W ciągu kilku dni doszło do trzech spektakularnych upadków metorów

Kategorie: 

Źródło: ZmianynaZiemi

W ciągu ostatnich kilku dni, doszło do trzech zarejestrowanych upadków meteorów. WIdziano je na niebie nad Wielką Brytanią i USA. Prawdopodobnie fragmenty żadnego z tych obiektów nie dotarły do powierzchni naszej planety. Niezwykłe jest to, że ta seria obserwacji, zaszła w ciągu zaledwie kilku dni.

 

Pierwszy meteor pojawił się na niebie nad amerykańskim stanem Oklahoma, wieczorem 27 marca 2021 roku. Okoliczni mieszkańcy zdołali uwiecznić jego upadek dzięki przydomowym kamerom minitorującym. W zaledwie dwa dni później w ten sam sposób zarejestrowano meteoryt spadający na niebie nad Los Angeles.

 

Jak się okazało, nie był to koniec serii a już 30 marca, zarejestrowano kolejny meteo spadający na niebie nad Bristolem. Żaden ze wspomnianych obiektów nie zdołał dolecieć do powierzchni naszej planety. Nagrania z ich przelotów, możecie jednak zobaczyć poniżej.

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: M@tis
Portret użytkownika M@tis

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wielki fascynat nauki. Jego teksty dotyczą przełomowych ustaleń ze świata nauki oraz nowinek z otaczającej nas rzeczywistości. W przerwach pełni funkcję głównego edytora i lektora kanałów na serwisie Youtube: 

zmianynaziemi.pl/ innemedium.pl/ tylkomedycyna.pl/tylkonauka.pl oraz tylkogramy.pl.

Projekty spod ręki M@tisa, możecie obserwować na jego mediach społecznościowych.

Facebook: https://www.facebook.com/M4tis

Twitter: https://twitter.com/matisalke


Komentarze

Portret użytkownika Quark

Pierwsze zdanie artykułu jest

Pierwsze zdanie artykułu jest cokolwiek nie logiczne , bo czy może dojść do trzech niezarejestrowanych upadków meteorytów ?? Kto by o tym wiedział ? To tak jak z pytaniem : "Gdy w lesie , w którym nikogo nie ma upada na ziemię drzewo to czy słychać jakiś dźwięk ?"

 

Portret użytkownika baca

Matiz z adminem karmią nas

Matiz z adminem karmią nas tymi meteorytami aż kilka razy w tygodniu... mniam, mniam...
ale spoko - właściwy rój nadleci prawdopodobnie za 3, 4 lata - kiedy będzie prawdziwy reset...
do tego czasu pewnie z dziesięć fejkowych meteorów rotszyld nam zafunduje i jego ludzie z organizacji meteorów zjednoczonych, albo po prostu jego dziwki...
no bo czy morawiecki i niedzielski którzy znają się na szczepionkach jak bill gates na medycynie, nie znają się na meteorach?
znają, znają i to lepiej niż szumowski na respiratorach...
przygotowania na meteory już od roku idą pełną parą... niedługo admin bedzie nam je dwa razy podawał aż się do syta najemy...

 

Skomentuj