W Brazylii mężczyzna uwiecznił moment, w którym uderzył go piorun

Kategorie: 

Źródło: Kadr z Youtube

Do niezwykłego zdarzenia doszło w Brazylii. Mężczyzna filmujący piękne okoliczności przyrody, został niemal trafiony piorunem, który uderzył kilka metrów od niego. 

José Omar de Oliveria miał dużo szczęścia, że przeżył. Wszystko wydarzyło się hdy przebywał na wsi w Minduri w Brazylii, gdzie pracuje. Nagle bezpośrednio w jego okolicy uderzył piorun. Jakimś cudem nie odniósł obrażeń, ale jego buty zostały spalone.

 

W rozmowie z lokalnymi mediami powiedział, że to, że żyje to cud Boży… "Nie umarłem, bo to nie był mój czas” - stwierdził ocalony Brazylijczyk. 

 

Ocena: 

4
Średnio: 4 (1 vote)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika euklides

admin legendarny redaktor

admin legendarny redaktor znany ze swego niekonwencjonalnego podejścia do clickbaitów i zalewania swojego serwisu wodospadem tanich reklam, tak, że nawet wielu starym użytkownikom nie chce się na niego zaglądać.

Skomentuj