W całej Europie odbyły się liczne manifestacje przeciwko islamskiemu potopowi

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Na skutek islamskiego potopu zalewającego Europę w europejskich miastach doszło do bardzo wielu demonstracji. Były te lewicowe, z poparciem dla tak zwanych "uchodźców" oraz dużo bardziej liczne manifestacje przeciwników wpuszczania do Unii Europejskiej imigrantów, których jedynym celem jest dorwanie się do pieniędzy z zasiłków.

 

Największa w Europie antyimigrancka manifestacja odbyła się w Warszawie. Został ona zorganizowana przez działaczy Obozu Radykalno Narodowego. Na demonstracji ONR, której początkowo próbował zakazać warszawski Ratusz stawiło się kilkadziesiąt tysięcy. Politycy mogli zobaczyć siłę przekazu wielu Polaków i usłyszeć argmenty przeciwko zgodzie na islamski potop.

 

Polskojęzyczne media informowały o narodowej demonstracji zdawkowo często manipulując przy opisywaniu jej wielkości. Mówi się o 7 tysiącach demonstrantów, podczas gdy było ich przynajmniej 30 tysięcy. Podobne demonstracje odbyły się w innych europejskich miastach, w Londynie, w Hamburgu, Bratysławie czy Pradze. Ludzie maszerowali tam w sprzeciwie wobec islamizacji Europy, która przyjęła już formę regularnej inwazji.

 

Oczywiście jak zwykle lewacy w typowo samobójczym odruchu zapragnęli zamanifestować swoje poparcie dla inwazji islamistów. Na demonstracjach w kilku miastach zebrało się po kilkaset osób cieszących się z islamskiej nawały. Mimo, że przeważnie wśród lewaków są ludzie głęboko nienawidzący Kościoła Katolickiego, coraz częściej można od nich usłyszeć o chrześcijańskim odruchu miłosierdzia. W warszawskiej demonstracji poparcia dla uchodźców brali udział między innymi politycy Platformy Obywatelskiej. Jednak mimo prób nadymania rangi tych imprez lewackie pikiety, w porównaniu z demonstracją patriotyczną, wyglądały wyjątkowo mizernie.

 

 

 

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterroKomentarze

Portret użytkownika Konstanty Kostja

Myśl że jesteś polskim

Myśl że jesteś polskim patriotą i głosuj na pejsaty PiS.Ja nie wiem czy Inżynier Magister nie wie że POPiS to jedna mafia, możliwe że on został nasłany tu przez PiS dy żeby robić ludziom wodę z mózgu.POPiS to jest jedna banda, AWS bis.Hejterzy PiS du zaliczają do zdrajców PO PSL i SLD, tylko dziwne że nie zaliczają PiSu do zdrajców.Ustawa 1066 nic nie znaczy, PiS manipuluje ludźmi,a wiadome że do przegłosowania tej ustawy wystarczyły głosy SLD PSL i PO, więc PiS dy pozują na patriotów,haha.Jak już przytaczasz ustawy to przypomnij sobie jak głosowały PiS dy w sprawie emerytur dla Izraelitów,w całym sejmie tylko Wippler był przeciw.Więc nie mów mi że pejsaty PiS jest czysty.POPiS "Polaków Okradniemy,Potem Ich Sprzedamy"

Portret użytkownika AMR1

Acha, bo niedopowiedziałem...

Acha, bo niedopowiedziałem... Ja uważam, że własnie te środowiska to odpowiednia przeciwwaga dla islamskiego potopu..., bo nie sądzę, by taka ciamajda jak ty zdolna byłaby obronić choćby własną dupę przed wjazdem oliwkowego drąga.

Portret użytkownika sal

Do Pana który mówi , że tyle

Do Pana który mówi , że tyle Polaków wyjechało i byli przymowani życzliwie bez uprzedzeń. Proszę szanownego Pana. Gdy ja wyjeżdżałem do Niemiec, które lubię i szanuję mam tu wielu przyjaciół, ja za nim wyjechałem uczyłem się języka, sam szukałem sobie pracy, sam szukałem sobie mieszkania inwestowałem własne pieniądze i nie oczekiwałem niczego . A teraz sam muszę ciężko pracować na swoją wypłatę. Czy widzi Pan rużnicę między imigrantami z Polski a z Afryki? Czy nie ?
 

Portret użytkownika zezem

Ja widze roznice.

Ja widze roznice.

Emigranci z Afryki pisza poprawnie. Znaja swoja ortografie.

W latach 1979-81 wyjechalo z Polski dwa miliony Polakow, ktorzy uciekali przed Solidarnoscia. Wszyscy byli bardzo dobrze przyjmowani bo... Zachod wypedzil z Polski kadre techniczna i 90% programistow bo potrzebowali do rewolucji komputerowej i budowania infrastruktury polaczen satelitarnych.

Bylismy objeci programem humanitarnym bo Zachod mial za pol darmo znakomitych fachowcow.

Co innego indywidualni Polacy, ktorzy wyjezdzaja  na saksy.

Na calym Bliskim Wschodzie  i w wielu krajach Afryki odbywaja sie demonstracje przeciwko europejsko -amerykanskiej okupacji krajow Bliskiego Wschodu i okradania Afryki.

Nie ma kar ani nagrod w przyrodzie. Sa tylko konsekwencje.

Czego szuka polskie wojsko i kraje NATO w Mali, Libii, Syrii, Iraku, Libii, Afganistanie???

Oczywiscie islamistow

 

Portret użytkownika AMR1

Żadnych pośrednich paltform.

Żadnych pośrednich paltform. Oba ugrupowania po zdobyciu władzy szybko by pozbyły się żydowskiego i ciapatego potopu...
 Uczciwi i normalni ludzie nie mieliby się czego obawiać...
Oby tylko zaplecze polityczne i ekonomiczne miało odpowiednią klasę i kwalifkacje.
Wielka Polska to Polska wojowników a nie genderowskich i gejowskich ciot.

Portret użytkownika trollgun

Jak dobrze pójdzie, to

Jak dobrze pójdzie, to upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu. Ciapaci zgwałcą feministki. W odwecie pedały zgwałcą ciapatych. Araby poderżną gardła pedałom. Reszta lewactwa rozpocznie wtedy wojnę z ciapatymi, miejmy nadzieję, że wytną się nawzajem w pień. Z niedobitkami poradzimy już sobie bez problemu Smile

Portret użytkownika Dr Piotr

Niestety te manifestacje,

Niestety te manifestacje, pikiety, referenda, zbieranie głosów gówno dają w konfrontacji z władzą. Manifestacja to tak naprawdę spacerek dla zdrowia i nic poza tym, to samo pokrzykiwania na forach w internecie...zwyczajne "spuszcani pary" w związku ze złością, jaką wywołuje polityka UE i nic poza tym.
Jedyne co da jakiś efekt, to realne, masowe działania wymierzone przeciwko imigrantom, czyli mówiąc krótko prześldowanie ich na kadym kroku, terror fizycny i mentalny, niszczenie w każdy możliwy sposób, ale z głową tak, żeby nie dać się zamknąć przez policję. Tak samo powinno się działać w temacie cyganów i już dawno mielibyśmy problem z głowy, a tak...cóż władza zrobi, co jej spodoba, bo realnej reakcji z naszej strony jest póki co ZERO.
Ludzie czas dyplomacji i demokracji sę skończył, pozostały już tylko rozwiązania siłowe ratujące nasz kraj!

Portret użytkownika crespy

Nie wiem czy nikt tego nie

Nie wiem czy nikt tego nie chce zauważyć, czy raczej nie chce przyjąć do wiadomości że Europa już jest w stanie wojny, "wojny hybrydowej". Będzie ten sam scenariusz jak na wschodzie Ukrainy. Zajmą miasto po mieście będąc tam w większości. Przed drugą wojną też nikt nie wierzył że wybuchnie. Mam nadzieję że jeszcze politycy racjonalnie spojżą na tą sytuację i wprowadzą kontrole na swoich "granicach tolerancji". Tylko szkoda że to wszystko zależy właśnie od nich a my tylko na to patrzymy i ze strachu nie chcemy dopuścić do siębie pewnych myśli.

Idź swoją drogą, a ludzie niech mówią, co chcą. 

Strony

Skomentuj