W ciągu 8 lat powstanie komunikacja telepatyczna

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Firma Openwater, założona w połowie 2016 roku przez byłą pracowniczkę firm Facebook oraz Google, dr Mary Lou Jepsen opracowuje urządzenie, które pozwoli ludziom na komunikację telepatyczną. Technologia działa na podstawie skanowania podczerwonego oraz tworzenia wysokiej rozdzielczości obrazu holograficznego.

 

Urządzenie może zostać wbudowane w dowolną część odzieży, będąc użyteczne także w wykrywaniu guzów lub zatorów w mózgu. Choć technologia ma znaczący potencjał w wykrywaniu chorób, głównym celem firmy jest osiągnięcie za jej pomocą komunikacji poprzez myśli, co ma stać się możliwe w ciągu najbliższych ośmiu lat.

 

Openwater ma zamiar stworzyć specjalne nakrycie głowy, za pomocą którego użytkownik będzie mógł czytać myśli innych osób, a także eksponować własne. Technologia będzie działać za pomocą małych wyświetlaczy LCD z wystarczająco małymi pikselami, aby tworzyć holograficzne obrazy, które z wykorzystaniem czujników temperatury ciała umożliwią skanowanie organów technologią MRI.

W przyszłości ta technologia może pozwolić na nieinwazyjne pozyskiwanie lub pozbywanie się wspomnień, myśli oraz emocji. Według Openwater, w przyszłym roku zostanie wyprodukowana ograniczona liczba urządzeń prototypowych.

 

Warto dodać, że Openwater nie jest jedyną firmą zgłębiającą pojęcie telepatii. Neuralink Elona Muska pracuje już nad połączeniem ludzkiego mózgu z interfejsem komputerowym, tworząc w tym celu urządzenia o rozmiarze jednego mikrometra.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: Scarlet
Portret użytkownika Scarlet

Komentarze

Portret użytkownika ktośinny

To BARDZO zły pomysł.

To BARDZO zły pomysł. Użytkowanie takich technologii powinno być prawnie zakazane, jak klonowanie ludzi. Ich przyszłość widziałbym co najwyżej w weterynarii - wszak zwierzak nie powie co go boli.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Bzdety i ''szklane domy.''

Bzdety i ''szklane domy.'' Prawda jest taka, że realnie to pracują jedynie nad wszczepianiem miniaturowego telefonu prosto do mózgu. System operacyjny tego telefonu oczywiście jest w rękach żyda. To będzie tak jak z zgwałconymi kobietami, które za sprawą zjawiska zwanego telegonią - mają do końca życia DNA swojego oprawcy w mózgu. Przesrane życie, o sorry. Oni to wiedzą od ''jahfe'' już 2000 lat temu on im to powiedział, o tym że tak mają robić, tz oni tak produkują posłusznych zgwałconych niewolników (dlatego pedofilia jest szczytem nauk masońskich czyli tworzenie relacji pan-niewolnik) i to samo planują zrobić z resztą jeszcze niezgwałconych niewolników - wszczepią im elektrycznego żyda wprost w mózg. Fajnie co nie?

Portret użytkownika gnis 657

Wszczepienia to jedno ale

Wszczepienia to jedno ale google podobno opracował - wpis poprzez skan siatkówki...tak jak wiadomości pod progowe takie informacje mogą żyć od kilku tygodni przez lata w człowieku zależy kto i jak bardzo ma sprany mózg. Ale dobrze twierdzisz - pedofile muzułmanie i szarańcza, która czyni  z dzieci kobiet i ludzi niewolnikami to jest po prostu postrach lub chęć dominacji nad innymi 

Papież właśnie ogłosił że należy muzułman traktować jak najdroższych uczniów Jezusa i Europejczycy mają płodzić dzieci z uczniami Jezusa...

Skomentuj