W Chinach powstaje największa na świecie fabryka klonowania zwierząt, a w przyszłości także ludzi

Kategorie: 

Źródło: Flickr/Alison J-B/CC BY-NC-ND 2.0
W Chinach powstaje właśnie największa na świecie fabryka klonowania - uogólniając - istot żywych. Pierwsze plany zakładają masowe klonowanie bydła do celów spożywczych lecz z czasem, gdy pojawi się zgoda ze strony społeczeństwa i świata naukowego, w fabryce tej powstanie pierwszy w historii sklonowany człowiek.

 

Prace nad nową fabryką prowadzi koncern Boyalife Group, który współpracuje z Chińską Akademią Nauk oraz południowokoreańską firmą Sooam. Już w ciągu następnych 7 miesięcy naukowcy rozpoczną klonowanie bydła a za kilka lat, fabryka będzie produkować milion sztuk rocznie. W ten sposób planuje się zapewnić żywność dla rosnącej populacji Chin.

 

W rzeczywistości klonowanie bydła, jak powiedział sam dyrektor generalny Boyalife Group Xu Xiaochun, będzie dopiero początkiem. Fabryka będzie z czasem klonować konie wyścigowe pełnej krwi a także psy policyjne, zwierzęta domowe oraz małpy, które posłużą do badań nad chorobami.

 

Według naukowców, zakład będzie posiadał bardzo zaawansowaną technologię która umożliwi nawet klonowanie ludzi. Xu Xiaochun powiedział, że z czasem eksperymenty będą prowadzone również na człowieku, ale na dzień dzisiejszy klonowanie ludzi nie wchodzi w grę. Chińczycy spodziewają się ostrej reakcji społeczeństwa.

 

Jednak to wcale nie oznacza, że uczeni nigdy nie rozpoczną badań nad klonowaniem ludzi. W rzeczywistości, Boyalife Group weźmie taką możliwość pod uwagę ale dopiero gdy społeczeństwo zacznie postrzegać technikę klonowania jako zdobycz cywilizacyjną, przeznaczoną do celów reprodukcyjnych. Oczywiście ma to też swoje negatywne strony. Klonowanie ludzi przede wszystkim zmniejszyłoby poszanowanie dla ludzkiego życia i mogłoby zostać wykorzystane np. dla korzyści finansowych (produkcja niewolników) lub militarnych (produkcja "mięsa armatniego").

 

 

Wiadomość pochodzi z portalu tylkonauka.pl

 

 

Źródło: http://tylkonauka.pl/wiadomosc/chinscy-naukowcy-oswiadczyli-ze-sa-gotowi-klonowac-zwierzeta-ludzi

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Ogo Pogo

Klony?Technologia

Klony?Technologia opracowana.Czekają klony na decyzje klaunów.Już zdecydowali, klony powstaną służyć klaunom ,swoim bogom.Klon jak klon skorupa bez duszy początkiem końca cywilizacji i znanego nam Świata.Bez duszy znaczy bez indywidualności ,inteligencji.Miejsce w skorupie dla duszy zajmie demon.

Portret użytkownika Zenek :)

Chiny podskakują bo podobnie

Chiny podskakują bo podobnie jak przy przepowiedni o "plemionach Asraela" z jakich pustynne nazi zrobiło sobie "ODDZIAŁY WAFFEN SS IZRAELA" istnieje przepowiednia spisana tysiące lat temu jeszcze za pobytu Buddy na ziemi o "ZŁOTEJ ERZE SMOKÓW" związanej z ich powrotem na planetę.....

I tak jak żydkom się wydaje iż SĄ TYMI JAKICH WIZERUNEK UKRADLI... tak samo się wydaje Chińczykom iż są owymi SMOKAMI (bo podobnie jak żydki przywłaszczyli sobie ich wizerunek) z PRZEPOWIEDNI.... jakie będą rządziły światem "po Wydarzeniu"... zapowiadanym od lat przez Cobrę.....

A prawda.... jeży się w kącie zapomniana ....
i zakrzyczana przez dzielących właśnie, w londynie, "SUKNO NA ZIEMI" nazistowskich i filonazistowskich "polityków"......

W sumie to całą obecna "polityka" jest dopasowywaniem się do tamtej przepowiedni i targami za sceną jaka "polityczna sitwa" ma być nowym front-endem dla głupich i niewolonych społeczeństw.... Jest wiele grup jakim się wydaje iż to IM ZOSTANIE DANA PO WYDARZENIU WŁADZA NAD PLANETĄ..... i chinom (pseudo-smokom) i żydkom (12 bandom pustynnego SS), i masonom, i islamistom (jakim pokłon oddadzą wszelkie inne religie w ramach tzw "ekumenizmu").....

tylko przegrani w tej USTAWCE są od dawna wiadomi ... MAJĄ NIMI BYĆ BIALI..... w CAŁEJ SWEJ POPULACJI..... żeby się BROŃ BOŻE nie odrodził ZNIENAWIDZIAŁY przez nich chrześcijanizm

I cała zabawa "w inicjatywy" polega na tym by się GOJE jak najpóźniej spostrzegli iż ZOSTALI WYDANI NA ZATRACENIE przez swoich i politycznych i duchowych przewodników..... By jak najwięcej ich krajów wkręcić w PRZYMUS UCZESTNICZENIA w tej wojnie....

tak więc "kupujcie onuce" bo nazizm w myckach potrzebuje waszych flaków..... na ofiarę..... Dużo flaków będzie mu potrzeba.... Jakiś miliard samych Białych..... A do tego jeszcze podroby z ciapatych, zjełczałych, trupich i przypalonych....... Bo skoro nie idzie "medytacyjnie" Biblijnej Bestii maryji wraz z jej baraniorogim bękartem mashachem (jezus) PRZYZWAĆ DO TEGO ŚWIATA to będą starali się tego dokonać MASOWO ZARZYNAJĄC LUDZI NA OŁTARZACH......

a największym z nich będzie "pod Megiddo".....

Dokładnie tak jak to sobie żydki ZAPLANOWAŁY ze 150 lat temu... w swoich "fałszywych" Protokołach Mędrców Syjonu....

Portret użytkownika Medium

85r napisał: Chiny to jest to

85r wrote:

Chiny to jest to samo co usrael. 
No nie całkiem. Pamiętasz wizytę chińskiego przywódcy w Wielkiej Brytanii? Wiesz, co się wtedy stało?
 
Teraz Chiny całą gębą zapłacą za to, że ukryły swoich dawnych, dawnych nauczycieli, a dały się wpuścić w tryby narzucone przez Anglików wraz z korektą już nie tylko pisma, ale i całej swojej historii.
 

Portret użytkownika 85r

Pamiętam tą wizytę i jak

Pamiętam tą wizytę i jak przypuszczam od tej wizyty chinczyki zaczeły skręcać na zachód.
To że bratając się z zachodem podpisali na siebie wyrok śmierci to dla mnie żadna nowośćm bo żydzi nie cierpią konkuręcji i ich zniszczą zaraz po tym jak zniszczą rosję.
A chińczyk im pomoże w zniszczeniu rosji dając się omanić pieniedzmi. Nie rozumiejąc że ruskie to jedyny gwarant tego że zachód się jeszcze do nich nie dobrał. A średnio rozgarnięty wie że oni nie pozwolą na to żeby chodziło po tej ziemi ponad miliard żółtków.
A do tego chiskie władze nie mają poszanowania do życia i prowadzą rózne nie etyczne eksperymenty na zwierzetach i ludziach i pod tym względem czasem wyprzedzają zachód.

Portret użytkownika Adolf Rotshild

"A do tego chiskie władze nie

"A do tego chiskie władze nie mają poszanowania do życia i prowadzą rózne nie etyczne eksperymenty na zwierzetach i ludziach i pod tym względem czasem wyprzedzają zachód."
Hehe bo Chińczycy są idealnym materiałem dla Brave New World - głodzeni, wynaradawiani, deprawowani i zastraszani przez lata rewolucji Mao Zedonga dzisiaj są jednolitym, socjalistycznym społeczeństwem na którym można testować dowolną inżynierię genetyczną czy społeczną. Takie króliki doświadczalne dla popychania "postępu" medycznego czy technologicznego do przodu.
Kiedyś w czasach sowieckich takim mięsem armatnim dla pseudomedycznych czy socjologicznych eksperymentów byli Rosjanie. Dzisiaj są nimi Chińczycy. Z resztą są nimi od 1949 roku tylko że dzisiaj technologia poszła naprzód i tą technologie można importować z zewnątrz i testować na większą skale bo ludzie przecież są coraz słabsi i coraz głupsi a Chińczycy w dodatku przez czerwoną rewolucje są pozbawieni jakichkolwiek wartośći moralnych więc im obojętne co dzieje się w około.
Współczesny Chińczyk to jednym słowem człowiek Nowego Świata. W Europie ludzie jeszcze dziesiątki lat będą się przed takim czymś co zastosowano w Chinach buntować. Te wartości są u nas o wiele głębiej zakorzenione i nie uda się totalitarystom Europejczyków tak łatwo zniewolić, a już tym bardziej tych Europejczyków z byłego bloku komunistycznego którzy byli odizolowani od zachodniej zgnilizny lat 60-tych i 70-tych.

 

Portret użytkownika Medium

Dzięki! Niespecjalnie mi

Dzięki!
Niespecjalnie mi zależy na poparciu, raczej na dzieleniu się moim sposobem widzenia świata. Ciekawi mnie jednak, komu swoją wypowiedzią wyżej mogłam się narazić tu w Polsce (albo wśród polskojęzycznych)?
 

Portret użytkownika Medium

Hehehe, a pierwotnie była

Hehehe, a pierwotnie była powyżej taka wypowiedź:

85r wrote:
Nie bardzo rozumiem cie co się wtedy stało, rozwiń wypowiedź.

Przyszła mailem. 
Widzę, że chwila namysłu wystarczyła, by samodzielnie rozwinąć rzeczywiste znaczenie tej wizyty.
Pominęły ją chyba polskie media, pominął i portal ZnZ, a była taka ważna!
 

Strony

Skomentuj