W Brazylii odnotowano rekordową liczbę zgonów z powodu COVID-19. Mimo to nikt nie planuje lockdownu

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W ciągu ostatnich 24 godzin, w Brazylii zmarło ponad 4 tysiące osób z powodu COVID-19. Mimo rekordowej liczby zgonów prezydent Jair Bolsonaro w dalszym ciągu jest przeciwnikiem lockdownu.

 

W ciągu ostatniej doby Brazylia potwierdziła 4195 zgonów spowodowanych chorobą koronawirusową. Łączna liczba zgonów od momentu wybuchu pandemii dla tego kraju wynosi niemal 337 tys. - większą śmiertelność mają tylko Stany Zjednoczone.

 

Brazylijskie szpitale są na ogół przepełnione, a system opieki zdrowotnej w wielu regionach jest na skraju załamania. Mimo to, władze Brazylii nie planują ogłaszać lockdownu.

Prezydent Jair Bolsonaro uważa, że lockdown wyrządziłby gospodarce większe szkody niż sam wirus, dlatego próbuje anulować obostrzenia, które zostały nałożone przez lokalne rządy. We wtorek, Bolsonaro powiązał restrykcje z otyłością i depresją oraz bezrobociem.

 

Brazylia dotychczas odnotowała ponad 13 milionów przypadków zakażenia koronawirusem. W marcu 2021 roku, z powodu COVID-19 zmarło ponad 66 tys. osób, tj. ponad dwa razy więcej niż w lutym. Dotychczas tylko około 8% populacji otrzymało przynajmniej jedną dawkę szczepionki przeciw COVID-19.

 

Ocena: 

3
Średnio: 2.3 (3 votes)
Opublikował: John Moll
Portret użytkownika John Moll

Redaktor współpracujący z portalem zmianynaziemi.pl niemal od samego początku jego istnienia. Specjalizuje się w wiadomościach naukowych oraz w problematyce Bliskiego Wschodu


Komentarze

Portret użytkownika Lukas2006

Panowie... No przecież ludzi

Panowie... No przecież ludzi tam tyle umiera bo nie ma takich ograniczeń jak u nas. Nawet jeśli tak nie jest i wszystkiemu odpowiedzialne są geny, to mimo tego wszystko wskazuje, że przez brak ograniczeń robią sobie czystki.

 __________________

 

Portret użytkownika ​​​​​euklides

W ciągu ostatniej doby

W ciągu ostatniej doby Brazylia potwierdziła 4195 zgonów spowodowanych chorobą koronawirusową. Łączna liczba zgonów od momentu wybuchu pandemii dla tego kraju wynosi niemal 337 tys. - większą śmiertelność mają tylko Stany Zjednoczone.

Tak John i dokładnie taką jaką jak co roku z powodu grypy i innych chorób, które zniknęły... Oczywiście zanim te wyniki zostaną podbite przez szczepionki i patologię służby zdrowia.

Portret użytkownika axell69

Znalazłem   arta  na  innej 

Znalazłem   arta  na  innej   stronie  w którym mowa   o  zupełnie  innym  zjawisku : 

"W większości miast szpitale są przepełnione. W Sao Paulo, najbardziej zaludnionym mieście i stolicy ekonomicznej kraju, do transportu zwłok zaczęto używać autobusów, używanych zwykle do transportu szkolnego. Coraz więcej problemów jest na cmentarzach, gdzie pochówki odbywają się teraz przez całą dobę, także w nocy, bowiem za dnia nie radzono sobie z ciągłym napływem nowych ciał."

Polecam  to zobaczyć , link  na końcu, propaganda  pierwszego sortu a sam  właściciel tej strony  ciągle  narzeka  na to że  brakuje  mu %  do kwoty potrzebnej do  utrzymania  strony , po czym blokuje  dostęp niepłacącym. Ale to  wcale   nie  dziwne  że nie chcemy mu płacić  skoro takie   "kwiatki"  tam wklej  a tym artem  to przebił nawet  Tallinn-a .

od  siebie  napiszę   tylko  tyle , mam znajomych w Sao Paulo , duże miasto które troszkę  znam ,  z którymi utrzymuję   kontakt  i te brednie  to są  naprawdę   brednie, zresztą  zobaczcie sami :

https://losyziemi.pl/brazylia-koronawirus-sars-cov-2-w-ciagu-24-godzin-zabil-4195-osob-w-sao-paulo-ciala-transportowane-sa-juz-autobusami

Prowadzą portal  o  zachowaniu i wpływie  Słońca na erupcje wulkanów i trzęsieniach ziemi absolutnie  nie powinno się wpychać  ludzi w "kanał" wieściami  medialnymi   z   takimi  tytułami , po za tym  my czytelnicy jesteśmy już  znudzeni tymi  doniesieniami  o   virusach , bakteriach , mutacjach i szczepieniach - drodzy  autorzy ZnZ  to też i do was .

Portret użytkownika irfy

Bolsonero nie jest idiotą i

Bolsonero nie jest idiotą i wie, że zabawa w "obostrzenia" najlepiej wychodzi w silnie zurbanizowanych europejskich miastach i w krajach, gdzie zima albo coś w tym guście trwa mniej więcej pół roku. W połączeniu w olbrzymim państwowym wsparciem dla zamykanych przedsiębiorstw. Wtedy następuje gra pod tytułem "my udajemy, że wprowadzamy obostrzenia, wy udajecie, że ich przestrzegacie". W Polsce przerabiamy to już od jesieni. Debile zwani rządem co i rusz coś "obostrzają", ludzie w milczeniu przytakują a potem i tak robią swoje.

Jednocześnie milicja dba, żeby zbyt wielu nie złapać na nieprzestrzeganiu i w ogóle nie rzucać się w oczy. Chyba że pojawią się jakieś demonstracje. Część biznesów pootwierała się na lewo, część się zamknęła na dobre a ludzie którzy z nich żyli tylko czekają, żeby wyjechać na Zachód. W Brazylii by to nie przeszło. Bo jak niby ktoś chciałby "obostrzać" wielomilionową fawelę? Wybuchłaby wojna. Nie mówiąc o brazylijskiej wsi i południowoamerykańskim klimacie. Gdyby Bolsonero poszedł w taką szopkę, to po paru tygodniach miałby wojskowy pucz albo padł ofiarą zamachu. Dlatego woli tę grypę przeczekać, zamiast ośmieszać się wydawaniem ludziom nieskutecznych poleceń.

Portret użytkownika axell69

BRAZYLIA

BRAZYLIA
„Prawdopodobnie wywołują kryzys w Brazylii, aby wyprzeć Bolsanaro, tak jak obalili Trumpa. Bolsonaro stanął wobec Nowego Porządku Świata w taki sam sposób, jak zrobił to Trump. Kto następny? Obrador ???
Nie wierzę w statystyki zgonów pochodzące z Brazylii. Wielu Brazylijczyków zgłasza te same rodzaje spraw – zgony ze wszystkich przyczyn są zapisywane jako COVID, aby sfałszować statystyki. Dzieje się tak na całym świecie, ale tam, gdzie kraje „zachowywały się”, robią to mniej. Jednak nigdy nie osiągną zera, to nie jest „dobra polityka”.
Brazylia okazuje się być tak samo skompromitowana, skorumpowana i zinfiltrowana jak Stany Zjednoczone, nie ufałbym nikomu z ust, z wyjątkiem Bolsonaro, a nawet przy tym, podobnie jak Trumpa, prawdopodobnie można go oszukać, a potem powiedzieć głupie rzeczy.”

Komentaż  Krnobrnego  do artykułu  na http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/04/przerazajace-dane-polska-jest-na-pierwszym-miejscu-w-liczbie-zgonow-nadliczbowych/

Portret użytkownika inzynier magister

Należy brać te newsy z dużą

Należy brać te newsy z dużą dozą niepewności bo iluminaci robią chisterię globalną i wciskają wszystkim strach ! Ale w Polsce i w Europie należyt powołać komisję międzynarodową do zbadania morderstw za pomocą tzw. szczepionek hitlerowskich NWO którymi zamordowali już setki tysięcy ludzi ! ostatnio zabili Krawczyka a wcześniej innych, a i pełno tych nie tak sławnych ludzi ale Polaków ! Trzeba zorganizować komisje do zbadania zbrodni mafii szczepionkowej i wysłać na krzesło elektryczne tych którzy dopuścili doświadczalne preparaty biologiczne NWO do stosowania na ludziach ! Musimy się modlićdo Chrystusa o miłosierdzie byśmy jako Naród przetrwali hitlerowskie szczepionki NWO ! Teraz zaczną genetycznie psuć dzieci i robić z nich schorowane hybrydy GMO ! Mamy amantadynę ale zbrodniarze z mafi szczepionkowej zabronili o niej mówić !

SZCZEPIONKOWE ZNAMIĘ BESTII TO PRAWDA ! SZATAŃSKIE ELITY UFO NWO CHCĄ NAS ZHYBRYDYZOWAĆ !!!

https://www.bitchute.com/video/kYmwXKkZe3pc/

Jak się robi Polaków i ludzkość na "genetycznego wnuczka" - Kod Żródłowy...

https://youtu.be/wSveUxTJF_s

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj