W Chinach budują pierwszy „obóz kwarantanny” dla zakażonych COVID-19

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Setki pracowników, zmieniających się 24 godziny na dobę, budują gigantyczne centrum kwarantanny w Chinach, które powinno być gotowe za kilka dni w ramach walki z epidemią COVID-19 300 km na południe od Pekinu.

 

Media donoszą, że władze zaczną sprowadzać tu zarażonych lub tych, którzy mieli z nimi kontakt. Kompleks będzie przypominał specjalne obozy dla zarażonych, z uzbrojonymi strażnikami i drutem kolczastym na całym obwodzie.

 

Kraj azjatycki w dużej mierze pokonał pandemię zeszłej wiosny dzięki kwarantannie, kontroli pasażerów przybywających z zagranicy, śledzeniu podróżnych krajowych i obowiązkowym testom.

 

Od połowy maja ubiegłego tygodnia w Chinach odnotowano tylko jedną śmierć. Setki zarażonych osób zidentyfikowanych w ostatnich tygodniach, choć dalekie od osiągnięcia poziomów w Europie i Stanach Zjednoczonych, wywołało silną reakcję władz, tj. izolację i obowiązkowe testy.

 

Nowy jedenastomilionowy wybuch epidemii w Shijiazhuang, centrum północnej prowincji Hebei otaczającej Pekin, skłonił władze do zbudowania tam dużego centrum kwarantanny, aby przymusowo izolować osoby zagrożone.

 

Obecnie setki operatorów dźwigów montują gotowy obiekt na dużej działce w pobliżu miasta. Zdarzenie przypomina to, jak w zeszłym roku zbudowano tymczasowe szpitale w Wuhan, czyli mieście, w którym po raz pierwszy wykryto koronawirusa.

 

Centrum kwarantanny Shijiazhuang będzie miało łazienki, ciepłą wodę, Wi-Fi i klimatyzację. Będzie mogło w nim jednocześnie przebywać ponad 4 tysiące osób.

 

W międzyczasie w północnych Chinach zaczęły pojawiać się niewielkie ogniska wirusa. Miliony okolicznych mieszkańców poddano kwarantannie lub przetestowano. Chińskie władze są szczególnie czujne w tygodniach poprzedzających święta Nowego Roku Księżycowego (przypadające na 11 - 17 lutego), kiedy wiele osób wraca do swoich rodzinnych miast, aby spędzić najdłużej trwające święta w kraju ze swoimi bliskimi.

 

Ocena: 

4
Średnio: 3.7 (3 votes)
Opublikował: tallinn
Portret użytkownika tallinn

Legendarny redaktor portali zmianynaziemi.pl oraz innemedium.pl znany ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do poszukiwania tematów kontrowersyjnych i tajemniczych. Dodatkowo jest on wydawcą portali estonczycy.pl oraz tylkoprzyroda.pl gdzie realizuje swoje pasje związane z eksploracją wiadomości ze świata zwierząt


Komentarze

Portret użytkownika Quark

Nie ma rady , trzeba się

Nie ma rady , trzeba się zaopatrzyć w odpowiednie środki higieny oraz preparaty wirusobójcze i gwizdać sobie ... fiuuu ! Czosnek , cebula , "szpirytus" i inne zioła oraz witaminki . A jak przyjdą nocą i kolbą w drzwi załomocą to ich poczęstować "co łaska" ostrą siekierką - do nabycia w markecie już za 10 zł (mieści się pod pazuchą ..)

Portret użytkownika bidenolopia

Talinn ty debilu nie strasz

Talinn ty debilu nie strasz ludzi , to nie jest żaden nowy obuz tylko to są zdjęcia z budowanego na szybko szpitala który budowali rok temu , i dlaczego na innych stronach ani w tv o tym nie mówią ?

Portret użytkownika S

Nie mówią o tym, bo pastuszki

Nie mówią o tym, bo pastuszki mają się dowiedzieć dopiero jak będzie za późno. Wystarczy otworzyć oczy. Naprawdę wierzysz w bajkę, że np."Szpital Narodowy" i inne "polowe szpitale" w Polsce to na serio są szpitale? Przecież tam nie ma pacjentów. To takie same obozy jakie budowane są wszędzie. Ten na filmie to nie jest ten sam obóz jaki zbudowano przed rokiem. Zaszokuję cię jeszcze bardziej: w obozach tych nie będą trzymani żadni chorzy, tylko ci, którzy nie zgodzą się wstrzyknąć sobie covidowej trucizny, albo będą niewygodni politycznie, czy też będą źle gadać o Resecie i NWO. Tacy "nieprzystosowani do grzecznego służenia władzy" będą ogłaszani jako zagrożenie epidemiologiczne i zamykani bez sądu, raczej na zawsze. A o przymusowych szczepieniach też nie słyszałeś? Na to co dzieje sie na filmie pozwala "władzom" w Polandzie właśnie podpisany Art.34 i TAK, niedługo tak samo może być wszędzie, bo pętelka się zaciska coraz szybciej.

https://brandnewtube.com/watch/don-039-t-want-to-get-tested-for-covid-in-china-just-wait-and-see-what-happens_ReH8WWzIvr61VXj.html

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Strony

Skomentuj