W Denver ewakuowano ludzi z lotniska

Kategorie: 

youtube.com

Z Denver International Airport ewakuowano część głównego terminalu z powodu groźby ataku terrorystycznego, podaje BBC.

 


Władze lotniska nakazały ewakuację zachodniego skrzydła głównego terminala – poziom piąty i szósty. Akcja prowadzona jest tak, aby nie anulować zaplanowanych lotów. Wstrzymano również ruch komunikacyjny do zachodnia skrzydła Denver International Airport.

 

Na lotniskach w Stanach Zjednoczonych zintensyfikowano kontrole i ochronę po serii wybuchów w Brukseli, gdzie zginęło co najmniej 35 osób. Odpowiedzialność za wczorajszy zamach terrorystyczny wzięło na siebie „Państwo Islamskie”.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika aaaaa

Nie sadzilam, ze jest to

Nie sadzilam, ze jest to plotkarska strona dopoki nie zobaczylam tego artykulu.
Denver zostalo zasypane sniegiem i z tego powodu zamknieto lotnisko.
Zadne wiadomosci w Denver nie wspomnialy nic na temat zagrozenia terrorystycznego.

Portret użytkownika inzynier magister

ale masoneria ma teraz ubaw !

ale masoneria ma teraz ubaw ! mogą wprowadzać coraz więcej zaostrzeń aż uda się im wprowadzić totalną dyktaturę policyjno inwigilacyjną zwaną diabelskim NWO  ! Ręce zacierają z radości lucyferianie !

w Polsce powinniśmy najpierw powołać brygady ONR żeby te robiły naloty na siedziby diabelstwa polskojęzycznego a potem dopiero się zabrać za państwowość ! Inaczej zrobią nam wodę z mózgów i zaczarują swoimi czarami które uprawiają w tajemnicy !

Kiedy ZAMACHY w Polsce? - Kowalski & Chojecki 2016-03-23
https://www.youtube.com/watch?v=nZQobmydQzY
By się obronić przed czarami i psychomanipulacją niezbędne są modlitwy do Jezusa i Maryi !!!
(...)Jeżeli chodzi o wiarę w Zbawiciela Jezusa to należy napisać kilka słów o obecnej duchowej sytuacji w Polsce. Widać, że coś drgnęło, że jednostki używające języka polskiego, zaangażowane w NWO oraz agentura NWO, o której często opowiada doktor Krajski, zaczęła się "niepokoić". Nie chodzi o to że mogą stracić dopływ kasy z nielegalnych biznesów, ale że wielu ludzi w społeczeństwie się przebudzi, a wielu już się przebudziło z narzuconej Polakom jakiejś nierozpoznanej fazy umysłu, można ją nazwać magią tajnych elit-służb, inżynierią społeczną lub po prostu czarami. Gdyby zwiększyć modlitwę różańcową, a także ogłosić Chrystusa Królem Polski (co miało by wymiar wsparcia wykasowania komunistycznego i postkomunistycznego "wszczepu pamięci" - [urojonej], przeprowadzonego w latach 80, i ciągle jeszcze robionego za pomocą urządzeń elektronicznej psychomanipulacji - patrz artykuł red. Ziemkiewicza) to takie działania uznać by można za tarczę odbijającą panoszące się i niewidzialne zło tajnych stowarzyszeń, pragnących pozyskania dusz Polaków. Bez wątpienia modlitwa chrześcijan, a także wsparcie ludzi dobrej woli w oswabadzaniu się z implantów pamięciowych pozwoli Polsce i Polakom zaczerpnąć świeżego powietrza, tak potrzebnego w drodze ku prawdziwej wolności od (politycznych) ufonautów.(...)
http://popotopie.blogspot.com/2015/11/nadprzyrodzona-polska-vs-elity-nwo.html

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj