W Chile wiele osób przestraszyły dziwne dźwięki

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Dziwne dźwięki, które pojawiły się w 2011 roku, ponownie powróciły. Tym razem usłyszeli je mieszkańcy Chile. Niezwykły odgłos nazywany niekiedy, trąbami apokalipsy, wzbudził powszechny niepokój. 

 

Apokaliptyczne dźwięki były słyszalne w środku nocy 8 czerwca. Zjawisko trwało przez około 2 minuty. Niepokój związany zodczuwało też wiele zwierząt zaskoczonych tym, że w środku nocy roznosi się tak donośny i dziwny metaliczny dźwięk. 

 

Istnieje wiele hipotez odnośnie pochodzenia tych nietypowych odgłosów. Oczywiście podstawowa zakłada, że nie ma w nich niczego nadzwyczajnego i są to po prostu propagujące się na duże odległości odgłosy walcowni stali. 

 

Jednak gdy w okolicach nie ma takich zakładów trzeba poszukać innych rozwiązań. Wśród najpopularniejszych z nich są takie, że dźwięki pochodzą z wnętrza Ziemi. Mają to być na przykład ocierające się płyty tektoniczne, lub fale grawitacyjno-akustyczne pochodzące z jądra ziemi. 

 

Zwolennicy teorii spiskowych fenomen dziwnych dźwięków często przypisują osławionej broni klimatycznej HAARP. Jednak nie ma na to przekonujących dowodów. Oficjalnie pochodzenie tych dźwięków nadal pozostaje nierozwiązaną tajemnicą. 

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 5 (1 vote)


Komentarze

Portret użytkownika Szukający

"Mają to być na przykład

"Mają to być na przykład ocierające się płyty tektoniczne, lub fale grawitacyjno-akustyczne pochodzące z jądra ziemi."

Jakie fale?

Tak poza tym... fala sejsmiczna jest również falą akustyczną. Pozdrawiam.

Portret użytkownika inzynier magister

Plany wprowadzenia ACTA w

Plany wprowadzenia ACTA w 2012 r. napotkały na stanowczy opór społeczeństwa, które m.in. tłumnie protestowało na ulicach. Również teraz - w obliczu wprowadzenia zapisów reformy dotyczącej prawa autorskiego ludzie postanowili wyjść na ulice!

"Komisja Europejska zamierza wprowadzić nowe narzędzie, rzekomo do ochrony praw autorskich, a w rzeczywistości do podporządkowania rynku informacji największym korporacjom medialnym"

- czytamy na poświęconej problemowi stronie art13.eu.

Protesty przeciwko wprowadzeniu nowego prawa zaplanowane są na piątkowy wieczór (29.06) m.in. w Katowicach, Lublinie, Krakowie czy Poznaniu. We Wrocławiu protest odbyć się ma od godz. 13.00 w sobotę 30 czerwca.

"Komisja Prawna Parlamentu Europejskiego zaakceptowała projekt dyrektywy o prawie autorskim na rynku cyfrowym. Kolejne głosowanie może się odbyć już nawet 3-5 lipca"

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika pilippek

Dziwne dźwięki, które

Dziwne dźwięki, które pojawiły się w 2011 roku, ponownie powróciły. Tym razem usłyszeli je mieszkańcy Chile. Niezwykły odgłos nazywany niekiedy, trąbami apokalipsy, wzbudził powszechny niepokój. 

jesteście pewni ze przez 7 lat nie pisaliscie o tych "dziwnych dzwiękach"?

Portret użytkownika kiriki

A w tej walcowni, to zapewne

A w tej walcowni, to głuchoniemi pracują, a placówka podlega pod Polski Fundusz Rechabilitacji Osób Niepełnosprawnych. I wszystko jasne. Przecież kto inny doznałby uszczerbku na zdrowiu, a tu rach, ciach i sprawa załatwiona. 

Portret użytkownika kolo21

Widziałem tam tory kolejowe,

Widziałem tam tory kolejowe, a więc hałas pochodził z lokomotywowni. A gostek na filmiku, zapętlił go żeby wyglądało jak by był to ciągły dźwięk. Ktoś temat ośmiesza, tak jak rzucanie kapeluszem, nagrywanie tego i twierdzenie że to ufo.

kolo21

------------------------

Wszystkie konwenanse, savoir-vivre i nonszalancki bon ton służą do sterowania społeczeństwem, by biło się o pozycje generowane przez najwyższe warstwy. To tylko potyczki o ładną obrożę i łańcuch.

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Nie żyje w strachu. Ja się

Nie żyje w strachu. Ja się wręcz ciesze że to wszystko sie skońcxy. Jestem za stary by die czegokolwiek bać. Poprostu mam nadzieje że ten cały cyrk który się odwala z naszą cywilizacją się w końcu skończy. A zapasy robie dla rodziny gdyby miał przyjść głód by się nie męczyli.

Portret użytkownika wrotycz

My wykorzystujemy fale

My wykorzystujemy fale elektromagnetyczne do słuchania radia, telewizji, do gotowania w mikrofali, do widzenia w nocy, do prześwietleń itd a wojsko wykorzystuje wynalazki do ogłuszania, palenia, zabijania - ale to wszystko przecież dla pokoju na świecie. Władza nad ludźmi od zawsze była częścią planu tchórzy i ograniczonych umysłowo pajaców.

Strony

Skomentuj