W czipach proponowanych przez Billa Gatesa znajdzie się lucyferaza

Kategorie: 

Źródło: Internet

Projekt zaczipowania ludzi forsowany przez Billa Gatesa zbliża nas do realizacji scenariusza nakreślonego w Apokalipsie św. Jana.

Szczepienia przeciwko COVID-19 mają się odbywać przy użyciu mikroigieł zawierających wszczepiane tatuaże tzw. „kropek kwantowych”. To rodzaj mikroczipa, który wydaje się stanowić coś w stylu biblijnego Znaku Bestii. Ponoć symbolika jest niezwykle ważna dla wszelkiej maści „illuminatów”. Tym bardziej interesujące jest to, że Bill Gates wykorzysta do tego celu enzym nazwany… „lucyferazą”.

Lucyferaza ma aktywować kwantowe kropki, skutecznie dostarczając „szczepionki” do ludzkich organizmów. Enzym ten sprawi, że szczepionki Gatesa będzie można zeskanować w miejscu wstrzyknięcia specjalnymi aplikacjami na urządzenia mobilne, które mają identyfikować „cyfrowe certyfikaty” lub dowody szczepienia. Za pomocą lucyferazy dowód na przyjęcie przez daną osobę szczepionki będzie można odczytać na długo po wstrzyknięciu szczepionki na COVID-19.

Wiele wskazuje na to, że tylko posiadanie takiego cyfrowego certyfikatu umożliwi wejście do sklepu czy korzystanie z komunikacji publicznej oraz innych form masowego transportu. Bez tego certyfikatu uczestniczenie w życiu społecznym będzie bardzo utrudnione.

Ocena: 

5
Średnio: 4.7 (3 votes)
Opublikował: Marcin Kozera
Portret użytkownika Marcin Kozera
loading...


Komentarze

Portret użytkownika Polaquito

Uwielbiam czytać komentarze

Uwielbiam czytać komentarze tutaj Biggrin same świry. Ale...!

Abstrakcyjne myślenie pomaga dociec prawdy, a te jest dane przeważnie świrom.

Ponownie proszę o jakieś anglojęzyczne źródła. Zainteresowałem tematem znajomych Latynosów, którzy raczej nie pojmą nic w języku polskim. 

Portret użytkownika Sils

No i zaczęło się era chaosu i

No i zaczęło się era chaosu i niewoli. Tak naprawdę mówię to wam jako nawrocony Lucyferianista nawrocony bo jego nie ma nie ma Boga nie ma szatana Bóg jest w nas naszą świadomością to my kreujemy jego wizerunek i karme którą od naszego postępowania otrzyma sam sie w tym wszystkim pogubiłem po ponad 10 latach tkwienia w złej ideologii. Wspolczuje ludzia a tak ich nie nawidzilem za moje krzywdy a sam bylem i jestem sobie winny i przed wieloma wylalem lzy rozpaczy i żalu z wlasnej glupoty , zbładziłem ale wiwm jedno czyń dobro i uswiadamiaj ludzi madrych bo idiotow nie warto i masy nie boje się jeśli kiedyś spotkam Boga i okaże się że on istnieje to powoem jemu to samo co wam że mimo dowodów twojego istnienia nie dostrzegalem Cie przyznałem sie do błędu i tej okrutnej prawdy także wy też bądźcie świadomi i lojalni dobrym Bogom Bogu i czyncie dobro pamiętając że sami swiata nie zdobedziemy ani nie zmienimy ale wspólnie mamy siłę której zło może się obawiać niech Bóg was błogosławi ludzie każdego bez wyjątku jestescie wspaniali kocham was. Powodzenia 

Silsss

Strony

Skomentuj