W Chinach zapadlisko pochłonęło cztery osoby

Kategorie: 

Źródło: twitter

W chińskim mieście Zhengzhou, w prowincji Henan, doszło do niebezpiecznego wydarzenia. Na jednej z ulic powstał początkowo niewielki sinkhole, który wzbudził zainteresowanie przechodzących w okolicy osób. Na ich nieszczęście dziura dopiero powstawała i czwórka gapiów wpadła do głębokiego zapadliska.

 

Kilku przechodniów, którzy zatrzymali się przy formującej się strukturze chciało po prostu wykonać kilka zdjęć ciekawego zjawiska. Nagle ziemia pod nimi załamała się i 4 osoby zostały uwięzione w otworze.

Inni świadkowie zdarzenia i wezwani policjanci zdołali uratować dwie osoby, ale niestety kolejnych dwóch nie mogli znaleźć nawet wykwalifikowani ratownicy, którzy przybyli na miejsce wypadku.

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen


Komentarze

Portret użytkownika Odważniak

Trzeba wyłączać słowniki i

Trzeba wyłączać słowniki i automaty, bo więcej czasu schodzi na poprawianie automatu poprawiającego, niż wpisanie od nowa. Mnie tam irytuje, kiedy maszyna uważa, że wie lepiej ode mnie co chcę napisać. Kolejne narzędzie unifikacji ludności, pozbawiające umiejętności samodzielnego myślenia, i później mamy internet, którego nie da się czytać. Oczywiście nie piję do 44, tylko ogólnie Smile

Skomentuj