W Czechach rozpoczęły się protesty przeciwko kwarantannie

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W Czechach rozpoczęły się protesty przeciwko kwarantannie. Około tysiąca osób zebrało się w centrum Pragi.

 

W Pradze wybuchły starcia i zamieszki. Policja siłą rozpędziła wiec ludzi niezadowolonych ze środków przeciwko koronawirusowi.

 

Około tysiąca osób zgromadziło się na proteście w centrum stolicy. Są niezadowoleni z ponownego nałożenia poważnych ograniczeń, takich jak zamykanie restauracji, siłowni i powrót nauczania na odległość do szkół. Władze twierdzą, że co najmniej pięćset protestujących było ultrasami propagandy piłkarskiej.

 

Policja konna i dobrze wyposażeni funkcjonariusze przerwali protest i zatrzymali niektórych uczestników. Republika Czeska to kraj o najwyższym wskaźniku zarażenia koronawirusem w Europie.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Kilka dni temu wstawiłem

Kilka dni temu wstawiłem tutaj artykuł, w którym opisano przedstawiony przez Michała Dworczyka pomysł wprowadzenia obowiązku noszenia kagańców w formie ustawy. Jak się okazuje Sejm nad tą zbrodniczą i opresyjną ustawą ma głosować... już dzisiaj:

https://nczas.com/2020/10/20/pis-chce-wprowadzic-rezim-maseczkowy-ustawa-juz-dzis-bedzie-glosowana-w-sejmie/'

Nadmieniam, że zarówno to rozporządzenie, jak i sama ustawa rażąco naruszają art. 30-32 Konstytucji. Uderza ona bezpośrednio w godność i wolność obywateli. Po raz kolejny PiS sprowadza ludzi do roli przedmiotów i usilnie probuje sterować ich zachowaniami. Oni próbują sobie robić z nami co zechcą, a jak przejdzie "bezkarność plus" to będzie jeszcze gorzej.

Portret użytkownika ARTUR

Całkowicie nieprzygotowana

Całkowicie nieprzygotowana lub sprowokowana akcja . Jeśli mamy policję konną to stosuje się sznur z obciążnikiem który samoczynnie pęta nogi konia który przewraca się na jeżdżca , do zatrzymania i rozzbrojenia stanów osobowych stosuje się zwykły podkład lub lakier ftalowy rozpryskując go na szereg , blokuje broń , pałka jest śliska , nie działa radio gdyż muszą z braku widoczności zdjąć hełm i wtedy robimy zdjęcie a następnie szukamy gdzie delikwent ma bazę . Po nitce do kłębka a może się przydać za parę miesięcy .

Strony

Skomentuj