W Chinach zrobotyzowany pies wędruje po ulicach i wykrzykuje instrukcje bezpieczeństwa z powodu COVID-19

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

W Szanghaju w Chinach po ulicach wędruje kroczący pies-robot, który wykrzykuje instrukcje bezpieczeństwa z powodu wirusa COVID-19. Komunikaty adresowane do mieszkańców zamkniętego obecnie miasta są nadawane przez megafon prymitywnie przymocowany do jego pleców.

 

W nagraniach szeroko rozpowszechnionych w Internecie, mały czarny czworonog idzie pustą ulicą miasta, wykrzykując instrukcje przez megafon przymocowany z tyłu czarno-żółtą taśmą ostrzegawczą. Trudno powiedzierć czy to dystopijny koszmar czy intrygująca demonstracja technologii zachowania zdrowia publicznego.

 

Szanghaj doświadcza obecnie jednej z najpoważniejszych fal potwierdzonych przypadków COVID. Miasto jest całkowicie zablokowane od końca marca, ponieważ wzrost liczby infekcji spowodowany jest nową podwariantem odmiany omikron. Tej samej, której objawy były tak łagodne, że sam Bill Gates ze smutkiem przyznał, że omikron to jak naturalna szczepionka.

 

Psy-roboty to nie jedyne maszyny patrolujące ulice. Chińscy urzędnicy używali również dronów, które proszą mieszkańców o pozostanie w domu. Szalenstwo rozwinęlo się tam tak bardzo, że mieszkańcy nie mogą nawet wychodzić z domów, aby wynieść śmieci.

 

Pomimo ścisłej blokady, Szanghaj zgłosił mniej niż 8000 przypadków "bezobjawowych" i 438 objawowych covidków do 3 kwietnia włącznie. Wszyscy zachodzą w głowę dlaczego w ogóle jest tam ten lockdown. Wygląda na to, że Chińczycy mają jakiś polityczny powód, aby sobie to robić.

Ocena: 

1
Średnio: 1 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Majki999

A u mnie w robocie delegacja

A u mnie w robocie delegacja matołów z Niemiec i Grecji. Chodzą od rana do wieczora w szmatach na wytraszonych ryjach. Nie da się im przetłumaczyć, że nikt od nich tego nie wymaga, a nawet gdyby to są wolnymi ludźmi. Są uwarunkowani jak psy Pawłowa. Brakuje debilom tylko hełmów i okularów spawalniczych. Zombiaki.

Portret użytkownika tajasne

Nie ma czegoś takiego jak

Nie ma czegoś takiego jak wiris covid 19, termin covid oznacza objawy chorobowe kaszej osłabienie itd. Wirus to sars cov 2. No ale co tam admin w spodenkach może wiedzieć skoro wierzy w ewolucje wielki wybuch czy heliocentryzm

Portret użytkownika N

Heee hal to nie ma ? Zależy

Heee hal to nie ma ? Zależy co masz na myśli mówiąc ze nie ma. Zmodyfikowano gowno i wypuścili albo podkręcili nadajniki telefoni. Mnie to gowno dopadło ma 3 dni. A stawy bolały 2 tyg. Straciłem węch pierwszy raz w życiu a żona i węch i smak. No i duży minus żonie wypadlo ok połowy włosów ale odrosly po kilku miesiacach... kwestia sporna czy wbtej samej ilości. No i zmian na plucach brak. Ale odzywianynsie zdrowo i wit d k2 mk4 to podstawa podstaw wiec może dlatego a może nie. Tak czy inaczej stwózki problem a teraz zarzadzaja tym cyrkiem. Teraz mają coś groźniejszego wypuścić wiec jestem ciekaw czy to będzie groźne samenwnsobie czy przez obniżona odpornosc po szczepieniu poerdyliardem dawek eliksiru

Portret użytkownika Set

Zagorzałe komuchy to są, z

Zagorzałe komuchy to są, z powodu Europy zachodniej. Oni tam przywlekli komunizm.

Europa zachodnia, w tym Wielka Brytania, jest przyczyną całego obecnego niekorzystnego układu sił na świecie.

To właśnie tam rodził się rasizm i brak poszanowania do ludzkiego życia.

Tam też nsjwiększe kanalie trzęsące światową ekonomią miały swoje siedziby.

Azjaci mają ustrój szkolny. Są nakłaniani do różnych zadań, aby dostać pochwałę. Jakby byli uczniami, a nie obywatelami.

Portret użytkownika Q

Pracujesz w policji ,

Pracujesz w policji , dostajesz rozkaz na "dzień dobry" i co powiesz ? , że masz to w dupie i nie będziesz jeździł ? Tam nie ma demokracji tam się wykonuje rozkazy . Odmówić wykonania rozkazu można tylko gdy jest on sprzeczny z prawem , sumieniem lub przyjętym zwyczajem ale i tak wtedy trzeba stanać "do raportu".

Portret użytkownika N

Ponoć jest tak ze rozkaz

Ponoć jest tak ze rozkaz musisz wykonać a sądzić to się. Możesz po... ale nie jestem pewien czy ty prawda bo to mi mówił strażak który z policjantami codziennie gada. Oni są tez niekiedy przymuszani. 

Portret użytkownika XD

znajomego kolegi sąsiad mówi,

znajomego kolegi sąsiad mówi, że: "jest spora różnica między świnią a popychadłem pozbawionym zdolności własnego analizowania i myslenia... takim czymś jedyne co mogłoby przemówić do rozumu to przebranie ich własnych rodzin za górników i jeden śmieszny małpi rozkazik Smile Chociaż i tak mam wątpliwości..."

Strony

Skomentuj