W Chinach tornado porwało dmuchane trampoliny z dziećmi

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Pyłowa trąba powietrzna podniosła nadmuchiwane trampoliny w prowincji Henan w Chinach. Są dwie ofiary śmiertelne. Aż osiemnaście osób zostało rannych.

 

W Yucheng, które znajduje się w dzielnicy Shangqiu w chińskiej prowincji Henan, nagle pojawiły się wiry powietrzne, unoszące kurz i atrakcje dla dzieci.

Silny wiatr porwał w powietrze dwie nadmuchiwane trampoliny na dużą wysokość. Zginęła dwójka dzieci. Kolejne szesnaście maluchów i dwóch dorosłych zostało rannych w różnym stopniu ciężkości. Informacje na ten temat publikuje Renmin Jibao. Wszystkie osoby, które przeżyły zdarzenie, zostały hospitalizowane.

Wkrótce z nadejściem wiosny również w Polsce rozpocznie się sezon lokalnych festynów, pikników i imprez, gdzie będzie można korzystać z podobnych atrakcji. Warto się jednak zastanowić, czy jest to bezpieczne i czy rozmaici organizatorzy dbają o odpowiednie zabezpieczenie i mocowanie kolorowych, nadmuchiwanych obiektów, z których korzystają przede wszystkim dzieci.

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (2 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Skomentuj