W chińskim Guiyang autobus z pasażerami w sekundę zapadł się całkowicie pod ziemię

Kategorie: 

http://service.weibo.com
W jednej z dzielnic miasta Guiyang (prowincja Guizhou) pod autobusem rejsowym powstało zapadlisko. Pojazd całkowicie zapadł się pod ziemię.

 

 

W wyniku zdarzenia trzy osoby zostały ranne. Pomoc udzielono im dopiero 40 minut po wypadku, bo utrudniony był dostęp do zakleszczonych ludzi.

 

Najbardziej ucierpiał kierowca, który z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. U pozostałych dwóch pasażerów stwierdzono drobne urazy głowy,  podaje Shanghaiist.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika husarz

Czy to nie dziwne, że bardzo

Czy to nie dziwne, że bardzo intensywnie na całej kuli ziemskiej powstają te zapadliska czasami pochłaniające całe domy ? Czy jest to wina eksploatacji ropy naftowej na olbrzymią skalę, która działa dla skorupy ziemksiej jak  "smar". Taką opinie czytałem, nie wiem co o niej sądzić. Czytałem także, że ziemia jest we wnętrzu pusta. Ta teoria ma wielu zwolenników. Są też opinie mówiące , że CERN i ich eksperymenty są odpowiedzialne nie tylko za te zapadliska, ale i za zwiększoną ilość trzęsień oraz erupcje wulkanów. Jest opinia, że antropogeniczne leje krasowe występują zwykle w okolicach działania starych kopalń, oraz na skutek awarii kanalizacji i innej infrastruktury podziemnej.
Często czynnikiem sprawczym są ekstremalne opady. Nadmiar deszczu zmienia poziom wód gruntowych powodując zwiększenie lub zmniejszenie go w krótkim czasie. Na skutek tego dochodzi do przesunięć gleby powodujących powstawanie pustych przestrzeni.. Nawet są teorie, że powstają owe dziury na skutek budowy podziemnych baz oraz sieci transportu międzykontynetalnego. Masa tego, ale jedno jest pewne ucieszyłby mnie taki powstający w sekundę olbrzymi lej pod manifestacją  KOD-u dziś w Warszawie. Specjalnie zwolniłbym się z pracy by jechać to zobaczyć, zabrał rodzinę i pokazał tą katastrofę synowi ku przestrodze.

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Skomentuj