W Boże Narodzenie papież Franciszek i hierarchowie Kościoła opowiedzieli się za islamizacją Europy

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Chyba każdy już dostrzega, że za pontyfikatu papieża Franciszka coś niedobrego stało się z Kościołem Katolickim. Galopujący modernizm i konsekwentne wspieranie lewicowych wariactw trwa w najlepsze i można odnieść wrażenie, że celem hierarchów kościelnych nie jest rozwój reprezentowanej przez nich religii tylko wręcz przeciwnie, jej anihilacja. Trzeba przyznać, że idzie im całkiem dobrze.

Jezuita Jorge Maria Bergoglio, który został wybrany papieżem po kontrowersyjnej abdykacji papieża Benedykta XVI rozpoczął rzeczywisty demontaż Kościoła. Franciszek manifestuje od samego początku, że całe nauczanie poprzednich papieży nic dla niego nie znaczy i zamierza przeorać kościelne tradycje dając zielone światło dla głębokich zmian doktryny, które już teraz grożą realnie schizmą.

 

Rozkład Kościoła od środka trwa w najlepsze, ale do tego dochodzi wsparcie jakie Watykan daje rozkładowi z zewnątrz, w postaci stałego wsparcia dla islamizacji Europy. To niesamowite, ale kościelni hierarchowie zaczynają wspierać inwazję z Bliskiego Wschodu i z Afryki i wzywają wiernych do przyjmowania milionów nielegalnych imigrantów z krajów islamskich, którzy ściągają do Europy po zasiłki wypłacane im bez pracy przez europejskich socjalistów. 

Papież Franciszek w trakcie bożonarodzeniowej homilii porównał islamskich imigrantów do Józefa i Maryji, którzy jego zdaniem też byli "uchodźcami". To oczywiste nadużycie, bo Święta Rodzina nie podróżowała za zasiłkiem z pieniędzy ukradzionych innym pracującym tylko jechała na spis powszechny zarządzony przez Heroda. 

 

Jezuita będący obecnie papieżem albo nie zna Nowego Testamentu, albo celowo manipuluje faktami, żeby na koniec wyszło mu, że powinnością Chrześcijan jest przyjmować miliony islamistów jeśli oni życzą sobie przeprowadzić się ze swoich krajów do socjalistycznej Europy.

Lewicowe dyrdymały, po swoim szefie z Watykanu, zaczynają już opowiadać również polscy biskupi. Na przykład abp Stanisław Gądecki stwierdził, że trzeba przyjmować jak najwięcej uchodźców nawet jeśli będą wśród nich terroryści. Jego zdaniem liczy się każdy człowiek, ale najwyraźniej według jego logiki nie liczą się ich przyszłe ofiary.

"W podejmowaniu problemu uchodźców i ubiegających się o azyl najważniejszym punktem odniesienia nie może być bezpieczeństwo narodowe, lecz jedynie człowiek" – mówił metropolita poznański abp Stanisław Gądecki.

Podczas tegorocznych pasterek o konieczności przyjmowania islamskich imigrantów zwanych "uchodźcami" mówił też obecny Prymas Polski, abp Wojciech Polak, który stwierdził, że to "Jezus wzywa nas do troski o uchodźców". Jego zdaniem przyjmowanie milionów wyznawców islamu to wyraz naszej empatii i nakazał „dostrzec, że Jezus wzywa nas do odważnej miłości i troski o drugich, o słabszych, o potrzebujących pomocy i wsparcia, o uchodźców i ludzi wciąż umierających na naszych oczach w drodze do lepszego świata”

Najważniejsi polscy hierarchowie kościelni zaczynają mówić dokładnie to samo co ich lewicowy papież i tak jak on nie widzą, lub nie chcą widzieć, że przyjęcie kolejnych milionów wyznawców islamu to koniec chrześcijańskiej Europy. Samobójcze wypowiedzi niektórych biskupów, których mogliśmy posłuchać podczas tegorocznych pasterek, nie napawają optymizmem co do przyszłości, bo wygląda na to, że Europa stanie się islamska bez walki, a nawet z pomocą ludzi, którzy nazywają się chrześcijanami i najwyraźniej chcą zostać zastąpieni przez innych.

 

 

Ocena: 

5
Średnio: 4.8 (4 votes)
Opublikował: admin
Portret użytkownika admin

Redaktor naczelny i założyciel portalu zmianynaziemi.pl a także innemedium.pl oraz wielu innych. Specjalizuje się w tematyce naukowej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń dla świata. Zwolennik libertarianizmu co często wprost wynika z jego felietonów na tematy bieżące. Admina można również czytać na Twitterze   @lecterro


Komentarze

Portret użytkownika Dr Piotr

Ciekawe czy jak islam się

Ciekawe czy jak islam się rozpanoszy w Europie i zgraja brudasów przyjdzie do tego czy tamtego księżunia i mu spali kościół i przybije go do drzwi plebanii, to czy da się pokroić za Jezusa, czy pokornie przyjmie islam i będzie pobożnym muzułmaninem...raczej stawiam na to drugie i życzę im tego prawdziwego testu wiary.

Swoją drogą ciekawe czy jakby ten czy tamten księżunio widział jak islamiści szlachtują na jego oczach chrześcijan i wyżynają parafię, to czy stanąłby w obronie czy spier**lił by swoim mercedesem jak najdalej. Chyba odpowiedź wszyscy znamy....tyle teraz ta wiara warta, ot biznes i tyle.

Portret użytkownika Kimbur

Jakoś, wbrew Twej teorii,

Jakoś, wbrew Twej teorii, przetrwaliśmy mimo rżnięcia. A że przyjęliśmy chrześcijaństwo to wcale nie zaczęliśmy rżnąć innych z tego powodu; raczej przeciwnie. To tylko dzisiaj wmawia się nam, że jako chrześcijanie mamy pozwolić na to, by nas rżnięto. Nowa religia nadchodzi z łbów zdegenerowanych timmermansów, merkelów czy tusków, a jej jedynym celem to wyniszczenie narodów białych. Jest więc inaczej niż próbujesz wmówić.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Strony

Skomentuj