdy zapadlisko pochłania dom. Lokalni mieszkańcy skarżyli się, że to nie pierwszy raz, kiedy w zabytkowym mieście otworzył się lej krasowy i obwiniają za to niekontrolowane wydobycie w regionie.

 

Chociaż trudno w to uwierzyć, w wyniku wydarzenia nikt nie był poszkodowany i na szczeście obyło się bez ofiar.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Quark

Masz na myśli złożeczenie

Masz na myśli złożeczenie typu : "a żeby cię ziemia pochłonęła !" tak ? Ale co w tym śmiesznego , to raczej straszne . No i dlaczego chciałbyś się doszukiwać sprawiedliwości społecznej w zjawiskach o czysto fizycznym charakterze ? Wszechświatowi jest obojętne co czynią ludzie lub inne istoty on poprostu trwa bo ma czas i niczego od nas też nie oczekuje. (+) 

Portret użytkownika mordo schab ciało

Jak perfekcyjnie wypadła pod

Jak perfekcyjnie wypadła pod jedną kamienicą, że połowy drugiej nie wciągnęło.

Nawet światło ktoś zdążył zapalić w trakcie.

 

a teraz na poważnie.

To było przeznaczone do wyburzenia. Nawet widać, że jest parter deskami zabezpieczony przed wchodzeniem i blask światła dynamitu. Brak rannych no bo jak skoro tam nikt nie mieszka.

admin znowu sprawdza chyba inteligencję czytelników.

Skomentuj