W Davos trwa wirtualne spotkanie, na którym ustalany jest Nowy Porządek Świata

Kategorie: 

Źródło: WEF

W Szwajcarskim Davos rozpoczęło się Światowe Forum Ekonomiczne (World Economic Forum). Biznesowe i polityczne elity spotykają się wirtualnie i nawołują do Wielkiego Resetu, który ma zostać przeprowadzony za pomocą koronawirusa.

Spotkanie potrwa do 29 stycznia, prawdopodobnie ustalone zostaną nowe plany i cele ze względu na epidemię. Sugestywne jest to, że spotkanie rozpoczął chiński komunista, prezydenta ChRL Xi Jinping. Biorąc pod uwagę co elity zamierzają osiągnąć dzięki pandemii jest to bardzo symboliczne.

 

Mozolne tworzenie światowego rządu i wykuwanie NWO trwa w najlepsze. Właśnie rozpoczęło się wirtualne Forum Ekonomiczne w Davos. Otworzyło je wystąpienie prezydenta ChRL Xi Jinping, mówiącego, dokładnie jak założyciel WEF, Klaus Schawb, że nie będzie już powrotu do świata sprzed koronawirusa, a nowy ład wymaga współdziałania globalnego.

„Powinniśmy pozostać zaangażowani w nadążanie za duchem czasu, zamiast odrzucać zmiany. Teraz jest czas na poważny rozwój i poważną transformację ”. - Prezydent Chin Xi Jinping

Chiński przywódca przestrzegł też przed nową "zimną wojną" tylko nie wiadomo jak miałoby do niej dojść skoro władzę w USA przejęli jego amerykańscy towarzysze komuniści.

 

Wirtualne Forum Davos 2021, które potrwa do 29 stycznia bieżącego roku, odbywa się pod hasłem "Kluczowy rok odbudowy zaufania". Jako główne tematy wyszczególniono szczepienia przeciwko COVID-19, a także tworzenie miejsc pracy i przeciwdziałanie tak zwanym "zmianom klimatu". Klaus Schwab - inicjator Forum - oświadczył, że potrzeba nam ożywienia gospodarczego, które będzie "odporniejsze, bardziej sprzyjające włączeniu (społecznemu) i bardziej zrównoważone".

 

Wśród licznych mówców była też niemiecka Szefowa Komisji Europejskiej - Ursula von der Leyen  domagała się na szczycie w Davos honorowania przez firmy farmaceutyczne swoich zobowiązań względem dostaw szczepionek. W tym panelu dyskusyjnym prezydent RPA, Cyril Ramaphosa, skrytykował też bogate kraje zamawiające nadliczbowe ilości szczepionki przeciw COVID-19 i zaapelował, by udostępnić je uboższym państwom.

 

Przewodnicząca Komisji Europejskiej zasygnalizowała również, że nadchodzi czas kooperacji rządowo-korporacyjnej, nazywając to "podejściem publiczno-prywatnym". Padły również gładkie słowa o cenzurze w Internecie, które można skwitować tak, że Ursula von der Leyen zachęca kartele internetowe dysponujące portalami społecznościowymi, aby "rozważnie" cenzurowały publikowane treści. Kilka komunałów wypowiedziała też maskotka globalistów - Greta Thunberg - ale jak zwykle nic sensownego nie powiedziała.

 

Wszystkie teorie uważane za spiskowe, ekspresowo się odspiskowują. Rzeczy, które jeszcze rok temu były niewyobrażalne, stają się faktem. Wiatr zmian przyspiesza i jeśli ktoś myśli, że nie może być już gorzej, można tylko powiedzieć, że niestety może i będzie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Quark

Zawsze był jakiś "szczyt"

Zawsze był jakiś "szczyt" możnych tego świata , którzy decydowali co komu i za ile , bo "nowy porządek świata" był już wielokrotnie zaprowadzany . Ktoś przecież decydował o rozbiorach Polski (i innych krajów) , o przebiegu granic , o strefach wpływu i nie byli nimi ci których losy "ważono" . Ostatni nowy ład nastał po II wojnie światowej , gdzie INNI zadecydowali jakie granice ma mieć Polska , pod kogo ma podlegać (strefa wpływu ZSRR) , jaki ma mieć ustrój , gospodarkę , kto jest wróg a kto przyjaciel i jak ma wyglądać nowe społeczeństwo. W tej kwestii nic się nie zmieniło , zmienił się jedynie zakres zmian i metody działania , ale wciąż są tacy , którzy chcą decydować za innych bez względu na nich.

Portret użytkownika Kwazar

Reset jest IM potrzebny do

Reset jest IM potrzebny do egzystencji, bo wyciskarka 7 potów ze społeczeństw się zatyka.Burzą się one i pienią. Dotychczas na wszystkie "zapchania" dobra była wojna I WŚ II WŚ i znowu sobie od początku wyciskarkę udrażniali i wyciskali ile tylko wlezie.Dzisiaj jednak i oni to wiedzą, że III WŚ, to byłby ich koniec i całej reszty mas nas.Czyli odpada najskuteczniejsze narzędzie dotychczasowe. Co też tu wymyślić zastępcego a niemniej skutecznego ? Covid oczywiście ! Wojny niby niema atomówki nie lecą ale masy szare znowu są gębą przy glebie zgniatane buciorem Smile I O TO IM WŁAŚNIE CHODZI ! 

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklidеs

Morze, wody zawsze oznaczają

Morze, wody zawsze oznaczają w Biblii narody i języki. Bestia wychodzi z morza, czyli spośród ludów. Bestia to rząd światowy. Rogi, głowy, diademy to forma organizacji lub wskazanie geograficznych obszarów skąd rekrutować będą się politycy. Głowy oznaczać mogą obszary geograiczne np. krainy. Świat często jest dzielony właśnie na 10 makroregionów. 

https://www.researchgate.net/figure/Predominant-divisions-of-major-world-regions-determined-on-the-basis-of-a-literature_fig1_254249192

Rogi często oznaczają władcow. Dodatkowo bestia podobna jest do pantery, łapy jakby niedźwiedzia - jakby Rosja, paszcza jakby lwa - jakby Wielka Brytania. Zlepek państw i narodowości...

Mowa jest o zranieniu głowy. To oznaczać może zamach na któregoś z władców, ale uda się dokonać jakiegoś spektakularnego zabiegu przywrócenia do życia, np. uda się dokonać przeszczepu głowy albo dokonać transferu świadomości. Zabieg odbędzie się prawdopodobie w Chinach. Ludzie oddadzą pokłon smokowi, czyli uznają wyzszość modelu chińskiego.

Potem jest mowa o jakichś prześladowaniach, a potem wychodzi druga bestia. Tym razem to światowa religia, która będzie pochodzić rodem z Watykanu. Będzie miała pozory chrześcijaństwa (rogi podobne do baranka), ale będzie to w istocie doktryna marksizmu (mowiła jak smok). To właśnie z Watykanu wyjdzie rozporządzenie o znamieniu bestii. Obraz bestii to jakiś system komputerowy, który będzie nadzorować ludność z mozliwością wydawania wyroków online.

To tylko jedna z możliwych interpretacji.

Portret użytkownika Mojeimię44

W Chinach już dawno nie ma

W Chinach już dawno nie ma komunizmu. Jest tam dyktatura oparta o  korporacjonizm. Wystarczy sobie zadać pytanie. Kto jest bardziej wpływowy? Czy partia z nazwy komunistyczna czy zrzeszenie korporacji mających w Chinach biznes pod innymi nazwami niż ich własne? Przypomnijmy co to komunizm.  

polityczna i ekonomiczna ideologia klasyfikowana jako utopijna[2], której celem jest utworzenie społeczeństwa pozbawionego ucisku i wyzysku klasowego, opartego na braku własności prywatnej]kolektywnej własności środków produkcji i wspólnotowym podziale dóbr.

Wszystko to co jest w Chinach przeczy temu założeniu. Pierwsze skrzypce odgrywają w Chinach prywatne korporacje najczęściej słusznych, a państwowe zakłady są uzależnione od prywatnych korporacji gdyż dla nich tworzą dobra. Czy w Chinach jest społeczeństwo pozbawione ucisku i wyzysku klasowego? Wystarczy spojrzeć na zdjęcia. Co z tego, że coś jest podpisane "komunizm" jak nic z tym nie ma wspólnego? 

Wszyscy równi ale słuszni równiejsi. Czy aktor w przedstawieniu grający iluzjonistę jest prawdziwym czarnoksiężnikiem czy tylko człowiekiem grającym iluzjonistę? 

https://youtu.be/7WB6q9by0C0

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj