W Brazylii z nieba spadł tajemniczy obiekt

Kategorie: 

Źródło: kadr z YouTube

Tajemniczy jasny obiekt pojawił się na niebie nad stanem Bahia w północno-wschodniej Brazyli. Po chwili doszło do eksplozji, która oświetliła niebo przez jasny błysk. Fragmenty obiektu spadły na ziemię i zostały odnalezione. 

 

To dziwne zdarzenie miało miejsce 20 lutego bieżącego roku. O jego wystąpieniu donoszą przede wszystkim mieszkańcy miast Monte Gordo oraz Camacari, którzy również słyszeli bardzo głośną eksplozję. 

Jeden z nich, Edineya Almeida da Silva nie tylko zobaczył silny błysk na niebie, ale też znalazł fragmenty dziwnego obiektu. Większość z nich było w postaci poskręcanego metalu o różnych średnicach. Natura obiektu pozostaje tajemnicą, ale padają sugestie, że to skutek deorbitacji jakiegoś kosmicznego złomu, fragmenty rakiety, albo starego satelity.


 

Ocena: 

5
Średnio: 4.5 (2 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Skomentuj