W Dusseldorfie człowiek z siekierą zaatakował ludzi na dworcu

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Człowiek z siekierą zaatakował ludzi na Dworcu Głównym Düsseldorfu, raniąc pięć osób. Media podają, powołując się na policję federalną Nadrenii Północnej-Westfalii, że napastnik może mieć problemy psychiczne.

 

 

„Podejrzanym okazał się być 36-latek pochodzący z byłej Jugosławii, który mieszka w Wuppertalu i zapewne ma problemy psychiczne." – poinformował funkcjonariusz policji.

 

W sumie, policja odnotowała siedem ofiar ataku. Trzy z nich zostały poważnie ranne. Trwają czynności wyjaśniające. Na podstawie wstępnego dochodzenia, funkcjonariusze sugerują, że napastnik działał sam.

 

Podejrzany próbował uciekać po napaści, ale został złapany w okolicy dworca. Podczas pościgu rzekomo ucierpiał i trafił do szpitala.

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika legion

Ty naprawdę nie wiesz, że w

Ty naprawdę nie wiesz, że w naszym kalendarzu nie ma ani jednego chrześcijańskiego święta? Wszystkie mają pochodzenie pogańskie, a zostały tylko przekształcone w chrześcijańskie, by łatwiej indoktrynować ludzi i wypleniać w nich wiarę w starych bogów. Tak samo wszystkie zwyczaje związane z tymi świętami są w 100% pogańskie. U nas możemy je zastąpić starosłowiańskimi świętami, a katolicy i inni chrześcijanie będą sobie wtedy wierzyć w czyjeś narodziny czy śmierć.

Portret użytkownika Eva11

po co to udawanie ...przeciez

po co to udawanie ...przeciez taki wielki intelekt !

a ,nie wie o tym -ze John nie moze ujawniac takich rzeczy ...

to ja taka  ,,glupia,, i dobrze to wiem !

bo gdyby mogl, nikt nie moglby pisac z wielu nickow ...czasami intelekt ciazy chyba ?....

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Eva11

ale bardzo prostacko ..

ale bardzo prostacko ...przeciez i dziecko wie ,ze nie moze ...zadne to uwiarygoodnienie !

ale slabo jej idzie to podszywanie ,nikt na tym blogu nie uwaza sei za taki wielki intelekt i nie pisze tak metorycznie jak kerek ..

znowu babcia zikla ,wlazla tylko aby mnie oczernic i wyszla jak cicho ciemna ....

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika drako_tr

Oooohhahahehehe ... aż tak mi

Oooohhahahehehe ... aż tak mi na wzrok nie padło...ciemną stronę mocy w Tobie wyczuwam...istoto małej wiary Smile ... jak widzisz, moja intuicja się rozwija, John Ci nie pomógł... i....zaraz, momencik...znowu coś wyczułem....czemu Ty nie uprawiasz seksu....???...chyba już wiem, nie odpowiadaj....moje Ty biedactwo... *cray2*

 

 __________________

 

Strony

Skomentuj