W Czechach zatwierdzono prawo do użycia broni

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Izba Deputowanych (izba niższa) czeskiego parlamentu zatwierdziła w piątek poprawki do konstytucji republiki dotyczące prawa obywateli do obrony życia z bronią w ręku. Za inicjatywą głosowało 141 ze 159 posłów obecnych na posiedzeniu. Poinformowała o tym czeska telewizja.

 

Nowelizacja konstytucji zostanie wkrótce zatwierdzona przez Senat (izba wyższa).

 

Praga nie ma wątpliwości co do pozytywnego wyniku głosowania w tej sprawie, ponieważ senatorowie wystąpili z podobną inicjatywą.

 

W ramach poparcia tej inicjatywy w Czechach rozpoczęto akcję zbierania podpisów pod petycją do władz.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Rumcajs

Dla mnie jest to prawdziwy

Dla mnie jest to prawdziwy sygnał bez precedensu że nadchodzi WOJNA prawdziwa fizyczna nie ukryta, o wszystko ze wszystkimi. 

(będzie chodzić też o wodę i jedzenie - utrzymanie swoich zapasów bo warunki jakie będą na ziemi przez tych porąbanych szczepanów covidiotów staną się makabrycznie nie do zniesienia - a do tego dojdzie jeszcze prawdziwy strach jakiego nikt nie zna do tej pory.)

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Portret użytkownika Quark

Jedyną pociechą jest fakt ,

Jedyną pociechą jest fakt , że żyjemy w spokojnym kraju gdzie nie trzeba nosić ze sobą pistoletu na ulicy aby czuć się bezpiecznie. Czy ktokolwiek z was był w sytuacji konieczności jej użycia ?

Nie mniej jednak jestem zwolennikiem swobodnego dostępu do broni palnej dla każdego (zdrowego psychicznie) polaka , któremu za karę owego prawa nie odebrano - przestępcom , skazańcom itd. Strzelactwo choć to "zabawa" dość kosztowna to też pozwalająca mocno odreagować stresy dnia codziennego. Jak sobie ktoś znerwicowany postrzela na strzelnicy z RKM-u to go cała złość opuści !

Portret użytkownika Quark

Co Ty wiesz o stabilności ?

Co Ty wiesz o stabilności ? Nie ma nic wspólnego tak ? A gry "strzelanki" to po co są , żeby zaspokajać czyjeś rządze mordowania ?? Wskazałem tylko na pewną wynikającą z tego korzyść dla psychiki , podobnie jest z uczestnictwem w rajdach samochodowych , gdzie jak się człowiek na torze wyszaleje to potem po ulicach jeździ spokojnie ! 

Portret użytkownika ​euklides

Jedyną pociechą jest fakt ,

Jedyną pociechą jest fakt , że żyjemy w spokojnym kraju gdzie nie trzeba nosić ze sobą pistoletu na ulicy aby czuć się bezpiecznie

Spokojnie, pis zadbało o to by przeniosły się do nas mafie ukraińskie. Poczekaj tylko aż się tu na dobre rozsiądą i pewnie poczują.

Portret użytkownika Quark

No a od kogo to zależy ?? Od

No a od kogo to zależy ?? Od nas wyborców , jakie sobie władze wybierzemy takie i prawo będziem mieli - było zagłosować na kogoś kto chce coś zmienić zgodnie z wolą ludu . A jak ludkowie wolą "kiełbaskę wyborczą" zamiast szczerości i uczciwości no to klops. 

Portret użytkownika rolnikx

a u nas na odwrót, zmienia

a u nas na odwrót, zmienia się ustawę.Po krótce będzie ciężej dostać broń do celów sportowych czyli ostatnimy laty najpopulatrnieszy w Polsce sposób na pozyskanie broni, dodtkowo szykuja zmniejszenie pojemności magazynków do 10 szt. ammo + zakaz przerabiania broni na ogińm pojedynczy(ciekawe co z tymi co mają takie sprzety)

Kraj kolonialny.Masz jeszcze watpliwość że nie?

Portret użytkownika Quark

Takie samo ograniczenie

Takie samo ograniczenie obowiązuje w większości stanów USA.  Ale BARDZO łatwo jest to obejść i sprzęt przerobić , podobnie jak to jest z tkz: "motorowerami" (które są przecież motocyklami traktowanymi przez prawo jak motorowery) a sporo ludzi przywraca im motocyklowe osiągi za nie wielkie pieniądze - choć dalej są zarejestrowane na motorower , tak samo da się (za grosze) przywrócić strzelanie seriami jak i przedłużyć magazynek łącząc w jeden dwa mniejsze.

Portret użytkownika Rumcajs

śmieszne ale też sobie tak

śmieszne ale też sobie tak pomyślałem "my teraz wyciągniemy ręce do góry i poddamy sie i niech im równają z ziemią pragę" hahaha

glupi żart - ale prawda jest taka że trzeba się zbroić na potęgę w co kto może, do tego trza magazynować jedzenie i wody bardzo dużo (to duży problem jest). Będzie się naprawdę źle działo - masę zobiaków dostanie wkurwa jak zobaczą że szczepany padają jak muchy a sami też dali się szczypnąć. Będzie wqrw masakryczny - kamikadze zombie run... 

Z a p r a s z a m - DobreFilmyTu i NewsyZwojny i Bacologia

 

 

Strony

Skomentuj